17.11.2012 (13:00)

Świąteczna niespodzianka od Blink-182Niespodziankę - szykuje grupa Blink-182. Zespół planuje wydanie nowej EPki. Wydawnictwo będzie zawierać utwór, którego po tej grupie fani na pewno się nie spodziewają.

Jeden z utworów na nowej EPce Blink-182 ma być piosenką folkową. Kawałek napisał perkusista Travis Barker.

"Mieliśmy wiele pomysłów. Wszedłem do studia i zwyczajnie grałem to co przyszło mi do głowy. Miałem elektroniczny zestaw i dorzuciłem do tego partie perkusji. Powstało coś szalonego" - opowiada Barker.

Co więcej, muzyk zapowiada, że nowa EPka jest dla niego "sto razy lepsza niż "Neighborhoods", czyli ostatnie wydawnictwo zespołu.

EPka ukaże się w okolicach świąt, a juz w lutym przyszłego roku grupa wraca do studia, żeby pracować nad kolejnym albumem.
 

 


 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Siłownie i baseny otwarte od 6 czerwca. Są nowe zasady, co się zmieni?

  2020-06-05
  Pandemia koronawirusa zatrzymała praktycznie całą gospodarkę, wstrzymując wiele branż. Po zdjęciu kolejnych obostrzeń, od 6 czerwca otwarte zostaną siłownie, baseny oraz sauny, co się zmieni? Jak wyglądać będzie korzystanie.
 • Metallica przestała tworzyć dobre riffy? Tak myślał Bill Kelliher z Mastodon

  2020-06-05
  O tym, że Metallica się skończyła, mówi się przy okazji każdej nowej płyty zespołu. Okazuje się, że nawet Bill Kelliher z Mastodon nie wierzył do końca w kultowy zespół.
 • Nowy Obcy powstanie? Ridley Scott ma na niego pomysł

  2020-06-05
  Uniwersum Obcego i cała franczyza związana z tą marką, ma lepsze i gorsze momenty. Niestety, ostatnio marka nie miała najlepszego czasu, jednak Ridley Scott się nie poddaje i zamierza stworzyć coś nowego.
 • Kazik padł ofiarą cenzury przy płycie ''Zaraza''? Wokalista odpowiedział

  2020-06-05
  Singiel Kazika ''Twój ból jest lepszy niż mój'', który pochodzi z albumu ''Zaraza'' wywołał dyskusję w kraju. Nie mogło zabraknąć pytań o cenzurę artysty oraz jego singla, w kontekście kontrowersyjnych wydarzeń. Jak Kazik postrzega całą sytuację?
 • Stone Sour zawieszają działalność! Corey Taylor wyjaśnił decyzję

  2020-06-05
  Smutna wiadomość dla fanów zespołu Stone Sour. Corey Taylor ogłosił, że grupa musi zawiesić działalność na dłuższy czas. Jakie są powody tej trudnej decyzji?
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz