Dominik Pajewski

19.12.2019 (12:00)

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: 18 numerów na bis, czyli najlepszy koncert Arkadiusza Jakubika [WYWIAD]Arkadiusz Jakubik to nietuzinkowa postać na polskiej scenie rockowej. Aktor, muzyk i postać, której zwyczajnie dobrze się słucha. Artysta odwiedził nas jakiś czas temu, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.

Arkadiusz Jakubik to postać, która od dawna wymyka się ustalonym regułom, pokazując, że będąc niezależnym artystą, można osiągnąć bardzo dużo. Aktor, muzyk i osoba, z którą dobrze i ciekawie się rozmawia. Tak można w skrócie opisać Arkadiusza Jakubika, który z zespołem Dr. Misio, cały czas zyskuje masę odbiorców.

ŚLĄSKI DUET ELECTRO-POPOWY KONTAUR ZAPOWIADA PREMIERĘ DRUGIEJ EP-KIArkadiusz Jakubik - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]

Co ostatnio gra w playliście Arkadiusza Jakubika? Z jakim artystą chciałaby nagrać numer? Czy tęskni za brakiem rozpoznawalności na mieście? Czy 13 posterunek był obciachem? No i też, komu odmówiłaby wspólnego numeru? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszym materiale:JACKASS WRACAJĄ! ZAPOWIEDZIANO KOLEJNY FILM PEŁNOMETRAŻOWY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Mick Jagger wspomniał swoją pierwszą reakcję na Led Zeppelin: to był potężny hałas

  2020-08-04
  Mick Jagger jest jedną z tych postaci w świecie muzyki, która może pochwalić się ogromną ilością wspomnień, związanych z historią muzyki. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones poznał Jimmy'ego Page'a długo przed Led Zeppelin.
 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • LUCY BURNS - Nowy projekt muzyczny Rafała ''Rasty'' Piotrowskiego i Mr G.. SZCZEGÓŁY PROJEKTU

  2020-08-03
  Lucy Burns to świeży projekt Rafała "Rasty" Piotrowskiego - frontmana polskiego death metalowego zespołu Decapitated oraz jego przyjaciela Mr G. - twórcy muzyki elektronicznej
 • Kombinezony astronautów SpaceX wyglądają niesamowicie futurystycznie. Pokazano nagranie

  2020-08-03
  To, że Elon Musk za wszelką cenę chce wyprzedzić swoje czasy, można było zauważyć już wiele razy. Tym razem pokazano, jak wyglądają kombinezony astronautów, które projektuje firma filantropa. Jak możecie się domyślić, wszystko jest mocno futurystyczne.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz