Anna Skalik

08.05.2014 (14:14)

Tommy Lee z Mötley Crüe gra ze Smashing Pumpkins. Sprawdź szczegóły współpracy. [VIDEO]Perkusista Mötley Crüe - Tommy Lee - zagrał ze Smashing Pumpkins. Sprawdź szczegóły współpracy i poznaj informacje o nowym materiale Smashing Pumpkins. Kiedy premiera?

Perkusista Tommy Lee z zespołu  Mötley Crüe jest gościem na nowej płycie Smashing Pumpkins. A właściwie trzeba powiedzieć, że na jednej z dwóch nowych płyt, bo ukazać się mają aż dwa krążki z premierowym materiałem.

Informacje o udziale Tommy'ego Lee na płycie ukazały się 8 maja na stronie oraz Facebooku zespołu razem ze zdjęciem ze studia i informacją, że właśnie zakończyły się pierwsze sesje nagrywania perkusji. Lee udzielił się na płycie Monument To An Elegy, której tracklistę prezentujemy Wam poniżej.

>>> Legendy rocka: Perkusista Scorpions wyszedł z więzienia <<<


Monument To An Elegy - tracklista.

01 Being Beige (World’s on Fire)
02 Anti-Hero
03 Tiberius
04 Run to Me
05 One and All
06 Drum and Life
07 Dorian
08 Monuments
09 Anaise

Druga płyta, nad którą pracują Smashing Pumpkins nosi tytuł Day For Night. Na razie nie znane są dalsze szczegóły nadchodzących wydawnictw. Wiadomo jedynie, że premierę płyt przewidziano na 2015.

>>> Koncert Soulfly wPolsce - kiedy? <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • The Dead South w Polsce 2020 - bilety, daty, miejsca. Wszystko co trzeba wiedzieć o trasie koncertowej

  2020-02-24
  W końcu się doczekaliśmy! The Dead South - kanadyjski kwartet zagości w Polsce po raz pierwszy i to z czterema koncertami. Najważniejsze informacje dotyczące biletów, miejsc i dat znajdziecie na EskaROCK.pl.
 • 3-majówka 2020 - ZESPOŁY, BILETY

  2020-02-24
  Wrocławski festiwal 3-Majówka jak zwykle posiada mocny line-up. Wiemy, kto wystąpi w 2020 roku na festiwalu 3-Majówka.
 • James Hetfield - pierwszy występ wokalisty Metalliki po kuracji odwykowej [WIDEO]

  2020-02-24
  Na ten występ wielu fanów Metalliki czekało od kilku dobrych miesięcy. Jak prezentuje się James Hetfield po kuracji odwykowej? Trzeba przyznać, że frontman jest w znakomitej formie!
 • Metallica w The Voice Kids - 14-latka zaśpiewała Nothing Else Matters [WIDEO]

  2020-02-24
  W finałowym odcinku 3. edycji programu muzycznego The Voice Kids usłyszeliśmy Nothing Else Matters z repertuaru Metalliki. Piosenkę zaśpiewała Wiktoria Zwolińska. Jak oceniacie interpretację 14-latki?
 • Courtney Love po latach wystąpi z basistką z zespołu Hole

  2020-02-21
   Courtney Love i Melissa Auf der Maur ponownie staną obok siebie na jednej scenie! Wokalistka i basistka Hole wystąpią znowu razem aż po ośmiu latach od ostatecznego zakończenia działalności zespołu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz