Anna Skalik

18.02.2016 (13:44)

The Cranberries w Polsce 2016: BILETY - ile kosztują i gdzie kupić? Sprawdź ceny biletów na EskaROCK.pl!The Cranberries w Polsce 2016 - bilety: ile kosztują, gdzie kupić? Sprawdzamy informacje na temat wejściówek na koncert irlandzkiej grupy w Lublinie!

The Cranberries 2016 w Lublinie - bilety na koncert: od kiedy w sprzedaży, w jakich cenach? Sprawdź informacje o tym, ile kosztują bilety na The Cranberries w Polsce! Gdzie kupić wejściówki?

The Cranberries w Lublinie: bilety


Bilety na The Cranberries w Lublinie nie trafiły jeszcze do sprzedaży, jednak z informacji, które już zostały opublikowane, wynika, że będzie można je kupić jeszcze w lutym - czyli w ciągu najbliższych dni. pojawiły się też wstępne informacje na temat cen wejściówek. Bilety na koncert irlandzkiej grupy kosztować będą od 75 złotych wzwyż.  Górnej granicy cen nie podano. Czekamy na informacje - jak tylko się pojawią, na pewno je Wam przedstawimy!

The Cranberries w Polsce - 5 znanych hitów grupy


Koncert The Cranberries
odbędzie się 3 czerwca 2016 w Lublinie. Będzie to powrót grupy do koncertowania po trzech latach przerwy. Tym bardziej cieszy fakt, że zespół wystąpi właśnie w Polsce. Jakie hity usłyszymy? Prawdopodobnie nie zabraknie Zombie, Animal Instinct czy When You're Gone. Zobaczcie poniżej 5 znanych hitów The Cranberries, które prawdopodobnie usłyszymy na koncercie w Lublinie.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Pijany Angus Young i Brian Johnson, chcieli znaleźć potwora z Loch Ness

  2020-10-29
  Angus Young i Brian Johnson znają się od wielu lat i oprócz tego, że grają w jednym zespole, są także przyjaciółmi. W jednym z ostatnich wywiadów, zapytano Briana o jakąś historią związaną z Angusem. Wokalista postanowił przytoczyć totalnie zwariowaną opowieść.
 • Stwórz swoje inicjały w klimacie AC/DC. Zespół udostępnił specjalny generator

  2020-10-29
  Nowa płyta AC/DC wywołuje wiele emocji i wgląda na to, że zespół ma wiele niespodzianek dla fanów. Przykładem może być specjalny generator, dzięki któremu możemy stworzyć swoje inicjały w klimacie okładki nowej płyty zespołu.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-29
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-29
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Robb Flynn ocenił kultowy album Linkin Park: dobrze zniósł próbę czasu

  2020-10-29
  Mimo upływu lat, wielu artystów docenia zespół Linkin Park i jego wkład w muzykę rockową, Robb Flynn postanowił ocenić pierwszy krążek zespołu, który był przełomem w ich historii.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz