Daniel Wardziński

23.09.2014 (14:20)

Trent Reznor i Atticus Ross zdradza szczegóły soundtracku Zaginionej Dziewczyny. Będzie Oscar? [VIDEO]Trent Reznor z Nine Inch Nails i Atticus Ross pracują nad soundtrackiem nowego filmu Davida Finchera. Mamy trailer, okładkę, oficjalną tracklistę i kolejne informacje o projekcie. Będzie Oscar?

Trent Reznor, lider Nine Inch Nails po raz kolejny pracuje nad soundtrackiem filmu Davida FincheraGone Girl w Polsce znany jako Zaginiona Dziewczyna będzie zilustrowany muzyką duetu Trent Reznor i Atticus Ross. Kiedy premiera filmu i soundtracku? Mamy pierwszą muzyczną próbkę numer The Way He Looks At Me z soundtracku, okładkę OST oraz tracklistę materiału, które będzie muzyczną ilustracją nowego filmu Davida Finchera.

>>> Trent Reznor i Atticus Ross znów pracują z Davidem Fincherem <<<

O współpracie Trenta Reznora i Davida Finchera pisaliśmy Wam już jakiś czas temu. Teraz mamy jednak konkrety. Soundtrack filmu będzie liczył 24 kawałki, których listę znajdziecie pod spodem. Możecie też sprawdzić pierwszy muzyczny zwiastun produkcji - niepokojący i tajemniczy kawałek The Way He Looks At Me, który konstrukcją chyba bliższy jest produkcjom Amona Tobina niż gwiazd rocka. Jednocześnie z klimatem filmów Finchera łączy się kapitalnie.

Premiera Gone Girl OST czyli muzyki z filmu Zaginiona Dziewczyna już 30 września. Wtedy będziemy mogli posłuchać całej nowej płyty. Teraz sprawdźcie The Way He Looks At Me w wykonaniu Trenta Reznora i Atticusa Rossa oraz oficjalną tracklistę z 24 kawałkami z soundtracku.

Tracklista:

What Have We Done To Each Other?
Sugar Storm
Empty Places
With Suspicion
Just Like You
Appearances
Clue One
Clue Two
Background Noise
Procedural
Something Disposable
Like Home
Empty Places (Reprise)
The Way He Looks At Me
Technically, Missing
Secrets
Perpetual
Strange Activities
Still Gone
A Reflection
Consummation
Sugar Storm" (Reprise)
What Will We Do?
At Risk

Trent Reznor & Atticus Ross - The Way He Looks At Me

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz