Dominik Pajewski

09.08.2019 (11:16)

The White Stripes powraca z albumem na 20-lecie! Poznaliśmy szczegóły wydawnictwaThe White Stripes nie wróci raczej na scenę, jednak fani nie mają powodów do smutku. Zespół nie planuje reaktywacji na koncerty, jednak chce powrócić ze specjalną edycją swojego debiutanckiego albumu.

The White Stripes nie wróci raczej na szlak koncertowy, jednak nie przeszkadza to w tym, by móc powrócić z bardzo ciekawą reedycją. Z okazji 20-lecia debiutu grupy, przygotowano specjalną reedycję, która z pewnością zainteresuje fanów.

JACK WHITE I JACK BLACK NAGRALI WSPÓLNIE NUMER. PIERWSZE SZCZEGÓŁY PROJEKTU JACK GREY

 

The White Stripes wracają z reedycją swojego debiutu. Co znajdziemy na specjalnym wydaniu?

Wydawnictwo będzie zawierało klasyczny album, ale do tego, znajdziemy odrzuty z sesji nagraniowej, specjalne DVD z koncertówkami oraz 24-stronicową książeczkę ze zdjęciami oraz tekstami. Wszystko to we wspaniałej oprawie graficznej, która oczywiście jest w kolorach czerwonym i białym.
 

Wydawnictwo 'The White Stripes XX' można zamawiać do 31 października i warto się pośpieszyć, ponieważ specjalna edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 

CÓRKA BRUCE'A LEE KRYTYKUJE FILM TARANTINO. AKTOR WCIELAJĄCY SIĘ W MISTRZA SZTUK WALKI, ODPOWIADA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz