Dominik Pajewski

29.06.2020 (13:46)

System Of A Down ma tylko jeden problem. Serj Tankian wyjaśnił jakiSystem Of A Down od ponad 15 lat nie mogą się dogadać w temacie nowego wydawnictwa. Serj Tankian postanowił wyjaśnić, jak wygląda sytuacja w zespole i czy faktycznie nie ma szans na nową muzykę?

Nowa płyta System Of A Down jest czymś, o czym marzą fani grupy, która od 15 lat nie może się dogadać. Panowie się przyjaźnią, nadal jeżdżą w trasy koncertowe, jednak nie potrafią dojść do porozumienia na płaszczyźnie artystycznej. Serj Tankian postanowił wyjaśnić ten problem, mówiąc dlaczego proces wydawniczy jest tyle lat wstrzymany.

RAMMSTEIN: CZY WIBRATORY W SPECJALNEJ EDYCJI 'LIEBE IST FÜR ALLE DA', BYŁY ODLEWAMI CZŁONKÓW ZESPOŁU?


Nowa płyta System Of A Down kiedyś powstanie? Serj Tankian komentuje

W wywiadzie z Soną Oganesyan, Serj Tankian wyjaśnił, jaka jest obecnie sytuacja w System Of A Down.
Uważam, że mamy podobne poglądy i szanujemy siebie jako przyjaciele i członkowie zespołu. Nasz jedyny problem polega na tym, że nie potrafimy dojść do porozumienia pod względem artystycznym. I to nie jest coś złego, tacy są artyści.

Twój tata jest niezwykłym malarzem. Gdyby miał namalować coś ze swoim przyjacielem, którego szanuje, ale z którym nie potrafiłby się dogadać co do obrazu, nie byłoby w tym nic złego. Wciąż mogliby pozostać przyjaciółmi, mimo odmiennych poglądów co do tego obrazu.

Tak jest w naszym przypadku. W przeszłości były konflikty, ale zostały one zażegnane, z czego się cieszę.

A jak wygląda temat nowej płyty System Of A Down, czy jest na nią szansa?
 
Pytanie brzmi: czy będzie kolejna płyta Systemu? Nie wiem, ale najważniejsze, że lubimy siebie.

Moja przyjaźń z Daronem i resztą znaczy dla mnie więcej niż System Of A Down.

Ostatnim wydawnictwem System Of A Down jest dwupłytowy krążek ''Mezmerize/Hypnotize'' z 2005 roku. Cały wywiad z Serjem możecie zobaczyć poniżej:
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Reakcja Kurta Cobaina, na ceny biletów na Madonne rozwaliła system. W sieci pojawił się niepublikowany wywiad [WIDEO]

  2020-07-06
  Ceny biletów dzisiaj budzą wielkie zaskoczenie, jednak 30 lat temu, również cena wejściówek czasami negatywnie zaskakiwała. Przykładem może być reakcja Kurta Cobaina, który gdy usłyszał ile kosztują bilety na Madonnę, był mocno w szoku.
 • Hit Linkin Park osiągnął miliard wyświetleń na Youtube!

  2020-07-06
  Miliard na Youtube nie robi już takiego wrażenia jak kilka lat temu, jednak zawsze miło zobaczyć taką ilość wyświetleń pod rockowym klipem. Teraz miliardem może pochwalić się również Linkin Park, którzy z jednym ze swoich hitów przekroczyli mistyczną barierę.
 • Jak pachnie kosmos? Stworzono perfumy, które odzwierciedlają zapach przestrzeni kosmicznej

  2020-07-06
  Zastanawialiście się kiedyś jak pachnie kosmos? Czy zimna przestrzeń kosmiczna ma zapach, a co najważniejsze, czy da się z tego zrobić perfumy? Okazuje się, że tak!
 • 365 dni zostanie usunięte z Netflixa? Jest odpowiedź platformy

  2020-07-06
  Film 365 dni stał się prawdziwym hitem, który podbija również rynek zagraniczny. Nie wszystkim podoba się tematyka produkcji i wiele osób chce, aby usunięto film z platformy. Na liczne głosy niezadowolenia odpowiedzieli przedstawiciele platformy.
 • KMŻ - Kawałki Mojego Życia. Pierwszym gościem nowego cyklu będzie Krzysztof Zalewski

  2020-07-03
  KMŻ - Kawałki Mojego Życia to nowy cykl na antenie Eski ROCK, w którym gościć będą bardzo różni artyści. To osobiste pasmo, w której muzycy będą mówić o swoich ulubionych numerach i inspiracjach. Pierwszym gościem cyklu jest Krzysztof Zalewski.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz