27.06.2013 (13:00)

The Killers chwalą się prywatnym samolotemJak wygląda rockandrollowe życie? Grupa The Killers uchyla rąbka tajemnicy. Muzycy zaprezentowali fanom samolot, którym podróżują podczas obecnej trasy koncertowej.

Z latania własnym samolotem słynie choćby grupa Iron Maiden. Pilotem maszyny jest wokalista Bruce Dickinson. Teraz własnym samolotem, co prawda nie pilotowanym przez muzyków, ale nie mniej luksusowym, pochwaliła się grupa The Killers. Zespół jest właśnie w trakcie europejskiej części trasy koncertowej i po kontynencie porusza się taką właśnie maszyną.

Przypomnijmy, że niemal rok temu grupa The Killers wystąpiła ostatni raz w Polsce. Amerykańska formacja była gwiazdą Coke Live Music Festival w Krakowie.

Tegoroczna edycja Coke Live Music Festival odbędzie się 9 i 10 sierpnia w Krakowie. Pierwszą ogłoszoną gwiazdą imprezy jest Florence And The Machine. Obok formacji dowodzonej przez charyzmatyczną Florence Welch, na festiwalu zobaczymy między innymi zespoły Franz Ferdinand oraz Biffy Clyro. 
  

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz