Anna Skalik

20.05.2014 (14:15)

TOP TRENDY 2014: Agnieszka Chylińska zagra koncert jubileuszowy na 20-lecie działalności artystycznej. [VIDEO]Festiwal TOP Trendy 2014 w Sopocie: Agnieszka Chylińska zagra Koncert Jubileuszowy. Okazją ku temu jest 20 lat artystycznej działalności Chylińskiej. Wokalistka zapowiadała, że jej występ na Sopot TOP Trendy 2014 będzie wyjątkowy. Co przygotowała?

Sopot TOP Trendy Festiwal 2014 - Koncerty Jubileuszowe: Agnieszka Chylińska obchodzić będzie dwudziestolecie pracy artystycznej. Zagra niecodzienny koncert, w którym zaprezentuje swoje największe przeboje.

Agnieszka Chylińska na festiwalu TOP Trendy 2014
zagra 30 maja 2014, pierwszego dnia imprezy. Tego samego dnia swój jubileusz obchodzić będzie także inna znana polska rockowa wokalistka - Urszula.

>>> Sopot TOP Trendy 2014 - koncert jubileuszowy Urszuli <<<

Chylińska dała się poznać jako ostra wokalistka zespołu O.N.A., z którym związana była przez 9 lat. Charakterystyczny, zachrypnięty i silny głos od początku jest jej znakiem rozpoznawczym. W 2009 zaszokowała Polskę swoją niespodziewaną przemianą i albumem Modern Rocking, na którym znalazły się kawałki znacznie odbiegające od dotychczasowego profilu muzycznego Agnieszki. Choć niektórzy krytykowali tę zmianę, to jednak numer Nie Mogę Cię Zapomnieć z tej płyty stał się prawdziwym hitem.

>>> Sopot TOP Trendy 2014 - zobacz, kto zagra <<<

20-tka Agnieszki Chylińskiej już 30 maja 2014 na Sopot TOP Trendy Festiwal 2014.
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Miley Cyrus wykonała hit Pearl Jamu. Zobaczcie specjalne nagranie

  2020-10-23
  Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka wykonała kultowy numer grupy Pearl Jam.
 • Bill Ward nienawidzi brzmienia perkusji w kultowym numerze Black Sabbath! Dlaczego?

  2020-10-22
  Black Sabbath mają na swoim koncie numeru, które dziś uznawane są prawdziwe klasyki, które powinien znać każdy fan rocka i metalu. Okazuje się, że Bill Ward nienawidzi brzmienia bębnów w jednym z najbardziej kultowych numerów grupy.
 • Brian Johnson powiedział, co mu się nie podoba w AC/DC

  2020-10-22
  W AC/DC jest raczej pełen spokój i zrozumienia, a wszelkie możliwe niesnaski zniknęły. Jest jednak pewna rzeczy, która mocno wkurza Briana Johnsona.
 • Co tam w środku gra? Happysad - Live Pol'and'Rock Festival 2019 (UNBOXING)

  2020-10-22
  Zespół Happysad, to już absolutna klasyka na polskiej scenie rockowej. Grupa grała wielokrotnie na Pol'and'Rock Festival (wcześniej Przystanek Woodstock), jednak tak mocnego i efektownego koncertu nie było dawno. W cyklu 'Co tam w środku gra', pokażemy wam, jak wydane zostało koncertowe wydawnictwo zespołu, zarejestrowane na Pol'and'Rock 2019.
 • Oto mistrzowie tłumaczenia tytułów. Nie sądziliście, że tak można przetłumaczyć 'Snake Dick'

  2020-10-22
  Jeżeli myśleliście, że kompletnie nietrafione tłumaczenie to 'Wirujący seks', to musimy was uświadomić, że jest jeszcze gorzej. Kogoś mocno poniosła fantazja, gdy wziął się za przetłumaczenie tytułu filmu 'Snake Dick'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz