17.11.2012 (13:00)

Świąteczna niespodzianka od Blink-182Niespodziankę - szykuje grupa Blink-182. Zespół planuje wydanie nowej EPki. Wydawnictwo będzie zawierać utwór, którego po tej grupie fani na pewno się nie spodziewają.

Jeden z utworów na nowej EPce Blink-182 ma być piosenką folkową. Kawałek napisał perkusista Travis Barker.

"Mieliśmy wiele pomysłów. Wszedłem do studia i zwyczajnie grałem to co przyszło mi do głowy. Miałem elektroniczny zestaw i dorzuciłem do tego partie perkusji. Powstało coś szalonego" - opowiada Barker.

Co więcej, muzyk zapowiada, że nowa EPka jest dla niego "sto razy lepsza niż "Neighborhoods", czyli ostatnie wydawnictwo zespołu.

EPka ukaże się w okolicach świąt, a juz w lutym przyszłego roku grupa wraca do studia, żeby pracować nad kolejnym albumem.
 

 


 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Najstarsza córka Ozzy'ego Osbourne'a wydaje debiutancki album!

  2020-09-21
  Najstarsza córka Ozzy'ego i Sharon, wydaje debiutancki album! Poznaliśmy szczegóły krążka, która Aimee wydaje pod pseudonimem ARO, a w sieci można posłuchać już pierwszego singla.
 • Ojciec chrzestny doczeka się specjalnego serialu. Zobaczymy kulisy legendarnej produkcji

  2020-09-21
  Ojciec chrzestny należy do klasyków kina, który każdy kinoman powinien zobaczyć chociaż raz. Powstaje specjalny serial fabularny który ukaże kulisy powstawania kultowej produkcji.
 • Lars Ulrich wskazał najlepszego perkusistę w historii rocka

  2020-09-21
  Lars Ulrich jest uznawany za jednego z ikonicznych artystów w historii rocka, jednak jeśli chodzi o jego umiejętności, no to z tym bywa różnie.Kto dla założyciela Metalliki jest najlepszym perkusistą w historii? 
 • Luxtorpeda zbudowała studio od fundamentów, by nagrać nową płytę

  2020-09-21
  Nowa płyta Luxtorpedy jest mocno wyczekiwana przez fanów zespołu i jak widać, grupa w pewien sposób zaczęła wszystko od początku. Litza opowiedział, jak powstawała najnowsza płyta i jaki był plan na tytuł.
 • AC/DC pracują nad nowym teledyskiem? W sieci pojawiło się tajemnicze zdjęcie

  2020-09-21
  W obozie AC/DC od dłuższego czasu coś się dzieje, jednak nikt nie wie o co dokładnie chodzi. tym razem w sieci pojawiło się zdjęcie, które sugeruje, że grupa pracuje nad nowym klipem.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz