Dominik Pajewski

26.08.2019 (10:53)

Till Lindemann powróci z drugim solowym krążkiem!Można stwierdzić, że Till Lindemann jest dosyć zapracowanym człowiekiem, który nie ma na nic czasu. Okazuje się jednak, że mimo dosyć intensywnej pracy z Rammstein, wokalista przygotowuje druga płytę swojego solowego projektu.

Patrząc na przebieg kariery Tilla Lindemanna, można stwierdzić, że nie ma on zbytnio dużo czasu na cokolwiek innego, niż Rammstein. Tymczasem, do wiadomości trafiła informacja, że w planach jest wydanie drugiego albumu projektu Lindemann.
 

JOHN TRAVOLTA JEST FANEM LIMP BIZKIT? AKTOR ŚWIETNIE ZNA TEKSTY ZESPOŁU

 

Till Lindemann wyda drugą solową płytę! Poznaliśmy pierwsze szczegóły

Peter Tägtgren, który współtworzy z Tillem projekt Lindemann, zdradził na Facebooku, że druga płyta jest w zasadzie gotowa. Kiedy usłyszymy nowy krążek? Tego nie wiadomo, jednak patrząc na zapracowany tryb Tilla, może nie nastąpić to zbyt prędko. Chociaż, nic nie stoi na przeszkodzie, by promować album teledyskami, pozostając cały czas w trybie bez koncertów. Ostatnim numerem wydanym przez projekt jest piosenka 'Mathematik'.

PIERWSZY WOKALISTA AC/DC. DLACZEGO DAVE EVANS OPUŚCIŁ ZESPÓŁ?


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Black Sabbath: 50. lecie albumu PARANOID, zostanie uczczone specjalnym boxem CD i boxem winylowym!

  2020-08-07
  Uznany za twórcę nowego gatunku muzyki, jakim jest heavy metal, legendarny zespół z Birmingham, Black Sabbath, świętuje w tym roku 50. rocznicę wydania swojego albumu ''Paranoid''.
 • Męskie Granie 2020 - TRANSMISJA. Gdzie oglądać specjalny koncert?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 odbywa się w wyjątkowej formule, w postaci tylko jednego koncertu. Gdzie oglądać transmisję z wyjątkowego wydarzenia Męskiego Grania? O której startuje TRANSMISJA?
 • Męskie Granie 2020 - zespoły, gdzie oglądać koncert 8.08.2020?

  2020-08-07
  Męskie Granie 2020 - kto zagra na wyjątkowej edycji imprezy, która przez pandemie koronawirusa przyjmuje nieco inną formę? Wszystkie szczegóły na EskaROCK.pl.
 • Co widzą insekty? Naukowcy stworzyli małą kamerę, którą przyczepili do żuka

  2020-08-07
  Naukowcy chcą dowiedzieć się, jak wygląda życie owadów i w tym celu stworzono specjalną kamerkę. Jest to zminiaturyzowana wersja kamery nagrywającej w dobrej jakości, dzięki czemu możemy zobaczyć życie żuka.
 • POLSKI FESTIWAL STAND-UPU 2020 - SZCZEGÓŁY IMPREZY

  2020-08-07
  Polski Festiwal Stand-upu to wielkie 3 dniowe święto, które jednoczy całe środowisko komediowe. Co roku w Warszawie pojawia się ponad 60 komików, którzy oprócz komediowego sznytu mogą zbić z Wami piątkę i uraczyć Was krótką rozmową. Różnorodność festiwalu jest jego znakiem firmowym dlatego każdy dzień obfituje w inne wydarzenia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz