Robert Choiński

29.07.2016 (23:23)

Twenty One Pilots staną przed sądem za wyciek piosenki do Suicide Squad?Twenty One Pilots mogą wkrótce stanąć przed sądem za nielegalny wyciek piosenki do Suicide Squad. Wytwórnia Atlantic Records żąda rekompensaty za nielegalne umieszczenie utworu Heathens w sieci przed oficjalną premierą!

Twenty One Pilots mogą mieć wkrótce niezłe kłopoty związane z wyciekiem ich utworu do filmu Suicide Squad. Wytwórnia Atlantic Records chce, aby nowojorski sąd zmusił serwis Reddit do ujawnienia adresu IP komputera, z którego anonimowy użytkownik korzystał umieszczając tam w zeszłym miesiącu link do pliku z utworem Heathens. Przypomnijmy, że nowa piosenka Twenty One Pilots pojawiła się w sieci nielegalnie na kilka dni przed planowaną premierą. Wśród fanów momentalnie pojawiły się głosy, iż za udostępnienie piosenki odpowiedzialni mogą być sami członkowie zespołu. Tyler i Josh mogliby w takim wypadku zostać pozwani przez własną wytwórnię. Czy jest to możliwe? Samo Atlantic Records przyznaje, że kopię utworu Heathens posiadało naprawdę niewiele osób, co pozwala im przypuszczać, że wycieku dokonał jeden z pracowników wytwórni, członek ekipy Twenty One Pilots lub sam zespół!

Twenty One Pilots staną przed sądem?


Czyżby osadzony w wiezięnnej scenerii teledysk do Heathens okazał się złośliwie proroczy? Członkom Twenty One Pilots z pewnością nie grozi aż tak surowa kara, ale jeśli okaże się, że to właśnie Tyler i Josh umieścili przedwcześnie w sieci swój własny utwór bez porozumienia z wytwórnią, to niestety mogą ich czekać poważne finansowe konsekwencje.ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz