Dominik Pajewski

30.08.2018 (15:21)

System Of A Down zagrane na wiolonczelach. Posłuchaj nowej wersji 'Chop Suey!' [VIDEO]Mimo tego, że od ponad 10 lat System Of A Down nic nie wydają, cały czas w sieci pojawiają się ich covery. Tym razem padło na kultowy numer grupy z albumu 'Toxicity', posłuchajcie 'Chop Suey!' w wersji na wiolonczele.

System Of A Down od ponad 10 lat mają problem by się między sobą porozumieć i wydać długo oczekiwany album. Co prawda grupa koncertuje w miarę regularnie, jednak o nowym materiale nie ma co marzyć. Mimo braku nowej muzyki, zainteresowanie SOAD nie słabnie, a w sieci pojawią się cały czas covery.


To koniec System Of A Down? Muzycy wydali oficjalne oświadczenia
Emil i Dariel to dwóch wiolonczelistów, którzy w zabawny sposób scoverowali 'Chop Suey!' czyli wielki hit SOAD. W tym klipie jest wszystko, co można znaleźć w randomowym klipie rockowym. Są zwolnione ujęcia, seksowne laski i wszystko co rockowe i 'ostre'. Zobaczcie sami:

Nowa płyta SOAD nie powstanie?

Daron Malakian przy okazji promocji drugiej płyty swojego zespołu Scars On Broadway, został zapytany w wywiadzie dla 'Ultimate Guitar' o nowy album SOAD. Niestety, fani będą mocno zasmuceni. Jak powiedział gitarzysta:

Gramy z Systemem koncerty. Mamy zabukowane pięć występów na październik. Na festiwalu w Meksyku pierwszego dnia zagram z Systemem a drugiego ze Scars On Broadway. Oba zespoły współistnieją, ale komponuję tylko dla Scars. Z Systemem gramy stare kawałki z pięciu naszych płyt, ale jeśli chodzi o nagranie nowego albumu to nie potrafimy dojść do porozumienia.

Nie mam z tym problemu, frustrujące było tylko to, że musiałem czekać tyle lat, by wydać te piosenki. Nie planujemy nowego albumu System Of A Down. Nie mogę nikogo za to winić. Niektórzy członkowie zespołu mają żony i dzieci, ja nie mam ani żony, ani dzieci. Ludziom z biegiem czasu zmieniają się priorytety.

Mówię ludziom, żeby słuchali muzyki nie zwracając uwagi na etykiety. Te same piosenki nagrałbym prawdopodobnie dla System Of A Down. Nowe piosenki Scars On Broadway nie będą odległe temu, co znalazłoby się na nowej płycie Systemu.


System Of A Down - unikalne nagranie z 1996 roku trafiło do sieci [VIDEO]
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Miley Cyrus zaskoczyła wszystkich i zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries

  2020-10-20
  Miley Cyrus coraz częściej odnosi się do świata muzyki rockowej, który jak widać, jest jej bardzo bliski. Tym razem wokalistka zagrała koncert z utworami The Cure i The Cranberries.
 • Członkowie Queen mają kontakt z Johnem Deaconem? Czy jest szansa na wspólne granie?

  2020-10-20
  Zespół Queen nadal koncertuje, grając koncerty z Adamem Lambertem i ciesząc się pozytywnym przyjęciem ze strony fanów. Fani pytają ciągle, co z Johnem Deaconem, który przestał występować w 1997 roku. Okazuje się, że Brian May wie co dzieje się z zespołowym przyjacielem.
 • Najstraszniejsze horrory świata wybrane! Naukowcy przedstawili listę

  2020-10-20
  Jeżeli zawsze kłóciliście się ze znajomymi o to, który horror jest najstraszniejszy, to teraz nie ma wątpliwości. Naukowcy stworzyli listę, która pokazuje, które horrory najbardziej straszą ludzi.
 • Lana Del Rey udostępnia premierowy teledysk. Numer zapowiada nowy album

  2020-10-20
  Lana Del Rey jest jedną z tych artystek, która ma fanów w różnych kręgach. Artystka zaprezentowała najnowszy singiel, który zapowiada premierowe wydawnictwo.
 • Nowy sezon Dextera nie będzie kontynuacją? Twórcy tłumaczą o co chodzi

  2020-10-20
  Dexter to jeden z tych seriali, który do dzisiaj jest bardzo dobrze wspominany przez fanów, nie licząc ostatniego sezonu. Twórcy postanowili powrócić do tematu Dextera i zapowiedziano nowy sezon! Teraz wiemy, w jakim czasie zostanie osadzona historia.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz