02.06.2012 (06:00)

The Hives: dzisiejszy rock jest słabyMuzycy szwedzkiej grupy The Hives raczej nie są fanami współczesnego rocka. Wokalista Pelle Almqvist stwierdził, że drażni go "jęczenie". I kolejny raz "podpadł" wielu artystom. 

Pelle Almqvist słynie z tego, że nie przebiera w słowach. Tym razem zaatakował innych muzyków. W wywiadzie dla magazynu NME, wokalista stwierdził, że dzisiejszych rock to właściwie popowa muzyka z gitarami.

"On już od dłuższego czasu jest naprawdę słaby. Zawsze znajdzie się niezłe zespoły, ale gorzej jest z tym co pojawia się w mediach. Oglądam nominacje do Grammy za najlepszy album rockowy i w tym gatunku od 10 lat nie było porządnej grupy kapeli. Wmawiają nam, że to rock, ale tak naprawdę to jęczenie, płaczliwe emo z lamentami. Rockandroll to dla mnie pięćdziesiąt pijanych osób w jednym pomieszczeniu. Ci ludzie chcą się zabawić, a dzisiaj zamiast tej pociągającej dzikości mamy jęczenie jakichś mięczaków".

Czekamy zatem na odpowiedź pierwszych urażonych przez autorów hitu "Tick Tick Boom". 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - nowe sceny ujawnione. Co zobaczymy w serialu?

  2019-12-10
  Netflix udostępnił główny zwiastun najbardziej oczekiwanego serialu tego roku już jakiś czas temu. Światowa premiera Wiedźmina już 20 grudnia na Netflix, a w sieci pojawiły się już kolejne spoty, które ujawniają nowe sceny.
 • Wokalistka Roxette nie żyje! Przyczna śmierci Marie Fredriksson

  2019-12-10
  To bardzo smutny dzień dla fanów rocka i zespołu Roxette. W wieku 61 lat odeszła Marie Fredriksson, która była wokalistką zespoł. Jaka jest przyczyna śmierci wokalistki?
 • Pijany kierowca, przyjechał po pijanego kierowcę, który został zatrzymany przez policję za jazdę po pijanemu

  2019-12-10
  Tak absurdalna sytuacja, przypomina coś z filmów komediowych, jednak zdarzyła się w rzeczywistości. Policjancie nie bardzo wiedzieli co mają zrobić i chyba byli mocno zszokowani bezczelnością.
 • 10 Miles to safety czyli 4 odcinek SuperNerda

  2019-12-10
  Przybyła Apokalipsa, a twój cel jest prosty: przejdź 10 mil aby dotrzeć do bezpiecznego miejsca w nieograniczonym, generowanym losowo świecie opanowanym przez Zainfekowanych i wypełnionym narzędziami i bronią.
 • Symulator Jezusa - polska gra staje się hitem jeszcze przed premierą

  2019-12-10
  Rynek gier jest tak bogaty, że spokojnie można być pewnym, że wkrótce pojawi się gra, która dotyczyć może tematyki absolutnie dziwnej i absurdalnej. Tak jest w tym wypadku, ponieważ na rynku pojawić się ma 'Symulator Jezusa'.
 • Wdowa po Chrisie Cornellu pozywa zespół Soundgarden! O co chodzi?

  2019-12-10
  Sytuacja między zespołem Soundgarden, a wdową po Chrisie Cornellu stała się bardzo napięta i nieprzyjemna. Okazuje się, że Vicky Cornell pozwała zespół, o co dokładnie chodzi?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz