Daniel Wardziński

02.05.2014 (14:32)

System Of A Down i Elton John? - sprawdź nietypowy rockowy mash-up! [VIDEO]Rockowe mash-upy często przynoszą nam połączenia, które szokują. System Of A Down i Elton John? Chop Suey i Crocodille Rock? W świecie mash-upu wszystko jest możliwe!

Mash-up System Of A Down i Eltona Johna w dobę sprawdziło 150 tysięcy osób. Crocodille Chop to połączenie dwóch świetnych kawałków wykonawców - Chop Suey System Of A Down i Crocodille Rock Eltona Johna. Choć w pierwszej chwili wydaje się, że to dwie zupełnie różne bajki, których nie da się połączyć, właśnie element zaskoczenia sprawia, że mash-up robi takie wrażenie.

>>> Gitarzysta System Of A Down gościem na nowej płycie Linkin Park <<<

Autorem mash-up jest Neil Cicierega. To nie jest jego pierwszy blend tego typu, regularnie wrzuca podobnie zaskakujące połączenia na swoim oficjalnym profilu w serwisie Soundcloud. Tym razem wszystko zobrazował również mieszanką klipów, które dodatkowo zapewniają ciekawe wrażenia wizualne.

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znalazłeś błędy w PlayStation 4? Jest za to nagroda pieniężna

  2020-07-03
  PlayStation 4 jest cały czas chętnie kupowane i używane przez graczy, jednak zdarza się, że wyskakują różne błędy, które mogą popsuć zabawę. Okazuje się, że za znalezienie błędów, można dostać pieniądze od Sony i to nie najmniejsze.
 • Artur Rojek nagrał numer z Taco Hemingwayem! Posłuchajcie wspólnej piosenki artystów

  2020-07-03
  Artur Rojek i Taco Hemingway we wspólnym utworze! Artyści połączyli siły w remiksie utworu numeru ''A miało być jak we śnie'', który pochodzi z albumu ''Kundel''.
 • Lost - kto odpowiada ze błędy w serialu? Twórca ujawnił fakty

  2020-07-03
  Serial ''Lost'' ma wielu fanów, jednak każdy zauważa, że pojawiło się w nim wiele niedociągnięć i dziur logicznych w fabule. To wszystko postanowił skomentować twórca serialu.
 • Co Lemmy Kilmister myślał o AC/DC? Odkryto niepublikowany wywiad z artystą

  2020-07-03
  Lemmy Kilmister był postacią, która tworzyła taką muzykę, jaka odzwierciedlała jego życie. Po latach, odnaleziono jeden z ostatnich wywiadów z frontmanem Motörhead, w którym mówi o AC/DC.
 • Gwiazda MMA, Deadpoola i The Mandalorian dostała bana na Instagramie. Poszło o nagie zdjęcia

  2020-07-02
  Instagram bardzo pilnuje, by w serwisie nie było za dużo nagości, co buduje wizerunek serwisu jako bezpieczne miejsce. Niestety, restrykcje dotykają czasami ludzi, którzy nie zrobili nic złego. Tak stało się w przypadku Giny Carano.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz