Anna Skalik

29.12.2015 (13:45)

Sylwester na Narodowym 2016: The Kooks gwiazdą wieczoru na błoniach Stadionu Narodowego w WarszawieThe Kooks na Stadionie Narodowym - koncert na Sylwestrze Miejskim 2015/16 w Warszawie na błoniach PGE Narodowego. Sprawdź szczegóły!

Brytyjska grupa indierockowa The Kooks gwiazdą koncertu sylwestrowego 2015 w Warszawie. The Kooks wystąpią na na błoniach Stadionu Narodowego w ostatni wieczór roku - 31.12.2015. Koncert rozpocznie się o 20.00. Cała impreza potrwa do późnych godzin nocnych (ok. 1.30). Wstęp oczywiście jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się na ogromnej, ponad 500-metrowej scenie. Wystąpi wiele znanych gwiazd - m.in. Perfect oraz grupa Igora Herbuta - LemON.

Zespół The Kooks powstał w 2004 roku i od początku istnienia solidnie pracował na status jednej z największych gwiazd indie-rocka. Do tej pory wydali cztery studyjne płyty. Debiutancki album  Inside In/Inside Out tylko na Wyspach sprzedało się ponad milion egzemplarzy płyty! Ostatnio The Kooks gościli u nas zaledwie kilka miesięcy temu - jako gwiazda festiwalu w Jarocinie. Wcześniej wystąpili na Open'erze w 2009 roku. Dyskografię grupy zamyka krążek Listen, który ukazał się w 2014 roku.


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Łydka Grubasa z wyjątkowym teledyskiem. Zespół wjeżdża z numerem ''Walec''

  2020-07-10
  W styczniu tego roku ukazała się „Socjalibacja", najnowsza płyta zespołu Łydka Grubasa. Sytuacja związana z pandemią wywróciła do góry nogami plany promocyjne związane z albumem, jednak zespół nie złożył broni. Oprócz licznych koncertów online i utworów specjalnych, które zaprezentował fanom w czasie lockdownu, postanowił wrócić do promocji wydanego materiału. Na oficjalnym kanale YouTube zespołu właśnie ukazał się teledysk do utworu „Walec".
 • Black Metal o noszeniu maseczki. Ojciec z córką nagrali specjalną piosenkę, by edukować ludzi

  2020-07-10
  Pandemia koronawirusa wprowadziła nowe rzeczy i zwyczaje, do których musimy się dostosować. Jednym z nich jest zakrywanie ust i nosa w przestrzeni publicznej, co ma zapobiec ewentualnym zakażeniom wirusem. Nie wszyscy jednak pamiętają o maseczkach. W celu przypomnienia, ojciec z córką nagrali black metalowy numer, który przypomina o zasłanianiu ust i nosa.  
 • Taco Hemingway lepszy od The Rolling Stones. Raper pokonał legendarny zespół na Youtube

  2020-07-10
  Mimo trudnej sytuacji na świecie, rynek muzyczny stara się iść swoim torem, na tyle ile to możliwe. W czwartek (9.07) dostaliśmy nowy numer The Rolling Stones, w piątek (10.07) świeży numer Taco Hemingwaya.  
 • Rambo wróci na ekrany? Sylvester Stallone wywołał ogromne zainteresowanie postem

  2020-07-10
  Seria Rambo, tak samo jako Rocky, jest prawdziwą wizytówką w karierze Sylvestra Stallone'a. Okazuje się, że słynny weteran może powrócić na ekrany!
 • Metallica zagrana na ukulele. Tak brzmi wyjątkowy cover 'Motorbreath'

  2020-07-10
  Metallica jest jednym z najczęściej coverowanych zespołów na świecie, jednak zawsze cieszą te przeróbki, które są nietypowe. Tak jest z Metalliką w wersji ukulele, która budzi ogromne zainteresowanie.
 • Twórcy Avengers: Endgame, chcą stworzył właśne Gwiezdne Wojny! Jaki mają pomysł?

  2020-07-10
  Avengers: Endgame okazało się prawdziwym hitem, który w piękny sposób zamknął pierwszy etap, budowanego 10 lat uniwersum. Okazuje się, że jest szansa na to, żeby twórcy finałowego filmu sagi Marvela, stworzyli także nowe Gwiezdne Wojny.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz