Daniel Wardziński

30.06.2015 (13:13)

The Arcs - Outta My Mind - piosenka nowego zespołu Dana Auerbacha z Black Keys. Posłuchaj! [AUDIO]The Arcs to nowy zespół Dana Auerbacha, lidera Black Keys, producenta płyty Lany del Rey. Sprawdźcie Outta My Mind - nową piosenkę zespołu, która pokaże Wam kim są The Arcs i jak brzmi ich muzyka.

Dan Auerbach z Black Keys w kolejnym muzycznym projekcie. The Arcs, bo tak nazywa się zespół, który 4 września zaprezentuje swoją nową płytę zatytułowaną Yours, Dreamily. Mamy jeden z kawałków, które znajdą się na płycie, zatytułowany Outta My Mind w wersji audio oraz oficjalną tracklistę albumu. Sprawdźcie najnowsze doniesienia dotyczące projektu The Arcs na EskaROCK.pl.

>>> Argentyna - Paragwaj - gdzie oglądać w TV i online transmisję na żywo? O której? <<<
 
W skład grupy oprócz Dana Auerbacha wchodzą Leon Michels, Richard Swift (koncertowy basista Black Keys), Homer Steinweiss z Menahan Street Band, Nick Movshon, który pracował m.in. z Amy Winehouse, gitarzysta Kenny Vaughan i członkinie kobiecego zespołu Mariach Flor de Toloache. Jak brzmi połączenie takich niecodziennych składników? Sprawdźcie poniżej. Znajdziecie tam również pełną tracklistę albumu The Arcs.


TRACKLISTA:

Once We Begin (Intro)
Outta My Mind
Put A Flower In Your Pocket
Pistol Made Of Bones
Everything You Do (You Do For You)
Stay In My Corner
Cold Companion
The Arc
Nature's Child
Velvet Ditch
Chains Of Love
Come & Go
Rosie (Ooh La La)
Searching The Blue

The Arcs - Outta My Mind [AUDIO]
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Sepultura zaprezentowała swoją wersję utworu 'Tainted Love'. Przebili cover Mansona?

  2020-10-28
  Utwór 'Tainted Love' jest prawdopodobnie jednym z lubionych numerów zespołów rockowych i metalowych, świadczyć o tym może spora ilość coverów. Teraz do tego grona dołączył zespół Sepultura.
 • Oto najobrzydliwszy przemyt w historii. Mężczyzna próbował przemycić kilogram złota, ukrywając go w...

  2020-10-28
  Rocznie przemycanych jest wiele rzeczy, a niektóre można liczyć w kilogramach. Pewien gość wziął to chyba za bardzo do siebie, bo postanowił przemycić kilogram złota i to w dosyć obrzydliwy sposób.
 • Zagraniczne gwiazdy wyraziły poparcie dla protestów w Polsce

  2020-10-27
  Protesty, które przetaczają się przez Polskę w ostatnich dniach, odbiły się szerokim echem na całym świecie. Również zagraniczne gwiazdy wyraziły swoje poparcie dla strajku kobiet w naszym kraju.
 • Kazachstan oficjalnie przyjmuje 'Very nice', jako slogan turystyczny. Wszystko dzięki Boratowi

  2020-10-27
  Prawie dwie dekady trwało, by Kazachstan mógł zdystansować się do filmu o Boracie. Teraz kraj oficjalnie przyjmuje zwrot 'Very nice', jako slogan turystyczny!  
 • Gene Simmons (KISS): nie da się wyżyć z grania rocka

  2020-10-27
  Gene Simmons od lat wygłasza swoje zdanie, które bywa mocno kontrowersyjne i często wywołuje dyskusje. Tym razem współzałożyciel KISS, wskazał prawdziwy zespół rockowy i doszedł do wniosku, że z rocka nie da się wyżyć.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz