03.12.2013 (16:00)

The Killers "'Christmas in L.A." - nowa, świąteczna piosenka! [2013, VIDEO]Jak co roku - grupa The Killers przygotowała specjalną, świąteczną piosenkę. Tym razem gwiazdkowy singiel formacji z Las Vegas nosi tytuł "Christmas in L.A.".

The Killers mają w zwyczaju wydawanie przed świętami gwiazdkowych singli. W tym roku muzycy zaprezentowali kawałek "Christmas in L.A.". Dochody ze sprzedaży piosenki trafią na konto RED, czyli organizacji założonej przez Bono i Bobby'ego Shrivera, walczącej z AIDS.

Zespół zaprezentował też teledysk do nowej piosenki. W klipie występują Owen Wilson i Harry Dean Stanton!

Tymczasem przypomnijmy, że The Killers promują właśnie album "Direct Hits". To zestaw największych przebojów amerykańskiej formacji. Poza doskonale znanymi hitami, na płycie znalazły się dwie nowe piosenki.
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA z mocnym, rockowym uderzeniem w „Za późno już”

  2020-08-12
  Jeśli spodziewaliście się, że IRA wróci tylko z samymi balladami, to sprawdźcie koniecznie premierowy utwór „Za późno już”.
 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz