Dominik Pajewski

19.06.2019 (13:11)

Till Lindemann zszedł ze sceny, by zamówić piwo w barze [WIDEO]Rammstein jest obecnie na trasie, która obejmuje największe stadiony i przy okazji zawita do Polski. Podczas koncertu w Barcelonie, Till Lindemann postanowił mocno się wyluzować i pobiegł ze sceny do baru. 

Rammstein uznawani są za zespół, który ma wszystko idealnie dopracowane na scenie i ciężko tam o jakikolwiek błąd czy niedopatrzenie. Grupa gra obecnie koncerty w ramach europejskiej trasy, która również obejmuje Polskę. Widać jednak, że nie wszystko jest u Rammsteina bardzo sztywno i ramowo, co udowodnił Till Lindemann.

POLANDROCK FESTIVAL 2019 (DAWNIEJ PRZYSTANEK WOODSTOCK) - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE


Till Lindemann wyskoczył na piwo podczas koncertu Rammstein

Gdy Rammstein grali 1 czerwca w Barcelonie, gdzie jak zwykle dali widowiskowe show. Nie obyło się bez niespodziewanej akcji, a chodzi tu o Tilla Lindemanna, który postanowił wyskoczyć na piwo. Dosłownie, wokalista Rammstein podbiegł do baru, by ugasić pragnienie, a stało się to podczas jednego z numerów, który odgrywany jest na mniejszej części sceny, gdy zespół pływa na rękach ludzi w gumowych łódkach. Zazwyczaj Till wraca przez tłum, jednak tym razem szybko skoczył po małe piwo. Zobaczcie sami:


Rammstein zagrają w Polsce 24 lipca 2019, bilety na ten koncert są w 100% wyprzedane. 

DAVE MUSTAINE MA RAKA. MUZYK WYDAŁ SPECJALNE OŚWIADCZENIE. CO DALEJ Z MEGADETH?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • NOWA interpretacja w ramach LECH MUSIC: FESTIWALE INACZEJ. KAMP! MIERZY SIĘ Z klasykiem MOLESTY

  2020-08-10
  Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement, przygotowaną w ramach Lech Music: Festiwale Inaczej. Klasyk „Wiedziałem, że tak będzie” w nowej wersji to utwór usłany elektronicznym brzmieniem, który już przy pierwszym odsłuchu przenosi nas wprost pod festiwalową scenę.
 • OFF Festival Katowice 2021 - Mac DeMarco, Alyona Alyona i inni – jest na co czekać

  2020-08-10
  Mac DeMarco, Alyona Alyona, DIIV, Quinn Christopherson i DJ Python dołączają do składu, czyli na OFFie w przyszłym roku dużo będzie słońca, trochę osobistych wyznań, ale iodrobina mroku. Na pewno: 100% dobrej muzyki.
 • Robin’s Wish - film dokumentalny pokaże ostatnie dni życia Robina Williamsa

  2020-08-10
  Śmierć Robina Williamsa była dla wszystkich ogromnym szokiem i do dzisiaj trudno zrozumieć całą sytuację. Powstanie specjalny film dokumentalny, który pokaże ostatnie dni życia aktora.
 • Goście utknęli na bezludnej wyspie i uratowała ich znajomość filmów katastroficznych

  2020-08-10
  Lubicie filmy katastroficzne? Jeżeli tak, to dobrze się składa, ponieważ mogą one pomóc wam w wyjściu z ciężkiej sytuacji. O tym przekonali się pewni goście, którzy wylądowali na bezludnej wyspie i uratował ich pewien trik z filmów katastroficznych.
 • Jared Leto zapowiedział kolejną dużą rolę filmową! W kogo wcieli się artysta?

  2020-08-10
  Jared Leto pokazuje bardzo często, że jest człowiekiem wielu talentów i prawdziwym kameleonem, który potrafi totalnie zmienić się do roli. Tym razem ogłoszono, że aktor wcieli się w słynną postać, która miała ogromny wpływ na popkulturę.
 • Metallica wróciła na salę prób! Grupa podzieliła się nagraniem

  2020-08-10
  Metallica po kilku miesiącach przerwy, w końcu wróciła na salę prób! Co słychać u zespołu, czy możemy spodziewać się nowych rzeczy od legendarnej grupy?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz