Anna Skalik

08.05.2014 (14:14)

Tommy Lee z Mötley Crüe gra ze Smashing Pumpkins. Sprawdź szczegóły współpracy. [VIDEO]Perkusista Mötley Crüe - Tommy Lee - zagrał ze Smashing Pumpkins. Sprawdź szczegóły współpracy i poznaj informacje o nowym materiale Smashing Pumpkins. Kiedy premiera?

Perkusista Tommy Lee z zespołu  Mötley Crüe jest gościem na nowej płycie Smashing Pumpkins. A właściwie trzeba powiedzieć, że na jednej z dwóch nowych płyt, bo ukazać się mają aż dwa krążki z premierowym materiałem.

Informacje o udziale Tommy'ego Lee na płycie ukazały się 8 maja na stronie oraz Facebooku zespołu razem ze zdjęciem ze studia i informacją, że właśnie zakończyły się pierwsze sesje nagrywania perkusji. Lee udzielił się na płycie Monument To An Elegy, której tracklistę prezentujemy Wam poniżej.

>>> Legendy rocka: Perkusista Scorpions wyszedł z więzienia <<<


Monument To An Elegy - tracklista.

01 Being Beige (World’s on Fire)
02 Anti-Hero
03 Tiberius
04 Run to Me
05 One and All
06 Drum and Life
07 Dorian
08 Monuments
09 Anaise

Druga płyta, nad którą pracują Smashing Pumpkins nosi tytuł Day For Night. Na razie nie znane są dalsze szczegóły nadchodzących wydawnictw. Wiadomo jedynie, że premierę płyt przewidziano na 2015.

>>> Koncert Soulfly wPolsce - kiedy? <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • Taco Hemingway lepszy od The Rolling Stones. Raper pokonał legendarny zespół na Youtube

  2020-07-10
  Mimo trudnej sytuacji na świecie, rynek muzyczny stara się iść swoim torem, na tyle ile to możliwe. W czwartek (9.07) dostaliśmy nowy numer The Rolling Stones, w piątek (10.07) świeży numer Taco Hemingwaya.  
 • Rambo wróci na ekrany? Sylvester Stallone wywołał ogromne zainteresowanie postem

  2020-07-10
  Seria Rambo, tak samo jako Rocky, jest prawdziwą wizytówką w karierze Sylvestra Stallone'a. Okazuje się, że słynny weteran może powrócić na ekrany!
 • Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'

  2020-07-10
  Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.
 • Twórcy Avengers: Endgame, chcą stworzył właśne Gwiezdne Wojny! Jaki mają pomysł?

  2020-07-10
  Avengers: Endgame okazało się prawdziwym hitem, który w piękny sposób zamknął pierwszy etap, budowanego 10 lat uniwersum. Okazuje się, że jest szansa na to, żeby twórcy finałowego filmu sagi Marvela, stworzyli także nowe Gwiezdne Wojny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz