Dominik Pajewski

16.09.2020 (10:36)

The Prodigy - nowa płyta w drodze. Zespół pracuje nad pierwszym materiałem od czasu śmierci Keitha FlintaPo śmierci Keitha Flinta, wszyscy spodziewali się, że zespół The Prodigy zakończy działalność. Okazuje się, że grupa planuje wydać nowy album i właśnie poznaliśmy kolejne szczegóły.

Po śmierci Keitha Flinta, wszyscy spodziewali się, że grupa The Prodigy zakończy działalność. Jednak, jak podkreślali wielokrotnie członkowie zespołu, Keith chciałby aby zespół dalej działał. Grupa wzięła to mocno do serca i postanowiła pracować nad nowym krążkiem. Co wiemy o nadchodzącym wydawnictwie?

RAMMSTEIN - NOWA PŁYTA W DRODZE? ZESPÓŁ PRZEBYWA W STUDIU NAGRANIOWYMThe Prodigy - nowa płyta w drodze. Co wiemy o krążku?

O nowej płycie The Prodigy mówiło się już w zeszłym roku, jednak od tamtej pory była cisza i zespół nie ujawniał kolejnych szczegółów. Teraz grupa umieściła zdjęcie, z którym poinformowano, że trwają prace nad bitami. 


Nie wiadomo czy zespół umieści jakieś niepublikowane wokale Keitha Flinta i kiedy album w ogóle się pojawi. Pozostaje tylko czekać i obserwować profile grupy.

CZY POWSTANIE FILMOWA BIOGRAFIA METALLIKI? LARS ULRICH ODPOWIADA

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz