Dominik Pajewski

03.01.2018 (16:07)

T.Cover - Gnijący świat w wykonaniu Mietalla Walusia [VIDEO]Kolejny T.Cover trafił do sieci! Tym razem, piosenkę T.Love wziął na warsztat Mietall Waluś. Posłuchajcie nowej wersji 'Gnijącego świata'.

T.Cover to akcja z okazji 35-lecia zespołu T.Love, w której różni artyści przerabiają utwory T.Lovena własny, unikalny styl. Akcja ma na celu pokazać, że zespół bardzo wyraźnie zapisał się na kartach muzyki w Polsce. W akcji bierze udział zacne grono artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym 'młoda krew' ze sceny hip hopowej. 

T.Cover - wszystkie piosenki w jednym miejscu [VIDEO]

Po świetnie przyjętych przeróbkach Pidżamy PornoDawida PodsiadłoTego Typa Mesa, Kultu i wielu innych, przyszedł czas na Mietalla Wallusia. Artysta znany między innymi z grup Lenny Valentino i Negatyw, wziął na warsztat kawałek 'Gnijący świat'. Posłuchajcie nowej wersji kawałka:
 

Mietall Waluś to muzyk rockowy i alternatywny, wokalista oraz gitarzysta aktywny na scenie od wczesnych lat `90. Współzałożyciel takich zespołów jak: Lenny Valentino, Penny Lane, Warsaw Bombs  (z Muńkiem Staszczykiem), twórca zespołu Negatyw i solowego projektu Mietall Waluś Magazine. W swoim dorobku artystycznym Mietall Waluś blisko współpracował z czołowymi artystami polskiej sceny rockowej i alternatywnej (m.in. Katarzyną Nosowską, Arturem Rojkiem, Muńkiem Staszczykiem i innymi). 30 listopada 2017 roku artysta wydał  swój solowy, dwupłytowy album zatytułowany 'Dwie dekady'. Wydawnictwo promowane jest singlem 'Potrzebuję rewolucji' nagranym w legendarnym Abbey Road i wytłoczonym w formie płyty winylowej. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • BOOZE & GLORY prezentuje klip do tytułowego utworu z płyty "Hurricane"

  2019-12-06
  Ukazał się szósty i ostatni już teledysk grupy Booze & Glory z płyty „Hurricane”, która ukazała się w październiku tego roku.
 • Mötley Crüe ujawnili daty koncertów po reaktywacji

  2019-12-06
  Po sukcesie filmu 'Brud', grupa Mötley Crüe znowu była na językach wszystkich. Widać, że po sukcesie filmu, zespół doszedł do wniosku, że warto powrócić i zagrać kilka koncertów po USA. Znamy już daty koncertów.
 • W szkolnej bibilotece, znaleziono pierwsze wydanie 'Harry'ego Pottera'! Może być warte 200 tysięcy złotych

  2019-12-06
  Rzeczy związane ze światem Harry'ego Pottera są często wiele warte, a jeśli mowa o pierwszych wydaniach książek, to są to często białe kruki. Okazuje się, że jedna z takich perełek, była dostępna na półce w jednej z bibliotek.
 • Willie Nelson rzucił marihuanę, ponieważ mu szkodziła

  2019-12-06
  O leczniczych właściwościach marihuany mówi się od dawna i jest to poparte badaniami. Okazuje się jednak, że są też złe strony popalania trawki, o czym przekonał się Willie Nelson.
 • Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku

  2019-12-06
  Zwycięzca pierwszej edycji Big Brothera nie żyje! Janusz Dzięcioł zginął w tragicznym wypadku, o czym poinformowały media 6 grudnia 2019.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz