Dominik Pajewski

22.10.2019 (15:39)

Tupac Shakur został zatrzymany przez policję. Taka informacja została podana do mediów i nie jest to fake newsPostać Tupaca jest tak legendarna wśród fanów rapu, jak Elvis czy The Beatles. Oczywiście, w temacie śmierci rapera jest wiele niejasności, które cały czas powracają i nie są do końca wyjaśnione. Co najdziwniejsze, co jakiś czas mówi się, że widziano rapera w różnych miejscach, a niedawno nawet zatrzymała go policja.

Tupac Shakur wciąż jest z nami, tak przynajmniej wynika z ostatnich doniesień w mediach. Co prawda, nie jest on raperem i trochę narozrabiał, jednak informacja o jego zatrzymaniu wzbudziła duże zainteresowanie w mediach. Nic dziwnego, wszyscy myśleli, że Tupac żyje... znaczy ten Tupac co rapował.

ROSYJSKI KOSMITA I BILLIE EILISH WE WSPÓLNYM NUMERZE. TA PRZERÓBKA WAS OCZARUJE [WIDEO]


Tupac Shakur zatrzymany przez policję. News okazał się prawdziwy

Mężczyzna o imieniu Tupac A. Shakur został aresztowany w zeszły weekend po rzekomym grożeniu nożem policjantom. Policja Johnson City twierdzi, że policjanci odpowiedzieli w sobotę na telefon w sprawie 40-letniego Tupaca, który miał nad sobą nakaz aresztowania, a kiedy próbowano go zatrzymać, ten rzucił się z nożem w ręku.

PAUL MCCARTNEY NIE ŻYJE OD 50 LAT? DAVE GROHL ODNIÓSŁ SIĘ DO TEORII
Shakur został aresztowany po krótkiej walce, a przy przeszukaniu znaleziono narkotyki. Tupacowi postawiono zarzuty zaostrzonej napaści, opór wobec aresztowania, posiadanie metamfetaminy i posiadanie akcesoriów do zażywania narkotyków


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz