Daniel Wardziński

24.09.2014 (16:32)

Trent Reznor i Atticus Ross prezentują 4 nowe kawałki z soundtracku Zaginionej Dziewczyny, posłuchaj [AUDIO]Trent Reznor zaprezentował kolejne 4 utwory z nadchodzącego soundtracku Gone Girl, filmu w Polsce znanego jako Zaginiona Dziewczyna. Posłuchajcie nowej muzyki lidera Nine Inch Nails.

Trent Reznor po raz kolejny pracuje w Hollywood. Po raz kolejny z wybitnym reżyserem Davidem Fincherem. I po raz kolejny wychodzi mu to znakomicie. Do sieci trafiły cztery nowe kawałki Trenta Reznora i Atticusa Rossa pochodzące z soundtracku Gone Girl. Ścieżka dźwiękowa Zaginionej Dziewczyny niebawem trafi na półki sklepowe, ale już teraz możecie sprawdzić jak świetnie lider Nine Inch Nails wczuł się w rolę artysty instrumentalnie ilustrującego wydarzenia w filmie.

>>> Trent Reznor i Atticus Ross - informacje o soundtracku nowego filmu Davida Finchera <<<

Wczoraj Trent Reznor udostępnił pierwszy kawałek The Way He Looks At Me, który na wejściu wyjaśnił nam jak znakomity zmysł artystyczny ma założyciel Nine Inch Nails. Ciężki, mroczny klimat, niepokojące dźwięki, wspaniałe budowanie nastroju. Te cechy pasują do każdego z pozostałych numerów. Pod spodem możecie posłuchać utworów - Sugar Storm, Background Noise, The Way He Looks At Me oraz Just Like You.

Wszystkie są bardzo tajemnicze i pełne niejasnego, mglistego klimatu. Przenikające się dźwięki, budowanie nastroju i element zaskoczenia. Fantastyczna robota. Jak Wam się podoba?

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Męskie Granie w domu - szczegóły nowej akcji

  2020-03-28
  Pandemia koronawirusa zatrzymała wszystkich w domach, jednak nie ma tego złego. Męskie Granie postanowiło urozmaicić wszystkim czas, którzy siedzą w domach, odpalając projekt Męskie Granie w domu.
 • Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

  2020-03-27
  27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.
 • Pearl Jam – wyczekiwany album „Gigaton” już dostępny!

  2020-03-27
  „Gigaton”, nowy album Pearl Jam, od dziś dostępny w sklepach i serwisach cyfrowych. W serwisie Metacritic wydawnictwo zanotowało drugą najwyższą średnią ocen, ustępując jedynie kultowemu „Ten”.
 • Artystyczna Izba Przyjęć SP Records - szczegóły specjalnego projektu

  2020-03-27
  Wytwórnia SP Records wystartowała z nowym projektem, który skierowany jest do wszystkich, którzy siedzą w domach.
 • Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

  2020-03-27
  Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.
 • Lady Pank - dodatkowy koncert w Stodole ogłoszony

  2020-03-27
  W związku z dużym zainteresowaniem nowym terminem wyprzedanego koncertu Lady Pank w Stodole (20.11.2020) oraz licznymi prośbami fanów, zespół zaplanował dodatkowy, listopadowy występ w warszawskim klubie, w ramach trasy „LP1”. Wydarzenie odbędzie się 21 listopada 2020 (sobota). Bilety dostępne w sprzedaży!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz