17.11.2012 (13:00)

Świąteczna niespodzianka od Blink-182Niespodziankę - szykuje grupa Blink-182. Zespół planuje wydanie nowej EPki. Wydawnictwo będzie zawierać utwór, którego po tej grupie fani na pewno się nie spodziewają.

Jeden z utworów na nowej EPce Blink-182 ma być piosenką folkową. Kawałek napisał perkusista Travis Barker.

"Mieliśmy wiele pomysłów. Wszedłem do studia i zwyczajnie grałem to co przyszło mi do głowy. Miałem elektroniczny zestaw i dorzuciłem do tego partie perkusji. Powstało coś szalonego" - opowiada Barker.

Co więcej, muzyk zapowiada, że nowa EPka jest dla niego "sto razy lepsza niż "Neighborhoods", czyli ostatnie wydawnictwo zespołu.

EPka ukaże się w okolicach świąt, a juz w lutym przyszłego roku grupa wraca do studia, żeby pracować nad kolejnym albumem.
 

 


 


ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019 / 2020 TOUR

  2019-08-20
  Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach
 • Ile razy Metallica była w Polsce? Najlepsze ciekawostki o koncertach w naszym kraju [VIDEO]

  2019-08-20
  Metallica uwielbia nasz kraj, świadczyć może o tym fakt, że grupa bardzo często odwiedza Polskę. Sprawdźcie, ile razy Metallika była u nas i co wtedy grano na koncertach?
 • Dziura na ulicy Szaserów w Warszawie jest atrakcją turystyczną. Dlaczego?

  2019-08-20
  Dziury w jezdni nie są raczej niczym nowym w Polsce, jednak jedna z nich stała bardzo wyjątkowa. Dziura na ulicy Szaserów stała się tak słynna, że według Google to atrakcja turystyczna.
 • Metallica w Warszawie 2019 - BILETY ZNOWU DOSTĘPNE!

  2019-08-20
  Koncert Metalliki cieszył się gigantycznym zainteresowaniem już od momentu ogłoszenia. Bilety nie były długo dostępne, jednak dzień przed koncertem ogłoszono ostatnią pulę biletów.
 • Mecze bejsbola trwają tak długo, że Jack White dał radę wyjść, zagrać koncert i wrócić na końcówkę rozgrywki

  2019-08-20
  Mecze bejsbola są z pewnością bardzo emocjonujące, jednak trwają tak długo, że da się podczas ich trwania zagrać koncert. Nie wierzycie? Jack White udowodnił, że nie jest to niemożliwe.
 • Gdańsk chce stworzyć festiwal dla influencerów. Koszt imprezy to 600 tysięcy złotych!

  2019-08-20
  Influencerzy są coraz ważniejsi na rynku rozrywkowym i spokojnie można powiedzieć, że to oni opanowują przestrzeń medialną. Nie uszło to uwadze władz Gdańska, które chcą stworzyć festiwal dla influencerów.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz