Dominik Pajewski

27.03.2020 (13:35)

Till Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?Till Lindemann zarażony koronawirusem! Jak podają niemieckie media, test na obecność koronawirusa okazał się pozytywny, a wokalista Rammstein przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej.

Till Lindemann ma koronawirusa! Taka informacja trafiła do mediów 27 marca 2020 i została potwierdzona przez wiarygodne, niemieckie dzienniki. Jaki jest stan wokalisty Rammstein?
 

Lindemann w Pradze 2020 - latające torty, zdechłe ryby i porno wizualizacje - RELACJATill Lindemann ma koronawirusa! Jaki jest stan wokalisty Rammstein?

Jak podają niemieckie media, po koncercie w Moskwie, Lindemann wrócił do Berlina, gdzie pojawiła się u niego bardzo wysoka gorączka. Wokalista został zabrany przez pogotowie, a w klinice zrobiono mu testy na obecność koronawirusa. Niestety, wynik okazał się pozytywny. Jak podała gazeta BILD, u artysty wykryto również zapalenie płuc. Według dziennika, Till obecnie poddany jest kwarantannie, jego stan poprawia się i najgorsze ma już za sobą.

W SIECI POJAWIŁY SIĘ PRZERÓBKI OKŁADEK PŁYT, KTÓRE POKAZUJĄ, ŻE TRZEBA ZACHOWAĆ ODPOWIEDNIĄ ODLEGŁOŚĆ [FOTO]


Według ustaleń, Lindemann wrócił do Berlina w okolicach 15 marca, nie mogąc dokończyć trasy z solowym projektem. Artyście odradzono koncertowanie, oczywiście z powodu pandemii koronawirusa. Wcześniej jednak, jeden większy koncert na terenie Rosji, rozłożony został na dwa mniejsze wydarzenia.

Z kolei Rammstein ma zaplanowaną europejską trasę koncertową, która ma się rozpocząć 25 maja. 17 lipca, grupa ma wystąpić w Warszawie.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Quentin Tarantino wskazał najlepszy film dekady. Jaki tytuł został wyróżniony?

  2020-05-29
  Quentin Tarantino jest ogromnym autorytetem w świecie kina i każda wypowiedź na temat filmów, jest traktowana bardzo poważnie. Tym razem reżyser wskazał najlepszy film dekady, który tytuł został wyróżniony?
 • Open'er Festival 2021 - BILETY, DATA, LINE-UP

  2020-05-29
  Open'er 2021: poznaliśmy pierwsze szczegóły kolejnej edycji imprezy! Sprawdźcie, co planowane jednego z największych festiwali w Polsce, który z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.
 • Koncerty w czasie pandemii: trwają prace nad kombinezonem jak z Cyberpunka 2077

  2020-05-29
  W czasie pandemii koronawirusa, duże koncerty są praktycznie niemożliwe do zrealizowania. Pojawiają się jednak mniejsze wydarzenia w Europie i w odpowiedzi na to, planowane jest stworzenie specjalnego kombinezonu, który miałby ułatwić przebywanie na koncertach ulubionych artystów.
 • #DźwigamKulturę - wsparcie osób technicznych pracujących przy produkcji koncertów

  2020-05-29
  #DźwigamKulturę to zbiórka dla ważnych, ale często niedocenianych i niewidocznych ludzi podczas koncertów, którzy zostali w tym momencie bez możliwości wykonywania swojego zawodu. Więcej szczegółów na EskaROCK.pl.
 • Chcieli zostać Spider-Manami i dali się ukąsić czarnej wdowie!

  2020-05-29
  Fani Spider-Mana są praktycznie na całym świecie i jak widać, niektórzy za bardzo biorą do siebie to, co pokazywany było w komiksach. Trzech chłopców, bardzo chciało być jak człowiek pająk, dlatego dali ukąsić czarnej wdowie, myśląc, że dzięki temu zyskają supermoce.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz