Dana Pakońska

29.12.2014 (10:34)

Sylwester Polsatu 2014: sylwester miejski w Gdyni w rockowym klimacie. Kto wystąpi? [VIDEO]Sylwestrowa Moc Przebojów 2014 z rockowymi gwiazdami: jakie numery zabrzmią podczas miejskiego Sylwestra w Gdyni? Kogo zobaczymy na scenie Sylwestra z Polsatem? Znamy szczegóły!

W 2014 w czasie Sylwestrowej Mocy Przebojów będziemy mogli bawić się zarówno pod sceną w Gdyni, jak i przed telewizorami. Polsat w Sylwestra transmitować będzie na żywo występy takich rockowych gwiazd, jak Big Cyc (jest niemal pewne, że Skiba z zespołem rozruszają widzów kawałkiem Makumba), Kamil Bednarek czy Oddział Zamknięty. Nie zabraknie również zagranicznych gwiazd, w które wcielą się uczestnicy programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Na sylwestrze Polsatu zobaczymy Bilguuna Ariunbaatara jako Toma Jonesa, Pawła Tucholskiego jako Eltona Johna i Mariusza Totoszkę jako Micka Jaggera.

>>> Imprezy sylwestrowe 2014 w Warszawie - gdzie się wybrać? <<<

Obejrzyjcie klip do numeru Big Cyc - Makumba:>>> Facebook nie działa - co robić w razie awarii na Facebooku? Don't Panic! <<<


Do tego eskaGO dodaje film, który "rozerwie" was w Sylwestra. Nie brakuje w nim imprez. Włączajcie za darmo, online film Jeszcze po jednym i do domu.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz