Dominik Pajewski

19.12.2019 (12:00)

SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ: 18 numerów na bis, czyli najlepszy koncert Arkadiusza Jakubika [WYWIAD]Arkadiusz Jakubik to nietuzinkowa postać na polskiej scenie rockowej. Aktor, muzyk i postać, której zwyczajnie dobrze się słucha. Artysta odwiedził nas jakiś czas temu, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.

Arkadiusz Jakubik to postać, która od dawna wymyka się ustalonym regułom, pokazując, że będąc niezależnym artystą, można osiągnąć bardzo dużo. Aktor, muzyk i osoba, z którą dobrze i ciekawie się rozmawia. Tak można w skrócie opisać Arkadiusza Jakubika, który z zespołem Dr. Misio, cały czas zyskuje masę odbiorców.

ŚLĄSKI DUET ELECTRO-POPOWY KONTAUR ZAPOWIADA PREMIERĘ DRUGIEJ EP-KIArkadiusz Jakubik - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WYWIAD]

Co ostatnio gra w playliście Arkadiusza Jakubika? Z jakim artystą chciałaby nagrać numer? Czy tęskni za brakiem rozpoznawalności na mieście? Czy 13 posterunek był obciachem? No i też, komu odmówiłaby wspólnego numeru? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź w naszym materiale:JACKASS WRACAJĄ! ZAPOWIEDZIANO KOLEJNY FILM PEŁNOMETRAŻOWY

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz