Dominik Pajewski

27.03.2020 (20:10)

Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych27 marca 2020, do miediów trafiła informacja, że Till Lindemann zaraził się koronawirusem, gdy wracał z koncertów w Rosji. Zespół Rammstein oficjalnie ustosunkował się do doniesień medialnych, komentując całą sytuację.

Gdy 27 marca 2020, do mediów trafiła informacja, że Till Lindemann jest zarażony koronawirusem, wiele osób było w szoku. Frontman Rammstein niedawno grał solową trasę koncertowa, którą musiał przerwać z powodu pandemii. Jak podał niemiecki dziennik BILD, artysta miał trafił do berlińskiego szpitala, a test na koronawiursa miał wyjść pozytywny. Do całej sytuacji, ustosunkował się oficjalnie zespół Rammstein.
 

LINDEMANN W PRADZE 2020 - LATAJĄCE TORTY, ZDECHŁE RYBY I PORNO WIZUALIZACJE - RELACJA


Till Lindemann ma koronawirusa? Zespół Rammstein odniósł się do doniesień medialnych

Jak możemy przeczytać w krótkim oświadczeniu zespołu Rammstein:

Wczoraj wieczorem Till Lindemann został przyjęty do szpitala za radą zespołu. Noc spędził na oddziale intensywnej terapii, ale został z niego przeniesiony, ponieważ czuje się lepiej. Till przeszedł negatywnie test na koronawirusa.

Wygląda na to, że wokalista Rammstein czuje się dobrze i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, ani koronawirus.
ZOSTAŃ W DOMU DLA OZZY'EGO - CÓRKA ARTYSTY ROZPOCZĘŁA NOWĄ AKCJĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz