16.10.2012 (19:00)

The XX "Chained" - nowy teledysk do singla z płyty "Coexist" VIDEOWyjątkowy, podwodny klip do singla "Chained" - zaprezentowała grupa The XX. Kawałek pochodzi ze świetnie przyjętej płyty "Coexist". ZOBACZ VIDEO!

The XX błyskawicznie zyskali uznanie krytków i rzesze wiernych fanów. Debiutancki album zespołu spawił, że okrzyknięto ich jedną z największych muzycznych sensacji w Wielkiej Brytanii w ostatnich latach. We wrześniu trio wróciło z nową, drugą płytą. Brytyjczycy przyznają, że przy nagrywaniu krążka "Coexist" mieli zdecydowanie więcej pewności siebie niż przy debiucie. Nowym singlem promującym ten album jest utwór "Chained". Teledysk do tego kawałka powstał pod wodą. "Spędzenie dwóch dni pod wodą nie było tak łatwe jak sądziliśmy. Ale wyszło świetnie" - mówią muzycy.
 
Tracklista "Coexist":

Angels
Chained
Fiction
Try
Reunion
Sunset
Missing
Tides
Unfold
Swept Away
Our Song 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • 9Dlaczego Queen tak dobrze wypadli na Live Aid? Brian May zdradził w czym tkwi sukces

  2020-10-30
  Nie ma co do tego wątpliwości, że koncert Queen na Live Aid stał się legendarny i to prawdopodobnie najlepszy koncert Queen w historii. W czym tkwi sukces koncertu? Jak to się stało? O tym postanowił opowiedzieć Brian May.
 • Wszystkich świętych - 1 listopada wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku

  2020-10-30
  W dzień wszystkich świętych wspominamy artystów, którzy odeszli w 2020 roku. Zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o tych artystach, których już z nami nie ma. Ten rok wyjątkowo nas doświadcza i zabiera ze sobą wiele wybitnych osób.
 • 8Patti Smith wspiera strajkujące Polki. Wokalistka umieściła wymowną grafikę w swoich mediach społecznościowych

  2020-10-30
  Patti Smith odniosła się do strajku kobiet w Polsce na swoich mediach społecznościowych i tym samym wsparła grupy protestujące w całym kraju przeciwko zaostrzeniu ustawy aborcyjnej.
 • Cmentarze zamknięte na Wszystkich Świętych! Premier Mateusz Morawiecki ogłosił to na konferencji prasowej

  2020-10-30
  Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a ilość zachorowań jest coraz większa. Premier Mateusz Morawiecki ogłosił 30 października 2020, że wprowadzone zostaną nowe obostrzenia. Co nas czeka przez następne dwa tygodnie?
 • Toxic Fucker nie żyje! Aktor znany z produkcji dla dorosłych, występował nie tylko w porno

  2020-10-30
  Michał Kasprzak, znany bardziej jako Toxic Fucker, nie żyje. O śmierci aktora poinformowała strona XES.pl, która zajmuje się dystrybucją polskich filmów dla dorosłych.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz