Kamil Pawłowski

25.09.2020 (13:56)

The Neighbourhood w Polsce 2021 - nowe daty koncertów amerykańskiej kapeliStało się to, co stać się musiało. Jesienne koncerty The Neighbourhood zostały przełożone o rok. Sprawdźcie, kiedy i gdzie wystąpi zespół.

The Neighbourhood to formacja, w skład której wchodzi piątka przyjaciół. Na ich czele stoi zaledwie dwudziestoletni Jesse James Rutherford, były aktor dziecięcy. Jesse, zanim poświęcił się graniu w The Neighbourhood, próbował swoich sił z mniejszymi sukcesami w kalifornijskim, hip-hopowym projekcie The Good Boys. Ostatecznie założył jednak zespół The Neighbourhood, który muzycznie oscyluje pomiędzy indie, popem a rockiem alternatywnym. Kapela zagra w Polsce trzy koncerty - dwa w Krakowie i jeden w Warszawie

The Neighbourhood w Polsce 2021 - kiedy?

Nowe daty koncertów The Neighbourhood w Polsce:
 
Kraków (Klub Studio) przeniesiony na: 16.11.2021
Kraków (Klub Studio) przeniesiony na: 17.11.2021
Warszawa (Torwar) przeniesiony na: 20.11.2021

The Neighbourhood w Polsce 2021 - bilety

Bilety na polskie koncerty The Neighbourhood można nabyć na stronie ebilet.pl w cenie od 149 złotych. 
 
Wszystkie zakupione dotychczas bilety wstępu zachowują swoją ważność i obowiązują w nowym terminie. Artyści The Neighbourhood – Jesse, Brandon, Zachary, Jeremy i Michael, czekają na Was i zapewniają, że koncerty przeniesione na listopad 2021 roku będą miały wyjątkowy charakter i z nawiązką zrekompensują Wam dodatkowy czas oczekiwania.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz