Dominik Pajewski

12.08.2019 (13:42)

Ten numer miał być w Harrym Potterze. Bruce Springsteen ujawnia szczegółyMuzyka w filmach z serii Harry Potter, jest zawsze bardzo ważna i to nie tylko dla fanów. Bruce Springsteen ujawnił, że jeden z jego numerów, który zostały wykorzystany w innym filmie, miał pierwotnie pojawić się w filmie o młodym czarodzieju.

Muzyka w Harrym Potterze jest często uznawana za coś ważnego i to nie tylko przez fanów historii o młodym czarodzieju. Okazuje się, że jeden z numerów Bruce'a Springsteena miał trafić do filmu, jednak finalnie pojawił się w innej produkcji.

'SHALLOW' JEST PLAGIATEM? LADY GAGA ZOSTAŁA POZWANA


Ten numer miał być w Harrym Potterze. Bruce Springsteen ujawnia szczegóły

Niepublikowana dotąd ballada 'I'll Stand By You' znalazła się na soundtracku do filmu 'Blinded By The Light'. Okazuje się, że piosenka miała zostać wykorzystana na ścieżce dźwiękowej do filmu o Harrym Potterze. Nie wiadomo co prawda do której części, jednak fani mogą usłyszeć, co ewentualnie miało przygrywać na ścieżce dźwiękowej do filmu o młodym czarodzieju.
 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Raper wziął się za black metal i według krytyków, nagrał całkiem dobry album

  2020-06-02
  Jeżeli nie jesteście miłośnikami rapu, to musicie wiedzieć, że są tacy raperzy, którym nie straszny jest black metal. Pewien raper nagrał black metalowy album, który okazał się bardzo dobrą produkcją!
 • Holding Absence ogłaszają trasę z WARGASM i Static Dress. Szczegóły koncertu

  2020-06-02
   Brytyjczycy z post-hardcore’owego zespołu Holding Absence ogłosili nowy termin europejskiej trasy koncertowej, w ramach której zagrają także w Polsce! Towarzyszyć im będzie punkowy duet WARGASM oraz grupa Static Dress. 
 • Ile zarabiają astronauci? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos

  2020-06-02
  Temat zarobków astronautów, wrócił przy okazji startu promu SpaceX i NASA. Ile zarabiają astronauci? Czy można tu mówić o gigantycznych zarobkach? Ujawniono kwoty dla ludzi, którzy latają w kosmos.
 • Orange Warsaw Festival 2021 - BILETY, ARTYŚCI. Szczegóły kolejnej edycji festiwalu

  2020-06-02
  Orange Warsaw Festival 2021 oficjalnie ogłosili pierwsze szczegóły. W jakiej cenie są bilety na festiwal, który z roku na rok robi się coraz większym wydarzeniem na koncertowej mapie Polski. 
 • Edyta Bartosiewicz wkurzyła się na raperów za zsamplowanie jej wokalu. Co dalej z utworem?

  2020-06-02
  Można by stwierdzić, że zsamplowanie wspólnego utworu Krzysztofa Krawczyka i Edyty Bartosiewicz, to pewnego rodzaju sukces i powód do radości. Okazuje się, że fakt nie bardzo podoba się wokalistce, której wokal został zaczerpnięty do numeru raperów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz