Dominik Pajewski

09.08.2019 (11:16)

The White Stripes powraca z albumem na 20-lecie! Poznaliśmy szczegóły wydawnictwaThe White Stripes nie wróci raczej na scenę, jednak fani nie mają powodów do smutku. Zespół nie planuje reaktywacji na koncerty, jednak chce powrócić ze specjalną edycją swojego debiutanckiego albumu.

The White Stripes nie wróci raczej na szlak koncertowy, jednak nie przeszkadza to w tym, by móc powrócić z bardzo ciekawą reedycją. Z okazji 20-lecia debiutu grupy, przygotowano specjalną reedycję, która z pewnością zainteresuje fanów.

JACK WHITE I JACK BLACK NAGRALI WSPÓLNIE NUMER. PIERWSZE SZCZEGÓŁY PROJEKTU JACK GREY

 

The White Stripes wracają z reedycją swojego debiutu. Co znajdziemy na specjalnym wydaniu?

Wydawnictwo będzie zawierało klasyczny album, ale do tego, znajdziemy odrzuty z sesji nagraniowej, specjalne DVD z koncertówkami oraz 24-stronicową książeczkę ze zdjęciami oraz tekstami. Wszystko to we wspaniałej oprawie graficznej, która oczywiście jest w kolorach czerwonym i białym.
 

Wydawnictwo 'The White Stripes XX' można zamawiać do 31 października i warto się pośpieszyć, ponieważ specjalna edycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem. 

CÓRKA BRUCE'A LEE KRYTYKUJE FILM TARANTINO. AKTOR WCIELAJĄCY SIĘ W MISTRZA SZTUK WALKI, ODPOWIADA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Fani odgadli, kim jest nowy członek Slipknota! Kto zastąpił Chrisa Fehna?

  2019-08-23
  Zespół Slipknot od zawsze był otoczony pewnego rodzaju aurą tajemnicy, która tylko budowała wizerunek. Fani postanowili wyśledzić, kim jest nowy członek zespołu i jak się okazuje, chyba udało się odgadnąć tożsamość muzyka.
 • Metallica w Warszawie 2019: można kupić płytę z zapisem koncertu na PGE Narodowym

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie, z pewnością spełnił oczekiwania fanów, którzy otrzymali set z najlepszymi numerami. Zespół pokazał, że ma nadal wiele energii, co też przełożyło się na atmosferę podczas wydarzenia. Wszystkim, którzy chcieliby przeżyć to jeszcze raz, Metallica postanowiła zrobić niespodziankę i to w postaci zapisu koncertu na płycie.
 • Kostka z koncertu Metalliki w Warszawie, jest do kupienia na Allegro za 200 zł!

  2019-08-23
  Podczas europejskiej trasy koncertowej, Metallica przygotowuje specjalne kostki, które mają nadrukowany symbol danego miasta oraz nazwę miejscowości i datę wydarzenia. W Warszawie również pojawiły się dedykowane kostki, które w dosyć dużej ilości były rzucane w stronę tłumu. Kilku szczęśliwców, którzy złapali pamiątkowe kostki, postanowili je sprzedaż na Allegro, cena jednak powala.
 • Metallica dziękuje Warszawie w specjalnym filmie [WIDEO]

  2019-08-23
  Koncert Metalliki w Warszawie był wydarzeniem, które z pewnością zostanie w pamięci wielu fanów na długo. Zespół opublikował specjalny film, w którym dziękuje fanom za koncert w stolicy.
 • Metallica - Sen o Warszawie: tak wyglądał zapis fonetyczny tekstu dla Roberta Trujillo

  2019-08-23
  To, że Metallica zagra w Warszawie cover jakiegoś polskiego hitu było pewne. Padło na kultowy 'Sen o Warszawie', który został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez publiczność. W sieci pojawiło się zdjęcie zapisu fonetycznego, dzięki któremu Robert Trujillo zaśpiewał utwór.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz