Anna Skalik

20.05.2014 (14:15)

TOP TRENDY 2014: Agnieszka Chylińska zagra koncert jubileuszowy na 20-lecie działalności artystycznej. [VIDEO]Festiwal TOP Trendy 2014 w Sopocie: Agnieszka Chylińska zagra Koncert Jubileuszowy. Okazją ku temu jest 20 lat artystycznej działalności Chylińskiej. Wokalistka zapowiadała, że jej występ na Sopot TOP Trendy 2014 będzie wyjątkowy. Co przygotowała?

Sopot TOP Trendy Festiwal 2014 - Koncerty Jubileuszowe: Agnieszka Chylińska obchodzić będzie dwudziestolecie pracy artystycznej. Zagra niecodzienny koncert, w którym zaprezentuje swoje największe przeboje.

Agnieszka Chylińska na festiwalu TOP Trendy 2014
zagra 30 maja 2014, pierwszego dnia imprezy. Tego samego dnia swój jubileusz obchodzić będzie także inna znana polska rockowa wokalistka - Urszula.

>>> Sopot TOP Trendy 2014 - koncert jubileuszowy Urszuli <<<

Chylińska dała się poznać jako ostra wokalistka zespołu O.N.A., z którym związana była przez 9 lat. Charakterystyczny, zachrypnięty i silny głos od początku jest jej znakiem rozpoznawczym. W 2009 zaszokowała Polskę swoją niespodziewaną przemianą i albumem Modern Rocking, na którym znalazły się kawałki znacznie odbiegające od dotychczasowego profilu muzycznego Agnieszki. Choć niektórzy krytykowali tę zmianę, to jednak numer Nie Mogę Cię Zapomnieć z tej płyty stał się prawdziwym hitem.

>>> Sopot TOP Trendy 2014 - zobacz, kto zagra <<<

20-tka Agnieszki Chylińskiej już 30 maja 2014 na Sopot TOP Trendy Festiwal 2014.
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Leonard Cohen - Thanks for the Dance. Niepublikowane utwory mistrza

  2019-09-22
  „The Goal” to zapowiedź nowego dzieła artysty, którego wszyscy pamiętamy. Znajdzie się on na albumie „Thanks for the Dance”, który pozwoli mu ostatni raz odezwać się do swoich przyjaciół i fanów. To nie jest zestaw odrzutów z sesji nagraniowych, czy stron B winylowych płyt, ale niespodziewana kompilacja nowych, ekscytujących utworów i kontynuacja ostatniej za życia pracy mistrza. Premiera wydawnictwa planowana jest na 22 listopada 2019 roku.
 • Numer Rammstein leciał przez całą noc na stadionie. Niespotykana usterka głośników

  2019-09-21
  Do nietypowej awarii doszło w Budapeszcie na nowo wybudowanym stadionie Puscas Arena. Mieszkańcy stolicy Węgier mieli okazję przez całą noc słuchać z głośników zespołu Rammstein. Nie wszystkim się to spodobało...
 • Larry Wallis nie żyje. Przyczyny śmierci gitarzysty Motorhead

  2019-09-20
  Larry Wallis był oryginalnym gitarzystą zespołu Motorhead, znanym na całym świecie i cenionym muzykiem, producentem i kompozytorem. Fani pamiętają go również z innych grup, których był członkiem. 19 września internet obiegła tragiczna informacja o jego śmierci. Jaki były jej przyczyny? Dowiedzcie się więcej na ESKA Rock.pl 
 • Najstarsze polskie wulgaryzmy - skąd się wzięły? Jaka jest ich historia?

  2019-09-20
  Tak zwane 'brzydkie słowo' wymknęło się w życiu każdemu. Czasem jest to przerywnik w zdaniu, czasem wzmocnienie wypowiedzi. Innym razem określenie osoby, która dała nam się we znaki. Jak przekleństwa znalazły się w naszym codziennym języku? Które z nich jest tym najstarszym? Możecie się dowiedzieć już teraz! 
 • Mark Lanegan - koncert w Warszawie 2019 - bilety, miejsce, data występu legendy grunge'u

  2019-09-20
  Live Nation zaprasza na koncert Marka Lanegana. Amerykański muzyk wraz z zespołem wystąpi 19 listopada w warszawskiej Proximie. Szczegóły koncertu znajdziecie poniżej. 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz