Daniel Wardziński

30.06.2015 (13:13)

The Arcs - Outta My Mind - piosenka nowego zespołu Dana Auerbacha z Black Keys. Posłuchaj! [AUDIO]The Arcs to nowy zespół Dana Auerbacha, lidera Black Keys, producenta płyty Lany del Rey. Sprawdźcie Outta My Mind - nową piosenkę zespołu, która pokaże Wam kim są The Arcs i jak brzmi ich muzyka.

Dan Auerbach z Black Keys w kolejnym muzycznym projekcie. The Arcs, bo tak nazywa się zespół, który 4 września zaprezentuje swoją nową płytę zatytułowaną Yours, Dreamily. Mamy jeden z kawałków, które znajdą się na płycie, zatytułowany Outta My Mind w wersji audio oraz oficjalną tracklistę albumu. Sprawdźcie najnowsze doniesienia dotyczące projektu The Arcs na EskaROCK.pl.

>>> Argentyna - Paragwaj - gdzie oglądać w TV i online transmisję na żywo? O której? <<<
 
W skład grupy oprócz Dana Auerbacha wchodzą Leon Michels, Richard Swift (koncertowy basista Black Keys), Homer Steinweiss z Menahan Street Band, Nick Movshon, który pracował m.in. z Amy Winehouse, gitarzysta Kenny Vaughan i członkinie kobiecego zespołu Mariach Flor de Toloache. Jak brzmi połączenie takich niecodziennych składników? Sprawdźcie poniżej. Znajdziecie tam również pełną tracklistę albumu The Arcs.


TRACKLISTA:

Once We Begin (Intro)
Outta My Mind
Put A Flower In Your Pocket
Pistol Made Of Bones
Everything You Do (You Do For You)
Stay In My Corner
Cold Companion
The Arc
Nature's Child
Velvet Ditch
Chains Of Love
Come & Go
Rosie (Ooh La La)
Searching The Blue

The Arcs - Outta My Mind [AUDIO]
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Metallica towarzyszyła zapaśnikowi przy wyjściu na ring. Który numer wybrał? [WIDEO]

  2020-04-06
  Sportowcy często wychodzą na ring, przy akompaniamencie ulubionego utworu. Pewien zapaśnik, postanowił, że będzie wychodził przy dźwiękach zespołu Metallica.
 • Przebiegł maraton w domu i przekazał 100 tysięcy złotych na rzecz lekarzy [WIDEO]

  2020-04-06
  Pandemia koronawirusa i ogólna izolacja społeczeństwa wzbudzają wiele kreatywności wśród ludzi. Pewien gość, postanowił przebiec maraton i co najlepsze zadziałać charytatywnie. Wszystko odbyło się, bez wychodzenia z domu.
 • Mike Tyson wraca na szczyt! W kilka godzin zarobił 20 tysięcy dolarów

  2020-04-06
  Był taki czas w karierze Mike'a Tysona, gdy było bardzo słabo, a na koncie było więcej długów, niż zarobków. Okazuje się, że to już dawno za słynnym bokserem, a teraz pieniądze mocno trzymają się konta słynnej ,,Bestii''.
 • Polskie klasyki rocka w Biedronce. Ile za płyty Hey, Perfectu i Kobonga?

  2020-04-06
  Biedronka po raz kolejny zaskakuje ofertą płyt CD. W ofercie dyskontu pojawiły się tytuły, które spokojnie można uznać za prawdziwe klasyki, a na dodatek, są w cenach wyjątkowo niskich.
 • Pantera w mistrzowski sposób przerobiła słynną okładkę i zaapelowała o zostanie w domu

  2020-04-06
  Wszyscy starają się podkreślać to, że trzeba zostać w domu i najlepiej chyba zrobił to zespół Pantera. Grupa przerobiła swoją słynną okładkę, nawiązując do akcji #zostańwdomu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz