Dominik Pajewski

14.09.2020 (14:43)

The Dumplings przerobili wielki hit Maanamu! Posłuchajcie elektronicznej wersji klasykaZespół The Dumplings lubi robić rzeczy niekonwencjonalne i z pewnością wiele osób będzie miło zaskoczonych specjalnym coverem grupy Maanam. Grupa wzięła na warsztat wielki klasyk zespołu.

Duet The Dumplings można spokojnie nazwać gwiazdami i nie jest to określenie na wyrost. Grupa ma na swoim koncie świetnie przyjęte albumu, setki zjechanych kilometrów i tysiące fanów, którzy czekają na kolejne rzeczy. Jest powód do radości, bo The Dumplings opublikowali wyjątkowy cover zespołu Maanam.

METALLICA POGRATULOWAŁA ROBERTOWI LEWANDOWSKIEMU. O CO CHODZI?


The Dumplings nagrali swoją wersję ''Kocham cię, kochanie moje'' Maanamu

The Dumplings, w ramach współpracy z fundacją State of Poland, która wspiera polską kulturę i  promuje różne projekty w kraju i zagranicą, nagrali wyjątkowy cover Maanamu. Na warsztat został wzięty kultowy numer ''Kocham cię, kochanie moje'', który został ozdobiony wyjątkowym klipem, zobaczcie sami:
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz