Dominik Pajewski

18.09.2018 (12:45)

The Cranberries - co dalej z zespołem po śmierci Dolores? Jest decyzjaŚmierć Dolores O’Riordan była szokiem dla wszystkich,jednak cały czas pozostawało jedno pytanie. Co dalej z zespołem The Cranberries? W końcu muzycy wypowiedzieli się na ten temat.

Dolores O’Riordan odeszła nagle, co było szokiem dla całego świata muzycznego, fanów oraz członków zespołu The Cranberries. Wiemy już, jaka była oficjalna przyczyna śmierci wokalistki, jednak cały czas nie było wiadomo, co dalej stanie się z zespołem The Cranberries

Slash wycenił całą kolekcję swoich gitar. Ile kosztują instrumenty?


  
W końcu muzycy postanowili się wypowiedzieć na temat sytuacji zespołu. Gitarzysta grupy, Noel Hogan, w wywiadzie dla dziennika 'The Guardian', powiedział:

Sporo się działo u Dolores, dzięki temu miała wenę do pisania tekstów. Pod względem tekstowym nowy album jest bardzo bardzo mocny. Zawsze mówiła, że gorzej jej się tworzy, gdy jest szczęśliwa, twierdziła więc, że trochę nieszczęścia w jej życiu ułatwia pisanie tekstów. Zrobimy ten album i w sumie na tym zakończymy. Nie ma sensu dalej tego kontynuować.

Nieznana jest jeszcze premiera ostatniego albumu zespołu The Cranberries,

Rammstein - nowa płyta: zespół oficjalnie ogłosił finisz prac


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Angus Young zapowiada preierowy klip AC/DC. Kiedy go zobaczymy?

  2020-10-26
  Nowa płyta AC/DC jest wyczekiwana przez fanów i cały świat rocka. Dostaliśmy już pierwszy singiel od zespołu, jednak cały czas brak klipu, na który czeka wiele osób. Angus Young postanowił zapowiedzieć obrazek, jednocześnie uspokajając fanów.
 • Ozzy Osbourne miał śpiewać w Van Halen? Tak twierdzi wokalista

  2020-10-26
  Śmierć Eddiego Van Halena zszokowała wszystkich i wyzwoliła także wiele wspomnień wśród artystów. Ozzy Osbourne postanowił przypomnieć o pewnej sytuacji, która o mały włos i doprowadziłaby do wspólnego grania wokalisty ze zmarłym gitarzystą.
 • Pearl Jam zareagowali na przeróbkę ich numeru przez Miley Cyrus

  2020-10-26
  Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich swoimi rockowymi wykonaniami i tym, że ma w planach nagrać album z utworami Metalliki. Teraz zespół Pearl Jam ocenił cover swojego hitu, który zaprezentowała wokalistka.
 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz