Daniel Wardziński

29.10.2015 (13:01)

The Beatles i Rolling Stones we wspólnym teledysku - zobacz odświeżony materiał do A Day In The LifeThe Beatles i Rolling Stones w jednym teledysku? Odświeżone materiały zmontowane na nową stworzyły klip do kawałka A Day In The Life, który zapowiada niezwykłą reedycję albumu zatytułowanego 1.

The BeatlesRolling Stones w jednym teledysku? Przy okazji obszernej, wzbogaconej reedycji albumu 1, ukazał się nowy teledysk do utworu A Day In The Life, w którym na nowo zmontowano archiwalne materiały, do których dotąd fani nie mieli dostępu. Na zdjęciach pojawili się również Mick Jagger i Keith Richards z Rolling Stones.

KSW 32: gdzie się odbędzie? Kiedy? Będzie transmisja czy PPV? Sprawdź

Reedycja albumu 1 zawierającego zbiór singli The Beatles, które zajęły pierwsze miejsca na listach sprzedaży w latach 1962-1970. Wzbogacona wersja zawiera m.in. nowe materiały video ilustrujące część z klasycznych kawałków złotych chłopców z Liverpoolu, komentarze dwójki żyjących Beatlesów - Ringo Starra i Paula McCartneya oraz cała masa niepublikowanego materiału muzycznego składającego się na kilka wariantów wydania reedycji. Sprawdźcie najważniejsze szczegóły reedycji albumu The Beatles.

Likwidacja gimnazjów w 2017 roku? Sprawdź szczegóły reform
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz