Dominik Pajewski

15.09.2020 (09:52)

To koniec 'The Walking Dead'! Dostaliśmy zapowiedź ostatniego sezonuWszystko co dobre, kiedyś musi się skończyć i tak jest właśnie z serialem ''The Walking Dead''. Zapowiedziano ostatni sezon serialu i opublikowano specjalny teaser. Co czeka nas w finale opowieści?

Serial 'The Walking Dead' to jedna z tych produkcji, która mimo długiego czasu nadawania, nie traci publiczności, jednak trzeba też wiedzieć, kiedy zakończyć serial. Ogłoszono, że serial zakończy się na 11 sezonie, który zostanie wyemitowany w 2022 roku!  Co wiemy jeszcze o ostatnim sezonie hitowego serialu?

BORAT 2: POZNALIŚMY TYTUŁ I WSTĘPNY ZARYS FABUŁY. CZYM TYM RAZEM ZASKOCZY SASHA BARON COHEN?


The Walking Dead - sezon 11. Co wiemy o produkcji?

Jak poinformowali twórcy, sezon zostanie podzielony na dwie części. Jedna zostanie wyemitowana w 2021 roku, a druga w 2022 roku. W sumie, będą to 24 odcinki, jednak nie ma co się smucić! Główna oś serialu zostanie zakończona, jednak będzie można liczyć na spin-offy. Zobaczcie teaser wielkiego finału:

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz