Anna Skalik

08.05.2014 (14:14)

Tommy Lee z Mötley Crüe gra ze Smashing Pumpkins. Sprawdź szczegóły współpracy. [VIDEO]Perkusista Mötley Crüe - Tommy Lee - zagrał ze Smashing Pumpkins. Sprawdź szczegóły współpracy i poznaj informacje o nowym materiale Smashing Pumpkins. Kiedy premiera?

Perkusista Tommy Lee z zespołu  Mötley Crüe jest gościem na nowej płycie Smashing Pumpkins. A właściwie trzeba powiedzieć, że na jednej z dwóch nowych płyt, bo ukazać się mają aż dwa krążki z premierowym materiałem.

Informacje o udziale Tommy'ego Lee na płycie ukazały się 8 maja na stronie oraz Facebooku zespołu razem ze zdjęciem ze studia i informacją, że właśnie zakończyły się pierwsze sesje nagrywania perkusji. Lee udzielił się na płycie Monument To An Elegy, której tracklistę prezentujemy Wam poniżej.

>>> Legendy rocka: Perkusista Scorpions wyszedł z więzienia <<<


Monument To An Elegy - tracklista.

01 Being Beige (World’s on Fire)
02 Anti-Hero
03 Tiberius
04 Run to Me
05 One and All
06 Drum and Life
07 Dorian
08 Monuments
09 Anaise

Druga płyta, nad którą pracują Smashing Pumpkins nosi tytuł Day For Night. Na razie nie znane są dalsze szczegóły nadchodzących wydawnictw. Wiadomo jedynie, że premierę płyt przewidziano na 2015.

>>> Koncert Soulfly wPolsce - kiedy? <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Warszawski Koks w narożniku Joanny Jędrzejczyk

  2019-11-19
  Takiego wspomagania Joanna Jędrzejczyk nie miała w żadnym ze swoich dotychczasowych pojedynków. Po jej stronie podczas tej walki stanęli Owca i Ponczek z Warszawskiego Koksu. Z kim i o co biła się ta mocno umięśniona drużyna?
 • Mötley Crüe reaktywują się na trasę po USA! Zespół chce powrócić i zagrać z wyjątkowymi gośćmi

  2019-11-19
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół zamierza powrócić i zagrać kilka koncertów po USA.
 • Vane i Moyra ogłaszają wspólną trasę koncertową

  2019-11-19
  Po wielu udanych koncertach oraz wspólnym udziale w festiwalach Uwolnić Muzykę oraz Pol’and’Rock 2019, VANE i MOYRA ruszają w trasę STORM OF FATE TOUR 2020, w ramach której na przestrzeni czterech tygodni odwiedzą osiem klimatycznych klubów rozsianych po całej Polsce!
 • Breaking Bad w rzeczywistości. Policjanci zatrzymali dwóch profesorów akademickich którzy produkowali narkotyki

  2019-11-19
  To, że serial 'Breaking Bad' stał się kultowy, nie trzeba raczej nikomu udowadniać. Jednak, to, że tego typu rzeczy dzieją się w rzeczywistości, to może już zaskakiwać i szokować.
 • Joker otrzymał prestiżową nagrodę na polskim festiwalu

  2019-11-19
  Joker to absolutny fenomen i film, o którym będzie się mówiło bardzo, bardzo długo. Produkcja zbiera masę nagród, w tym na festiwalach w Polsce! Jurorów jakiej imprezy zachwycił film?
 • Dlaczego perkusista Iron Maiden odmówił podpisu? Prośba była przerażająca

  2019-11-19
  Podpisy gwiazd rocka i celebrytów, są zazwyczaj wiele warte i traktowane są jako cenne zdobycze. Bębniarz Iron Maiden, Nicko McBrain odmówił pewnego razu podpisu, ponieważ prośba była przerażająca.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz