Dominik Pajewski

15.09.2020 (12:42)

Szybcy i wściekli polecą w kosmos! To nie żart, informacje potwierdziła Michelle RodriguezSeria 'Szybcy i wściekli' jest prawdziwym hitem i fenomenem kina, który od prawie 20 lat cieszy się ogromną popularnością. Z każdą kolejną odsłoną, bohaterowie robią rzeczy coraz dziwniejsze i wygląda na to, że w nowej odsłonie będzie jeszcze ciekawiej.

Gdy w 2001 roku zadebiutowała pierwsza część 'Szybkich i wściekłych', nikt nie spodziewał się, że cykl rozwinie się aż tak bardzo. Z każdą kolejną odsłoną, bohaterowie robią rzeczy coraz dziwniejsze i coraz bardziej nieprawdopodobne. Z resztą fani zaczęli nawet pytać, kiedy akcja filmu przeniesie się w kosmos. Okazuje się, że już niedługo!

MANDALORIAN SEZON 2 - KIEDY PREMIERA I GDZIE OGLĄDAĆ?

 

Michelle Rodriguez potwierdza, że akcja 'Szybkich i wściekłych' przeniesie się w kosmos

Rodriguez była gościem w programie radiowym 'The Jess Cagle Show', w którym zapytano ją o plotki na temat przeniesienia akcji filmu w kosmos. Aktorka odpowiedziała:
 
Jakim cudem się tego dowiedzieliście? Widzisz co się dzieje? Ludzie zaczynają gadać za kulisami. Kiedy film nie wychodzi i o nim zapominasz, to zaczynasz o nim gadać. Nikt miał tego nie wiedzieć! 

Jak widać, coś jest na rzeczy i jak tak dalej pójdzie, seria jeszcze nie raz nas czymś zaskoczy.


BLACK SABBATH, SLAYER, MEGADETH I PŁYTY WIELU INNYCH KLASYKÓW W BIEDRONCE

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Swiernalis - Szybka seria szybkich pytań

  2020-09-18
  Swiernalis coraz bardziej przebija się do świadomości odbiorców, dzięki czemu coraz więcej osób słucha jego utworów. Artysta wpadł do nas, by odpowiedzieć na pytania w naszej szybkiej serii.
 • Oto następca Marilyna Mansona? Młody raper zaczyna podbijać sieć

  2020-09-18
  Marilyn Manson nadal pozostaje aktywnym wykonawcą, jednak słychać na jego płytach, że klimat i styl robi się trochę bardziej stonowany, niż w latach 90-tych. Jeśli brakuje wam ''starego Mansona'', to z pewnością spodoba wam się to co robi The Well Runs Red.  
 • Żona Gienka Loski opowiedziała o ostatnich dniach muzyka

  2020-09-18
  Śmierć Gienka Loski była szokiem dla wielu osób i świata muzycznego. Żona artysty postanowiła wspomnieć, jak wyglądały ostatnie dni artysty.
 • PlayStation 5 - cena, premiera, wygląd

  2020-09-18
  PlayStation 5 jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń przez graczy. Sony ujawniło wszystkie szczegóły nowej konsoli oraz jej finalny wygląd. Co wiemy o PS5? Jaka jest cena nowej wersji konsoli?
 • Puscifer wracają z nowym singlem, jednocześnie zdradzając szczegóły krążka

  2020-09-18
  Fani Puscifer muszą być wniebowzięci, ponieważ ich ulubiona ekipa właśnie wydała singiel. Jakby tego było mało, zapowiedziano nowy album! 
 • Megadeth, Slayer i Anthrax zawdzięczają wszystko Metallice? Tak twierdzi jeden z muzyków

  2020-09-18
  Wielka Czwórka Thrash Metalu zapisała się w historii muzyki bardzo wyraźnie, jednak od lat trwa konflikt między fanami zespołu. Kto jest najbardziej autentyczny w tym co robi, no i od kogo to się zaczęło? Według basisty Megadeth, należy dziękować Metallice za wszystko.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz