Dominik Pajewski

18.11.2019 (11:06)

The Osbournes powraca! Kiedy ponownie zobaczymy rodzinę Ozzy'ego w telewizji?Reality show, przedstawiające życie Ozzy'ego Osbourne'a i jego rodziny, było absolutnym hitem. Po latach przerwy, 'The Osobournes' mają wrócić na antenę! Kiedy można spodziewać się pierwszych odcinków?

Gdy na antenie MTV pojawiło się show 'The Osbournes', wszyscy byli mocno zaskoczeni. Zobaczyliśmy inne oblicze Ozzy'ego Osbourne'a, który nie był Księciem Ciemności, a gościem z problemami rodzinnymi, kochającym zwierzęta. Show wywołało też wiele kontrowersji i dyskusji wśród fanów Ozzy'ego, jednak nie można powiedzieć, że wokalista źle na tym wyszedł.

TILL LINDEMANN SKOMENTOWAŁ SPRAWĘ ZWIĄZANĄ Z POBICIEM MĘŻCZYZNY W BARZE
Widać to nawet po wielu latach, gdy na wieść o nowej edycji programu, fani reagują bardzo żywiołowo. W wywiadzie dla 'RealityTV', Kelly Osbourne przyznała:

Nie przesadzę, jeśli powiem, że rok w rok co trzy miesiące ktoś oferuje nam powrót, ale za każdym razem odmawiamy. Teraz dostaliśmy kolejną ofertę i jesteśmy najbliżej jej zaakceptowania. Nie wiem jednak jeszcze czy ją przyjmiemy. Musimy troszczyć się jeszcze o inne osoby. Mój brat ma trójkę dzieci. Czy powinny brać w tym udział póki są zbyt małe, żeby o tym samemu zadecydować?

Jak rozwinie się sytuacja? Tego nie wiadomo, tym bardziej, że Ozzy powraca do zdrowia, a przed nim wspólna trasa z Judas Priest i Marilynem Mansonem.

NERGAL PODAŁ NIEPRAWDZIWĄ INFORMACJĘ DO MEDIÓW. WCALE NIE WYRZUCONO GO Z SIŁOWNI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • „III” - premiera trzeciego albumu Oberschlesien na Barbórkę

  2019-12-11
  4 grudnia wyszedł trzeci krążek grupy z Piekar Śląskich. Konsekwentnie, jak dwie poprzednie płyty , zatytułowany jedynie cyfrą album pozostaje utrzymany w charakterystycznej dla zespołu stylistyce industrial-metalu.
 • Sprzedam Opla to już przeszłość. Zabawny film podbija sieć [WIDEO]

  2019-12-11
  Ogłoszeń w stylu 'sprzedam Opla', jest bardzo dużo w sieci, jednak to jest bardzo wyjątkowe. Tutaj nie ma miejsca na zwykły opis auta, mamy tutaj do czynienia z prawdziwym przykładem kreatywności.
 • EASTPAK X SMILEY Koncentracja na pozytywach

  2019-12-11
  Eastpak, marka znana z innowacyjnych rozwiązań w zakresie sprzętu podróżniczego, ma przyjemność ogłosić wyjątkową współpracę ze Smiley.
 • Artur Rojek - Kundel: artysta powraca z nowym singlem! [WIDEO]

  2019-12-11
  Po kilku latach ciszy, Artur Rojek powraca z nowym singlem! Do sieci trafiła zapowiedź utworu pod tytułem 'Kundel'.
 • Last Christmas - można przenocować w miejscu, gdzie kręcono teledysk

  2019-12-11
  Utwór 'Last Christmas' jest uznawany za prawdziwy klasyk, który co święta jest odświeżany i nucony przez wiele osób. Okazuje się, że można przenocować w miejscu, które widzimy w teledysku!
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz