Dominik Pajewski

12.12.2019 (16:04)

System Of A Down wyda niepublikowane utwory? Serj Tankian jest na takTemat nowej płyty System Of A Down pomału staje się jednym wielkim memem, porównywalnym do tego, który dotyczył płyty Toola. Niestety, grupa nie umie znaleźć porozumienia w sprawie nowego krążka i tak od prawie 15 lat. Na horyzoncie pojawiła się opcja wydania niepublikowanych numerów z sesji do 'Mezmerize/Hypnotize', co bardzo chciałby zrobić Serj Tankian.

System Of A Down są cały czas aktywni koncertowo, jednak od prawie 15 lat grupa nie wydała nic nowego i nie zanosi się na to, aby fani otrzymali premierowy materiał. Wiadomo jednak, że sesja nagraniowa do podwójnego albumu 'Mezmerize/Hypnotize', zawierała dużo więcej numerów niż te, które otrzymaliśmy finalnie na wydawnictwie.

WDOWA PO CHRISIE CORNELLU POZYWA ZESPÓŁ SOUNDGARDEN! O CO CHODZI?


Swego czasu, Serj Tankian wspominał, że niepublikowane numery zostaną wydane jako EP, jednak temat ucichł. Fani postanowili wziąć sprawy w swoje ręce, tworząc specjalną petycję, która miała za zadanie nakłonić zespół do opublikowania nieznanych kawałków. Co ciekawe, starania zostały dostrzeżone przez członków zespołu, a w końcu wypowiedział się sam Serj Tankian.

System Of A Down wydanie niepublikowane utwory. Serj Tankian jest za

Na stronie change.org pojawiła się petycja stworzona przez fanów związanych ze stroną Victims Of A Down. W petycji wyraźnie zaznaczono, że być może nie wpłynie ona na zespół, jednak jest to lepsze rozwiązanie niż atakowanie członków zespołu i wytykanie brak aktywności wydawniczej od wielu lat. W końcu, na petycję zareagował sam Serj Tankian, który wypowiedział się na temat całej akcji. O petycję zapytał jej autor, na co wokalista odpowiedział:

Chodzi o niewydane piosenki SOAD? Tak. Jestem za. Przekonajcie pozostałych.


 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dear @shavoodadjian, @johndolmayan_, and @daronmalakian We ask of you to please release the unreleased music of System of a Down. It’s probably the closest thing to new music we will get. @serjtankian is all for the music to be released. Now it is up to us as a community to convince you guys. The petition has over 1,650 signatures. Please come together and agree upon the release of the System of a Down unreleased songs from Mezmerize and Hypnotize as well as songs like Honey and Temper. Thank you for reading. You can help too by clicking the link in my bio and signing the petition! #SOAD #SerjTankian #ShavoOdadjian #JohnDolmayan #DaronMalakian #SOADTour2020 #UnreleasedSOADMusic #NewSOAD #Petition #Change #Toxicity #StealThisAlbum #Mezmerize #Hypnotize #SystemOfADown

Post udostępniony przez Serj Tankian Fan Page (@followthesystem)


Czy uda się wydać archiwalne numery zespołu? Tego nie wiadomo, pewne jest jednak to, że System Of A Down pojawią się w Polsce w 2020 roku. Grupa zagra koncert w krakowskiej TAURON Arenie, 30 czerwca.

NERGAL UJAWNIŁ, ŻE AC/DC WYDADZĄ NOWĄ PŁYTĘ Z BRIANEM JOHNSONEM

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz