Dominik Pajewski

30.08.2018 (15:21)

System Of A Down zagrane na wiolonczelach. Posłuchaj nowej wersji 'Chop Suey!' [VIDEO]Mimo tego, że od ponad 10 lat System Of A Down nic nie wydają, cały czas w sieci pojawiają się ich covery. Tym razem padło na kultowy numer grupy z albumu 'Toxicity', posłuchajcie 'Chop Suey!' w wersji na wiolonczele.

System Of A Down od ponad 10 lat mają problem by się między sobą porozumieć i wydać długo oczekiwany album. Co prawda grupa koncertuje w miarę regularnie, jednak o nowym materiale nie ma co marzyć. Mimo braku nowej muzyki, zainteresowanie SOAD nie słabnie, a w sieci pojawią się cały czas covery.


To koniec System Of A Down? Muzycy wydali oficjalne oświadczenia
Emil i Dariel to dwóch wiolonczelistów, którzy w zabawny sposób scoverowali 'Chop Suey!' czyli wielki hit SOAD. W tym klipie jest wszystko, co można znaleźć w randomowym klipie rockowym. Są zwolnione ujęcia, seksowne laski i wszystko co rockowe i 'ostre'. Zobaczcie sami:

Nowa płyta SOAD nie powstanie?

Daron Malakian przy okazji promocji drugiej płyty swojego zespołu Scars On Broadway, został zapytany w wywiadzie dla 'Ultimate Guitar' o nowy album SOAD. Niestety, fani będą mocno zasmuceni. Jak powiedział gitarzysta:

Gramy z Systemem koncerty. Mamy zabukowane pięć występów na październik. Na festiwalu w Meksyku pierwszego dnia zagram z Systemem a drugiego ze Scars On Broadway. Oba zespoły współistnieją, ale komponuję tylko dla Scars. Z Systemem gramy stare kawałki z pięciu naszych płyt, ale jeśli chodzi o nagranie nowego albumu to nie potrafimy dojść do porozumienia.

Nie mam z tym problemu, frustrujące było tylko to, że musiałem czekać tyle lat, by wydać te piosenki. Nie planujemy nowego albumu System Of A Down. Nie mogę nikogo za to winić. Niektórzy członkowie zespołu mają żony i dzieci, ja nie mam ani żony, ani dzieci. Ludziom z biegiem czasu zmieniają się priorytety.

Mówię ludziom, żeby słuchali muzyki nie zwracając uwagi na etykiety. Te same piosenki nagrałbym prawdopodobnie dla System Of A Down. Nowe piosenki Scars On Broadway nie będą odległe temu, co znalazłoby się na nowej płycie Systemu.


System Of A Down - unikalne nagranie z 1996 roku trafiło do sieci [VIDEO]
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Czas kwarantanny był dla Slasha bardzo pozytywny. Gitarzysta stworzył numery na nowe Guns N' Roses

  2020-07-07
  Czas pandemii koronawirusa, zatrzymał wiele osób i wiele firm oraz artystów. Okazuje się, że czas przymusowej kwarantanny, był dla Guns N' Roses bardzo pozytywny. Jak twierdzi Slash, powstało kilka nowych rzeczy.
 • Pamela Anderson postanowiła uczcić swoje 53 urodziny, publikując odważne zdjęcia

  2020-07-07
  Pamela Anderson jest jednym z symboli lat 90-tych, który nie został zapomniany mimo upływu lat. Modelka i aktorka nie występuje już tak często jak kiedyś, jednak każda jej publikacja nadal wzbudza wiele zainteresowania. Tak też stało się podczas jej 53 urodzin.
 • Atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po przejściu koronawirusa

  2020-07-07
  Koronawirus jest cały czas obecny na świecie i mimo spadku zachorowań, nadal trzeba uważać. Pewien atleta pokazał, jak jego ciało zmieniło się po zachorowaniu na koronawirusa.
 • Dave Grohl bał się, że wyleci z Nirvany. Dlaczego?

  2020-07-07
  Dave Grohl zawsze będzie kojarzony z Nirvaną i jej ogromnym sukcesem, który zespół osiągnął z albumem 'Nevermind'. Okazuje się, że artysta bał się, że zostanie wyrzucony z zespołu.
 • Guns N' Roses w latach 80-tych postawili absurdalny warunek wytwórni. O co chodziło?

  2020-07-07
  Guns N' Roses uznawani byli w latach 80-tych za jeden z najniebezpieczniejszych zespołów na świecie. Grupa miała wiele szalonych pomysłów, które przypominane są po latach. Jednym z nich jest warunek postawiony przedstawicielce wytwórni.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz