Daniel Wardziński

23.12.2016 (04:06)

Świąteczna impreza z Gorillaz - posłuchaj playlisty Dirty Santa PartyMurdoc z zespołu Gorillaz prezentuje swoją świąteczną playlistę zatytułowaną Dirty Santa Party. Możecie posłuchać jej za darmo. Co wybrał? Piosenki świąteczne dla niegrzecznych dzieci na EskaROCK.pl.

Świąteczne piosenki przeważnie kojarzą nam się cukierkowym klimatem opruszonym płatkami śniegu i ciepłym światłem lampek z choinki. Przydałoby się trochę pieprzu? Z pomocą przychodzi Murdoc z zespołu Gorillaz i nijak nie przeszkadza mu w tym fakt, że... nie istnieje. Dirty Santa Party to playlista, którą przygotował prezentując swoją wizję świąt - możecie posłuchać jej na EskaROCK.pl.

Świąteczna impreza z Gorillaz - mamy już playlistę!

Oczekiwanie na nowy album Gorillaz umila nam doskonała (naprawdę, DOSKONAŁA) kampania promocyjna. Wirtualny cartoon-band w ostatnim czasie pojawia się notorycznie. A to udziela wywiadu, a to przygotowuje artystyczny album, a teraz komponuje nam playlistę na Boże Narodzenie, która może odsłodzić nam święta. Sprawdźcie co wybrał Murdoc. Jedna z gwiazd z zespołu narysowanego przez Jamie Hewletta i "zagranego" przez Damona Albarna.

Życzenia świąteczne - śmieszne wierszyki i SMS


 

Playlista świąteczna od gwiazdy Gorillaz - posłuchaj

Na playliście zmontowanej przez Murdoca znalazło się miejsce zarówno na AC/DC jak i Nate Dogga i Snoop Dogga we wspólnym numerze. Znajdziemy tam Toma Waitsa, ale też Weird Ala Yankovica. Wygląda ciekawie. Sprawdźcie!

Posłuchaj Dirty Santa Party na Spotify

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • #zostanwdomu z IAMX - zapowowiedź specjalnych koncertów akustycznych online. Na występy obowiązują zapisy

  2020-04-02
  IAMX proponuje swoim fanym akustyczne koncerty i spotkania online podczas izolacji domowej. Wydarzenia mają odbywać się przez cały kwiecień.
 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz