Dominik Pajewski

19.06.2019 (13:11)

Till Lindemann zszedł ze sceny, by zamówić piwo w barze [WIDEO]Rammstein jest obecnie na trasie, która obejmuje największe stadiony i przy okazji zawita do Polski. Podczas koncertu w Barcelonie, Till Lindemann postanowił mocno się wyluzować i pobiegł ze sceny do baru. 

Rammstein uznawani są za zespół, który ma wszystko idealnie dopracowane na scenie i ciężko tam o jakikolwiek błąd czy niedopatrzenie. Grupa gra obecnie koncerty w ramach europejskiej trasy, która również obejmuje Polskę. Widać jednak, że nie wszystko jest u Rammsteina bardzo sztywno i ramowo, co udowodnił Till Lindemann.

POLANDROCK FESTIVAL 2019 (DAWNIEJ PRZYSTANEK WOODSTOCK) - ZESPOŁY, DATA, MIEJSCE


Till Lindemann wyskoczył na piwo podczas koncertu Rammstein

Gdy Rammstein grali 1 czerwca w Barcelonie, gdzie jak zwykle dali widowiskowe show. Nie obyło się bez niespodziewanej akcji, a chodzi tu o Tilla Lindemanna, który postanowił wyskoczyć na piwo. Dosłownie, wokalista Rammstein podbiegł do baru, by ugasić pragnienie, a stało się to podczas jednego z numerów, który odgrywany jest na mniejszej części sceny, gdy zespół pływa na rękach ludzi w gumowych łódkach. Zazwyczaj Till wraca przez tłum, jednak tym razem szybko skoczył po małe piwo. Zobaczcie sami:


Rammstein zagrają w Polsce 24 lipca 2019, bilety na ten koncert są w 100% wyprzedane. 

DAVE MUSTAINE MA RAKA. MUZYK WYDAŁ SPECJALNE OŚWIADCZENIE. CO DALEJ Z MEGADETH?

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • CULT OF LUNA, Brutus i A.A. Williams - koncert w Warszawie. Bilety, data, miejsce

  2019-11-13
  Post-metalowi giganci zasilają szeregi Metal Blade Records i ogłaszają europejską trasę koncertową! CULT OF LUNA zapowiada wielki powrót do Polski na jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów roku. Szwedzi zagrają 8.12 w warszawskim klubie Progresja. Wraz z nimi tego wieczoru wystąpi belgijska perełka ze stajni Sargent House/Hassle Records, czyli Brutus, a także brytyjskie A.A. Williams. Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Dave Grohl w Ulicy Sezamkowej - posłuchajcie Here We Go Song!

  2019-11-13
  Dave Grohl spotykał się ze swoimi przyjaciółmi - Big Birdem i Elmo w programie edukacyjnym dla dzieci - Ulica Sezamkowa. W filmie możemy usłyszeć wspólne wykonanie piosenki „Here We Go Song”. Posłuchaj i baw się dobrze!
 • Rammstein - jak powstawał klip do utworu Auslander?

  2019-11-13
  Zespół Rammstein wypuścił 10 minutowe wideo zza kulis powstawania teledysku do piosenki „Auslander”. Jak kręcono klip? Co mówią o obrazie i samym utworze muzycy niemieckiej grupy?
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • LAO CHE - zespół zawiesza działalność! Pożegnalna trasa koncertowa 2020

  2019-11-13
  Jeden z najbardziej lubianych i najczęściej koncertujących zespołów w Polsce zawiesza działalność! LAO CHE o swojej decyzji poinformowali na swoim facebookowym fan page'u. Grupa z Płocka pożegna się z fanami trasą koncertową, która zaplanowana jest na luty, marzec i kwiecień przyszłego roku.
 • Legendy Metalu - grudniowa trasa Kat, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis ODWOŁANA

  2019-11-13
  Grudniowa trasa koncertowa Legend Metalu została odwołana! Taką informację jako pierwszy na swoim oficjalnym facebookowym fan page'u podał zespół Vader.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz