Dominik Pajewski

10.07.2020 (14:44)

Taco Hemingway lepszy od The Rolling Stones. Raper pokonał legendarny zespół na YoutubeMimo trudnej sytuacji na świecie, rynek muzyczny stara się iść swoim torem, na tyle ile to możliwe. W czwartek (9.07) dostaliśmy nowy numer The Rolling Stones, w piątek (10.07) świeży numer Taco Hemingwaya.
 

Lipiec wygląda na bardzo mocny wydawniczo miesiąc i to praktycznie z każdej strony otrzymujemy nowe utwory. Czy jest to muzyka rockowa, popowa czy hip-hop, fani nie mają na co narzekać, a artyści pokazują, że pandemia nie jest w stanie ich zatrzymać i nadal jest coś w zanadrzu. Tak było 9 i 10 lipca, gdy fani The Rolling Stones i Taco Hemingwaya otrzymali nowe single swoich ulubionych artystów. Oba utwory cieszą się gigantycznym zainteresowaniem, jednak z tego starcia zwycięsko wyszedł Taco Hemingway.

CZAS KWARANTANNY BYŁ DLA SLASHA BARDZO POZYTYWNY. GITARZYSTA STWORZYŁ NUMERY NA NOWE GUNS N' ROSES


Taco Hemingway lepszy niż The Rolling Stones? Na Youtube wygrywa raper

Oczywiście, nie ma co tutaj porównywać numerów gatunkowo, jednak w ilości wyświetleń, raper wygrał zdecydowanie. Utwór ''Criss Cross'', który pojawił się na Youtube 9 lipca 2020, w dobę wygenerował 181 596 wyświetleń, zaś piosenka ''Polskie Tango'', która pojawiła się na Youtube 10 lipca, w ciągu niecałych trzech godzin, wygenerowała prawie 500 tysięcy wyświetleń, a wynik ciągle rośnie.
Utwór ''Criss Cross'' promuje specjalną reedycję kultowego albumu ''Goats Head Soup'' z 1973 roku, z kolei utwór ''Polskie Tango'' zapowiada krążek ''Jarmark''.
 

BYŁY WOKALISTA KASABIAN SKAZANY ZA POBICIE NARZECZONEJ. ZESPÓŁ SKOMENTOWAŁ SYTUACJĘ

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Tommy Lee ocenił występ Post Malone'a, gdy ten grał numery Nirvany

  2020-08-12
  Post Malone nazywany jest najbardziej rockowym wśród raperów i trudno się z tym nie zgodzić. Set złożony z numerów Nirvany wzbudził wiele zainteresowania i wywołał pozytywne komentarze, również wśród gwiazd rocka.
 • Jechał samochodem bez drzwi, bez pokrywy silnika, tablicy rejestracyjnej i do tego był pijany

  2020-08-12
  Mówi się, że czasami mniej znaczy więcej, jednak ten facet ewidentnie wziął to za bardzo do siebie. No bo jak nazwać jazdę samochodem... praktycznie bez samochodu? 
 • Ojciec stand-upu otrzyma film dokumentalny. Kiedy zobaczymy obraz o George'u Carlinie

  2020-08-12
  Mówi się, że George Carlin był ojcem stand-upu, który przetarł szlaki dla innych komików, którzy chcieli w mocniejszy sposób rozbawiać ludzi. Właśnie potwierdzono, że powstanie film dokumentalny, który opowie o George'u Carlinie.
 • Autorzy piosenki ze Shreka wszystkich mocno zaniepokoili. Zespół zagrał ogromny koncert w czasie pandemii

  2020-08-12
  Zespół Smash Mouth kojarzony jest głównie, jako zespół, który napisał piosenkę do Shreka. Grupa nadal działa i ciągle gra koncerty, który przyciągają masę fanów. Okazuje się, że koncerty grupy, przyciągają fanów nawet w czasie pandemii.
 • Metallica wraca do czasów promocji znienawidzonego albumu. Zespół opublikował koncert z czasów ''St. Anger''

  2020-08-12
  Poniedziałki z Metalliką stają się stałym punktem dla wielu fanów, którzy czekają tylko na nieznane nagrania, prosto z archiwum zespołu. Tym razem grupa wróciła do czasów znienawidzonego przez fanów albumu, czyli do czasów promocji ''St. Anger''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz