Dominik Pajewski

12.08.2019 (13:42)

Ten numer miał być w Harrym Potterze. Bruce Springsteen ujawnia szczegółyMuzyka w filmach z serii Harry Potter, jest zawsze bardzo ważna i to nie tylko dla fanów. Bruce Springsteen ujawnił, że jeden z jego numerów, który zostały wykorzystany w innym filmie, miał pierwotnie pojawić się w filmie o młodym czarodzieju.

Muzyka w Harrym Potterze jest często uznawana za coś ważnego i to nie tylko przez fanów historii o młodym czarodzieju. Okazuje się, że jeden z numerów Bruce'a Springsteena miał trafić do filmu, jednak finalnie pojawił się w innej produkcji.

'SHALLOW' JEST PLAGIATEM? LADY GAGA ZOSTAŁA POZWANA


Ten numer miał być w Harrym Potterze. Bruce Springsteen ujawnia szczegóły

Niepublikowana dotąd ballada 'I'll Stand By You' znalazła się na soundtracku do filmu 'Blinded By The Light'. Okazuje się, że piosenka miała zostać wykorzystana na ścieżce dźwiękowej do filmu o Harrym Potterze. Nie wiadomo co prawda do której części, jednak fani mogą usłyszeć, co ewentualnie miało przygrywać na ścieżce dźwiękowej do filmu o młodym czarodzieju.
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Zespół The Offspring wystąpi na Wargaming Fest 2019: Dzień Czołgisty

  2019-08-16
  Największy, rodzinny festiwal w ojczyźnie World of Tanks! Podczas specjalnego dnia wystąpi The Offspring.
 • Pewnego razu... w Hollywood - Quentin Tarantino skomentował zamieszanie wokół postaci Bruce'a Lee

  2019-08-16
  W nowym filmie Quentina Trantino pojawią się postaci, które żyły naprawdę. Niestety, córce Bruce'a Lee nie podoba się ukazanie jej ojca, na co wcześniej odpowiedział odtwórca roli słynnego mistrza sztuk walki. Tym razem, do dyskusji włączył się sam Tarantino.
 • The Dumplings zawieszają działalność. Zanim to się stanie, zespół zagra jeszcze jedną trasę

  2019-08-16
  Ta wiadomość z pewnością nie należy do tych dobrych, przynajmniej nie dla fanów grupy. The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową.
 • Mike Patton powraca z legendarnym zespołem

  2019-08-16
  Mike Patton to postać w świecie rocka, która nie trzeba przedstawiać, a każdy wie, że projekty, w której zaangażowany jest artysta, to zawsze coś ciekawego. Tym razem, dowiedzieliśmy się, że artysta planuje powrócić z jednym ze swoich projektów.
 • Metallica i Greta Van Fleet ruszą we wspólną trasę. Gdzie zobaczymy zespoły?

  2019-08-16
  Spokojnie można stwierdzić, że Metallica oraz Greta Van Fleet umieją zaskoczyć. Zespoły ogłosiły wspólną trasę koncertową, co z pewnością jest zaskoczeniem i jednocześnie pewnego rodzaju pomostem międzypokoleniowym.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz