Dominik Pajewski

21.08.2019 (10:27)

TO 2 - kolejny zwiastun filmu i jeszcze straszniejsze scenyGdy do kin trafiła nowe wersja kultowego filmu 'TO', nikt nie spodziewał się, że wypadnie to tak dobrze. Twórcy postanowili pójść za ciosem, tworząc kontynuację filmu! Teraz dostaliśmy drugi zwiastun filmu 'TO 2', który pokazuje, że będzie bardzo strasznie.

Gdy na ekrany kin wchodził remake filmu 'TO', wiele osób patrzyło sceptycznie, myśląc, że to się raczej nie uda. Okazało się, że dostaliśmy bardzo konkretny horror, który od pierwszej do ostatniej minuty trzymał w napięciu. Twórcy postanowili iść za ciosem i od razu zapowiedzieli, że powstanie kontynuacja hitowego filmu. Dostaliśmy drugi zwiastun produkcji, który pokazuje, że czeka nas duża dawka strachu.

'PEWNEGO RAZU... W HOLLYWOOD' - SOUNDTRACK Z FILMU [AUDIO]


TO 2 - drugi zwiastun trafił do sieci [WIDEO]

27 lat po tragicznych wydarzeniach w Derry dorośli członkowie 'Klubu frajerów' powracają do miasteczka, aby ponownie zmierzyć się z zabójczym klaunem. Zobaczcie zwiastun 'TO 2':Produkcja wejdzie na ekrany polskich kin 6 września 2019 roku. Z pewnością od sukcesu drugiej części zależeć będzie, czy pojawi się trzecia odsłona. Patrząc jednak na zainteresowanie, trzecia część jest raczej pewna. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • Taco Hemingway lepszy od The Rolling Stones. Raper pokonał legendarny zespół na Youtube

  2020-07-10
  Mimo trudnej sytuacji na świecie, rynek muzyczny stara się iść swoim torem, na tyle ile to możliwe. W czwartek (9.07) dostaliśmy nowy numer The Rolling Stones, w piątek (10.07) świeży numer Taco Hemingwaya.  
 • Rambo wróci na ekrany? Sylvester Stallone wywołał ogromne zainteresowanie postem

  2020-07-10
  Seria Rambo, tak samo jako Rocky, jest prawdziwą wizytówką w karierze Sylvestra Stallone'a. Okazuje się, że słynny weteran może powrócić na ekrany!
 • Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'

  2020-07-10
  Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.
 • Twórcy Avengers: Endgame, chcą stworzył właśne Gwiezdne Wojny! Jaki mają pomysł?

  2020-07-10
  Avengers: Endgame okazało się prawdziwym hitem, który w piękny sposób zamknął pierwszy etap, budowanego 10 lat uniwersum. Okazuje się, że jest szansa na to, żeby twórcy finałowego filmu sagi Marvela, stworzyli także nowe Gwiezdne Wojny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz