17.11.2012 (13:00)

Świąteczna niespodzianka od Blink-182Niespodziankę - szykuje grupa Blink-182. Zespół planuje wydanie nowej EPki. Wydawnictwo będzie zawierać utwór, którego po tej grupie fani na pewno się nie spodziewają.

Jeden z utworów na nowej EPce Blink-182 ma być piosenką folkową. Kawałek napisał perkusista Travis Barker.

"Mieliśmy wiele pomysłów. Wszedłem do studia i zwyczajnie grałem to co przyszło mi do głowy. Miałem elektroniczny zestaw i dorzuciłem do tego partie perkusji. Powstało coś szalonego" - opowiada Barker.

Co więcej, muzyk zapowiada, że nowa EPka jest dla niego "sto razy lepsza niż "Neighborhoods", czyli ostatnie wydawnictwo zespołu.

EPka ukaże się w okolicach świąt, a juz w lutym przyszłego roku grupa wraca do studia, żeby pracować nad kolejnym albumem.
 

 


 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Agressiva 69 na trasie po Polsce. Szczegóły koncertów

  2019-10-16
  W najbliższy piątek w Białymstoku rozpocznie się jesienna trasa grupy Agressiva 69 po Polsce.
 • JELONEK ZAPOWIADA NOWY ALBUM I PREZENTUJE NIEZWYKŁY SINGIEL

  2019-10-16
  Już 15-tego listopada ukaże się nowy album Michała Jelonka, zatytułowany „Classical Massacre”. Dziś artysta zaprezentował okładkę, tracklistę, a także pierwszego singla, którym jest absolutnie zaskakująca interpretacja „Aria Skołuby” z opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki/libretto Jan Chęciński. Partię Skołuby wykonał w tym utworze wybitny polski aktor, Piotr Fronczewski!
 • Imprezowicze próbowali upić aligatora. Teraz staną przed sądem

  2019-10-16
  Po alkoholu pojawiają się bardzo różne pomysły, czasem takie, których należy się wstydzić następnego dnia. Dwóch gości wpadło na pomysł, że upije aligatora, co już samo w sobie jest bardzo dziwne.
 • WOŚP 2020 - DATA. Kiedy jest 28. finał?

  2019-10-16
  Kiedy gra WOŚP 2020? Którego dnia tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice, aby zbierać pieniądze na leczenie potrzebujących? Który to finał? Sprawdźcie szczegóły Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020.
 • Przez 9 lat byli ukryci w piwnicy i czekali na koniec świata. Policja odkryła straszną tajemnice rodziny

  2019-10-16
  Ta historia brzmi jak scenariusz horroru, który niedługo ma trafić do kin. Okazuje się jednak, że te wszystkie wydarzenia, faktycznie miały miejsce, a piekło trwało aż 9 lat! Wszystko zostało odkryte przez przypadek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz