Daniel Wardziński

23.12.2016 (04:06)

Świąteczna impreza z Gorillaz - posłuchaj playlisty Dirty Santa PartyMurdoc z zespołu Gorillaz prezentuje swoją świąteczną playlistę zatytułowaną Dirty Santa Party. Możecie posłuchać jej za darmo. Co wybrał? Piosenki świąteczne dla niegrzecznych dzieci na EskaROCK.pl.

Świąteczne piosenki przeważnie kojarzą nam się cukierkowym klimatem opruszonym płatkami śniegu i ciepłym światłem lampek z choinki. Przydałoby się trochę pieprzu? Z pomocą przychodzi Murdoc z zespołu Gorillaz i nijak nie przeszkadza mu w tym fakt, że... nie istnieje. Dirty Santa Party to playlista, którą przygotował prezentując swoją wizję świąt - możecie posłuchać jej na EskaROCK.pl.

Świąteczna impreza z Gorillaz - mamy już playlistę!

Oczekiwanie na nowy album Gorillaz umila nam doskonała (naprawdę, DOSKONAŁA) kampania promocyjna. Wirtualny cartoon-band w ostatnim czasie pojawia się notorycznie. A to udziela wywiadu, a to przygotowuje artystyczny album, a teraz komponuje nam playlistę na Boże Narodzenie, która może odsłodzić nam święta. Sprawdźcie co wybrał Murdoc. Jedna z gwiazd z zespołu narysowanego przez Jamie Hewletta i "zagranego" przez Damona Albarna.

Życzenia świąteczne - śmieszne wierszyki i SMS


 

Playlista świąteczna od gwiazdy Gorillaz - posłuchaj

Na playliście zmontowanej przez Murdoca znalazło się miejsce zarówno na AC/DC jak i Nate Dogga i Snoop Dogga we wspólnym numerze. Znajdziemy tam Toma Waitsa, ale też Weird Ala Yankovica. Wygląda ciekawie. Sprawdźcie!

Posłuchaj Dirty Santa Party na Spotify

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Klasyk zespołu Oasis zdobył miliard wyświetleń na Youtube! To kolejny rockowy numer z taką ilością odsłon

  2020-10-19
  Miliard wyświetleń to w obecnych czasach wynik raczej normalny, jednak zawsze cieszy, gdy możemy go zobaczyć obok numeru rockowego. Tak stało się z klasykiem zespołu Oasis, który przekroczył magiczną barierę miliarda odtworzeń.
 • Angus Young wyjaśnił, dlaczego na nowej płycie AC/DC nie będzie partii Malcolma Younga

  2020-10-19
  Nowa płyta AC/DC jest ogromnym wydarzeniem, które dosłownie elektryzuje fanów rocka. Od jakiegoś czasu wiadomo, że na albumie nie pojawi się Malcolm Young. Angus postanowił odnieść się do tego i wyjaśnić, dlaczego na płycie nie będzie jego brata.
 • Corey Taylor ostro o tatuażach na twarzy: Wyglądasz, jak g*wniany zeszyt z liceum

  2020-10-19
  Tatuaże stały się w ostatnich latach bardzo popularne i nie jest dziwne, że coraz więcej osób tatuuje sobie twarz. Corey Taylor jest bardzo sceptyczny w tym temacie, co postanowił głośno zakomunikować.
 • Rob Halford wskazał boga rocka. Wybór zaskakuje?

  2020-10-19
  Rob Halford przez lata zyskał status postaci kultowej i bardzo ważnej dla muzyki metalowej. Tym razem frontman Judas Priest postanowił wskazać 'boga rocka'.
 • Rodzina Osbourne'ów powraca! Tym razem Ozzy będzie uciekał przed duchami

  2020-10-19
  Serial 'Rodzina Osbourne'ów', był swego czasu sporym hitem, który dał Ozzy'emu rozgłos w kręgach ludzi, którzy nie byli zainteresowani jego muzyką. Okazuje się, że seria wróci, tyle tylko jako jeden, bardzo długi odcinek na Halloween.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz