Daniel Wardziński

29.10.2015 (13:01)

The Beatles i Rolling Stones we wspólnym teledysku - zobacz odświeżony materiał do A Day In The LifeThe Beatles i Rolling Stones w jednym teledysku? Odświeżone materiały zmontowane na nową stworzyły klip do kawałka A Day In The Life, który zapowiada niezwykłą reedycję albumu zatytułowanego 1.

The BeatlesRolling Stones w jednym teledysku? Przy okazji obszernej, wzbogaconej reedycji albumu 1, ukazał się nowy teledysk do utworu A Day In The Life, w którym na nowo zmontowano archiwalne materiały, do których dotąd fani nie mieli dostępu. Na zdjęciach pojawili się również Mick Jagger i Keith Richards z Rolling Stones.

KSW 32: gdzie się odbędzie? Kiedy? Będzie transmisja czy PPV? Sprawdź

Reedycja albumu 1 zawierającego zbiór singli The Beatles, które zajęły pierwsze miejsca na listach sprzedaży w latach 1962-1970. Wzbogacona wersja zawiera m.in. nowe materiały video ilustrujące część z klasycznych kawałków złotych chłopców z Liverpoolu, komentarze dwójki żyjących Beatlesów - Ringo Starra i Paula McCartneya oraz cała masa niepublikowanego materiału muzycznego składającego się na kilka wariantów wydania reedycji. Sprawdźcie najważniejsze szczegóły reedycji albumu The Beatles.

Likwidacja gimnazjów w 2017 roku? Sprawdź szczegóły reform
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • CULT OF LUNA, Brutus i A.A. Williams - koncert w Warszawie. Bilety, data, miejsce

  2019-11-13
  Post-metalowi giganci zasilają szeregi Metal Blade Records i ogłaszają europejską trasę koncertową! CULT OF LUNA zapowiada wielki powrót do Polski na jeden z najbardziej wyczekiwanych koncertów roku. Szwedzi zagrają 8.12 w warszawskim klubie Progresja. Wraz z nimi tego wieczoru wystąpi belgijska perełka ze stajni Sargent House/Hassle Records, czyli Brutus, a także brytyjskie A.A. Williams. Organizatorem koncertu jest agencja WiniaryBookings.
 • Dave Grohl w Ulicy Sezamkowej - posłuchajcie Here We Go Song!

  2019-11-13
  Dave Grohl spotykał się ze swoimi przyjaciółmi - Big Birdem i Elmo w programie edukacyjnym dla dzieci - Ulica Sezamkowa. W filmie możemy usłyszeć wspólne wykonanie piosenki „Here We Go Song”. Posłuchaj i baw się dobrze!
 • Rammstein - jak powstawał klip do utworu Auslander?

  2019-11-13
  Zespół Rammstein wypuścił 10 minutowe wideo zza kulis powstawania teledysku do piosenki „Auslander”. Jak kręcono klip? Co mówią o obrazie i samym utworze muzycy niemieckiej grupy?
 • Koncerty rockowe 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy, daty, miejsca, kalendarz

  2019-11-13
  Jak co roku do Polski zawita mnóstwo zagranicznych gwiazd rocka nie tylko na klubowe koncerty, ale także na festiwale - te mniejsze i większe. Kogo zobaczymy w 2020? Sprawdźcie, kalendarz koncertów na przyszły rok i zaplanujcie sobie wolne w pracy. Artykuł jest aktualizowany na bieżąco.
 • LAO CHE - zespół zawiesza działalność! Pożegnalna trasa koncertowa 2020

  2019-11-13
  Jeden z najbardziej lubianych i najczęściej koncertujących zespołów w Polsce zawiesza działalność! LAO CHE o swojej decyzji poinformowali na swoim facebookowym fan page'u. Grupa z Płocka pożegna się z fanami trasą koncertową, która zaplanowana jest na luty, marzec i kwiecień przyszłego roku.
 • Legendy Metalu - grudniowa trasa Kat, Acid Drinkers, Vader i Quo Vadis ODWOŁANA

  2019-11-13
  Grudniowa trasa koncertowa Legend Metalu została odwołana! Taką informację jako pierwszy na swoim oficjalnym facebookowym fan page'u podał zespół Vader.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz