Daniel Wardziński

29.10.2015 (13:01)

The Beatles i Rolling Stones we wspólnym teledysku - zobacz odświeżony materiał do A Day In The LifeThe Beatles i Rolling Stones w jednym teledysku? Odświeżone materiały zmontowane na nową stworzyły klip do kawałka A Day In The Life, który zapowiada niezwykłą reedycję albumu zatytułowanego 1.

The BeatlesRolling Stones w jednym teledysku? Przy okazji obszernej, wzbogaconej reedycji albumu 1, ukazał się nowy teledysk do utworu A Day In The Life, w którym na nowo zmontowano archiwalne materiały, do których dotąd fani nie mieli dostępu. Na zdjęciach pojawili się również Mick Jagger i Keith Richards z Rolling Stones.

KSW 32: gdzie się odbędzie? Kiedy? Będzie transmisja czy PPV? Sprawdź

Reedycja albumu 1 zawierającego zbiór singli The Beatles, które zajęły pierwsze miejsca na listach sprzedaży w latach 1962-1970. Wzbogacona wersja zawiera m.in. nowe materiały video ilustrujące część z klasycznych kawałków złotych chłopców z Liverpoolu, komentarze dwójki żyjących Beatlesów - Ringo Starra i Paula McCartneya oraz cała masa niepublikowanego materiału muzycznego składającego się na kilka wariantów wydania reedycji. Sprawdźcie najważniejsze szczegóły reedycji albumu The Beatles.

Likwidacja gimnazjów w 2017 roku? Sprawdź szczegóły reform
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz