Dominik Pajewski

29.06.2020 (11:45)

The Last of Us Part 2 - Metallica zagrana w grze. Pewien gracz podjął się trudnego zadaniaNa drugą część The Last Of Us czekało wiele osób, które dosłownie zakochały się w pierwszej części. Gra wielokrotnie zaskakuje, a jedną z ciekawostek jest możliwość gry na gitarze! Pewien gracz postanowił spróbować zagrać w grze kultowy numer Metalliki.

Gdy zapowiedziano kontynuację gry ''The Last Of Us'', wszyscy gracze i fani tytułu byli niesamowicie podekscytowani. Gra zaskakuje, dzieli graczy i ma kilka ciekawych opcji, które można wykorzystać w różny sposób. Jedną z nich jest wirtualna gra na gitarze, która jak twierdzą gracze nie jest łatwa, jednak można popróbować swoich sił. Pewien gracz postanowił spróbować swoich sił i zagrał wielki hit Metalliki w ''The Last Of Us 2''.

KRZYK 5 - KOLEJNE SZCZEGÓŁY FILMU UJAWNIONE! KIEDY PREMIERA?


Kultowy numer Metalliki zagrany w ''The Last Of Us part 2''. Jak to wyszło?

Granie na gitarze w grze nie jest takie proste jakby się mogło wydawać, a zagranie motywu z ''Nothing Else Matters'' staje się niezłym wyzwaniem. Gracze dziwią się jak to możliwe, że udało się zagrać numer Metalliki, skoro gra na gitarze w ''The Last Of Us part 2'' jest taka trudna. Zobaczcie, jak wyszło specjalne nagranie:

GROZIŁ BABCI GRANATEM I WPADŁ Z CAŁYM ARSENAŁEM W ALTANCE. TAKIE RZECZY W WOJEWÓDZTWIE LUBELSKIM

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz