Dominik Pajewski

03.01.2018 (16:07)

T.Cover - Gnijący świat w wykonaniu Mietalla Walusia [VIDEO]Kolejny T.Cover trafił do sieci! Tym razem, piosenkę T.Love wziął na warsztat Mietall Waluś. Posłuchajcie nowej wersji 'Gnijącego świata'.

T.Cover to akcja z okazji 35-lecia zespołu T.Love, w której różni artyści przerabiają utwory T.Lovena własny, unikalny styl. Akcja ma na celu pokazać, że zespół bardzo wyraźnie zapisał się na kartach muzyki w Polsce. W akcji bierze udział zacne grono artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym 'młoda krew' ze sceny hip hopowej. 

T.Cover - wszystkie piosenki w jednym miejscu [VIDEO]

Po świetnie przyjętych przeróbkach Pidżamy PornoDawida PodsiadłoTego Typa Mesa, Kultu i wielu innych, przyszedł czas na Mietalla Wallusia. Artysta znany między innymi z grup Lenny Valentino i Negatyw, wziął na warsztat kawałek 'Gnijący świat'. Posłuchajcie nowej wersji kawałka:
 

Mietall Waluś to muzyk rockowy i alternatywny, wokalista oraz gitarzysta aktywny na scenie od wczesnych lat `90. Współzałożyciel takich zespołów jak: Lenny Valentino, Penny Lane, Warsaw Bombs  (z Muńkiem Staszczykiem), twórca zespołu Negatyw i solowego projektu Mietall Waluś Magazine. W swoim dorobku artystycznym Mietall Waluś blisko współpracował z czołowymi artystami polskiej sceny rockowej i alternatywnej (m.in. Katarzyną Nosowską, Arturem Rojkiem, Muńkiem Staszczykiem i innymi). 30 listopada 2017 roku artysta wydał  swój solowy, dwupłytowy album zatytułowany 'Dwie dekady'. Wydawnictwo promowane jest singlem 'Potrzebuję rewolucji' nagranym w legendarnym Abbey Road i wytłoczonym w formie płyty winylowej. 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Serial 'The Office' zostanie opowiedziany przez Billie Eilish

  2020-07-08
  Serial The Office doczeka się specjalnego podcastu! Co najciekawsze, historię opowie wokalistka Billie Eilish, która jak podkreślała wiele razy, jest fanką produkcji.
 • Ozzy ma się nie najlepiej. Tak twierdzi Nikki Sixx

  2020-07-08
  Stan zdrowia Ozzy'ego Osbourne'a jest ostatnio głównym tematem wielu mediów i praktycznie cały czas pojawiają się nowe informacje. Nikki Sixx zdradził niedawno, że z Ozzym nie jest najlepiej.
 • Burmistrz Kostrzyna nad Odrą zaapelował: W tym roku nie przyjeżdżajce na pole

  2020-07-08
  Z powodu koronawirusa odwołano wiele imprez, które miały odbyć się w 2020 roku. Do tego grona należy również Pol'and'Rock Festival, który jak co roku miał odbyć się w Kostrzynie nad Odrą. Władze miasta apelują do festiwalowiczów, aby ci nie przyjeżdżali na teren festiwalu w tym roku.
 • Spędź weekend na okrągło! Startuje nowe miejsce w sercu Warszawy

  2020-07-07
  Już w ten weekend w Warszawie rusza nowy punkt gastronomiczno-kulturalny. W samym sercu śródmieścia - przy ulicy Okrąg 3 będzie można zjeść, poczilowac, poćwiczyć, zrobić eko-zakupy czy obejrzeć film w kinie plenerowym.
 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz