07.06.2013 (15:00)

The Subways "We Don't Need Money To Have A Good Time" na żywo [2013, VIDEO]Pracują nad nową płytą i intensywnie koncertują. W studiu EskiROCK pojawiła się brytyjska grupa The Subways. Muzycy zagrali na żywo akustyczną wersję jednego ze swoich przebojów.

The Subways przyjechali do Polski wspólny koncert z grupą What Now w warszawskiej Proximie. The Subways to brytyjskie trio, uznawane przez branżowe media za jeden z najlepszych zespołów młodej gitarowej sceny indie. Mają na swoim koncie już trzy krążki: wydany w 2005 album "Young For Eternity", "All Or Nothing" z 2008 roku i „Money & Celebrity” z roku 2011. Wszystkie wydawnictwa spotkały się ze znakomitym przyjęciem. 

Do największych przebojów grupy należą takie piosenki jak "Rock & Roll Queen", "Oh Yeah", "Girls & Boys" czy "It's A Party". W roku 2009 The Subways towarzyszyli na scenie grupie AC/DC podczas wielkiego koncertu na stadionie Wembley, w roku 2008 byli też jedną z gwiazd Jarocin Festiwalu – ich występ przez wielu uznany został za jeden z najlepszych momentów edycji 2008. Grupa The Subways jest w trakcie prac nad nowym, czwartym już krążkiem. 
 


 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Grammy 2020: Ozzy i Sharon Osbourne wśród prezenterów tegorocznej gali

  2020-01-24
  Mimo kłopotów zdrowotnych Ozzy zdecydowanie nie zamierza zwalniać tempa ani siedzieć w domu. Muzyk i jego żona dołączyli do grona prezenterów, których zobaczymy na tegorocznej gali wręczenia nagród Grammy.
 • Wiedźmin - ścieżka dźwiękowa z serialu Netflixa już dostępna! Co usłyszymy na soundtracku?

  2020-01-24
  Wiedźmin Netflixa był bez dwóch zdań jednym z najbardziej wyczekiwanych seriali 2019 roku, a po premierze, która miała miejsce w grudniu, okazał się także jednym z najchętniej oglądanych. Fani produkcji musieli jednak naczekać się trochę na pełną ścieżkę dźwiękową, która w serwisach streamingowych ukazała się 24 stycznia.
 • Dłuższy dzień: od kiedy jest dłuższy dzień a krótsza noc? Sprawdź, od kiedy i o ile dłuższy dzień w 2019!

  2020-01-23
  Od kiedy dłuższy dzień? Grudzień przynosi dłuższy dzień i krótszą noc. Sprawdź, od kiedy dnia przybywa, o ile w grudniu dni są dłuższe od najkrótszego dnia w roku? Zobacz i posłuchaj Beautiful Day.
 • Joker w szczerym zwiastunie. Tak Screen Junkies wyśmiali film [WIDEO]

  2020-01-23
  Joker to niekwestionowany sukces artystyczny i komercyjny, który jeszcze długo będzie komentowany i wspominany. Screen Junkies postanowili trochę pożartować z Jokera i pokazać mega szczery trailer.
 • 5- letni fan Slipknota, który naśladował perkusistę, sam świetnie gra na bębnach [WIDEO]

  2020-01-23
  Niedawno serca fanów Slipknota oraz samego zespołu, podbił 5-letni chłopiec, którzy na koncercie Slipknota naśladował ruchy bębniarza. Okazuje się, że 5-letni fan świetnie gra na bębnach!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz