Kamil Pawłowski

31.08.2020 (12:33)

The Smashing Pumpkins - dwa nowe kawałki, które zaskakują brzmieniem!The Smashing Pumpkins potwierdzają, że nowy, długo wyczekiwany album studyjny jest w drodze! Wszystko za sprawą dwóch nowych piosenek „Cyr” i „The Colour of Love”. Więcej szczegółów znajdziecie na EskaROCK.pl.

W piątek, 28 sierpnia 2020 The Smashing Pumpkins opublikowali dwa nowe utwory! „Cyr” - jak powiedział frontman Billy Corgan w oświadczeniu zapowiadającym nową muzykę. „Jedna dusza przeciwko całemu światu, na tle zmieniającej się lojalności i przyspieszeniu czasu… . Jest to dla mnie zarówno pełne nadziei, jak i lekceważenia tego, co jest, a co nie jest możliwe dzięki wierze”. W tym kawałku możemy doszukać się podobieństwa w brzmieniu do Depeche Mode.  Z kolei „The Colour of Love” to numer mocniejszy, bardziej rockowy, w stylu The Cure. Numerów możecie posłuchać poniżej. Zapowiada się bardzo dobry album!
 Nowy krążek The Smashing Pumpkins nagwywają w składzie: Billy Corgan, James Iha, Jimmy Chamberlin i wieloletni gitarzysta Jeff Schroeder. Data premiery albumu nie jest jeszcze znana. 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz