Dana Pakońska

30.06.2015 (11:47)

Suwałki Blues Festival 2015: PROGRAM, BILETY. Sprawdźcie szczegóły na EskaROCK.pl [VIDEO]Blues Festival w Suwałkach odbędzie się w dniach 9-11 lipca 2015. Sprawdźcie program imprezy. Jakie są ceny biletów? Kto wystąpi na festiwalowych scenach? Gdzie wstęp będzie darmowy?

Suwałki Blues Festival: Program imprezy i informacje o biletach. Kogo warto zobaczyć na Blues Festivalu w Suwałkach? Które muzyczne wydarzenia będą biletowane, a gdzie wstęp będzie wolny? Jakie są ceny wejściówek na poszczególne koncerty w dniach 9-11.07.2015? Na scenie pojawią się między innymi Voo Voo i SBB. Sprawdźcie szczegóły suwalskiego święta bluesa!

>>> Sziget Festival 2015: BILETY, gwiazdy. Sprawdź informacje i wygraj wejściówki na imprezę w Budapeszcie <<<

Kiedy odbędzie inauguracja Blues Festivalu 2015?
Start imprezy zaplanowany jest na 9 lipca na godzinę 15.30. Uczestnicy Suwałki Blues Festivalu będą świadkami otwarcia Alei Gwiazd Bluesa. O godzinie 16.00 odbędzie się happening bluesowy oraz koncerty zespołów z Polski i Francji na placu Marii Konopnickiej. Oba wydarzenia są niebiletowane.

Na które koncerty i wydarzenia jest wstęp wolny?
Za darmo wejdziemy na Bluesowe Śniadania LIVE, które odbywać się będą w piątek i sobotę od godziny 10.00 w klubach przy ulicach: Chłodnej, Kościuszki i Noniewicza.

Również 10 i 11 lipca przy ulicy Chłodnej i na scenie ustawionej przy placu M. Konopnickiej w godzinach 12.30-20.00 wysłuchać będzie można nieodpłatnie koncertów towarzyszących.

Wstęp wolny będzie również na koncerty główne, zaplanowane na 10 i 11 lipca 2015 na scenach przy ratuszu (ul. T. Kościuszki - tam w sobotę, między 18.50 a 19.50 wystąpi zespół SBB) oraz w parku Konstytucji 3 Maja - tam między innymi piątkowy koncert The Clem Clempson Band feat. Chris Farlowe of Colosseum.

IMPREZY BILETOWANE: wydarzenia i ceny wejściówek
czwartek 9.07
Jan Chojnacki Przedstawia – 40 LAT Audycji Bielszy Odcień Bluesa. Gościem specjalnym koncertu będzie między innymi zespół Voo Voo - godzina 20.00 - Duża Scena SOK (ul. Papieża Jana Pawła II 5) - Ceny biletów: 90 zł (parter) i 80 zł (balkon)
Koncerty Bluesowe w Rozmarino i Na Starówce od godziny 23.30 - wejściówki: 20 złotych

piątek 10.07 i sobota 11.07
Na koncerty klubowe w lokalach przy ulicach: Chłodnej, Kościuszki i Noniewicza, które odbywać się będą od godziny 23.00, bilety dostępne są w cenach 15 i 20 złotych.

Bilety na koncerty w ramach Blues Festivalu w Suwałkach kupić możecie w kasie Suwalskiego Ośrodka Kultury (SOK).

Voo Voo - Po godzinach>>> Progi punktowe na studia 2015: medycyna, prawo, dziennikarstwo... rekrutacja zapowiada się na bardzo Hard? <<<

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Znamy datę premiery oraz okładkę drugiej płyty The Freuders!

  2020-04-02
  Nadchodzącą płytę "Warrior" z przytupem zapowiedziały dwa single - „Hannibal” który zatrząsł gitarowym środowiskiem i skutecznie przypomniał o zespole, siegając prawie 18 000 wyświetleń na Youtube. Drugi singiel o enigmatycznej nazwie „Dijuth” przedstawił nadchodzący materiał The Freuders z łagodniejszej strony prezentując przy tym live video z zaprzyjaźnionej sali prób, w którym zespół ogrywał materiał przed jego zarejestrowaniem w Nebula Studio.
 • #zostanwdomu z IAMX - zapowowiedź specjalnych koncertów akustycznych online. Na występy obowiązują zapisy

  2020-04-02
  IAMX proponuje swoim fanym akustyczne koncerty i spotkania online podczas izolacji domowej. Wydarzenia mają odbywać się przez cały kwiecień.
 • GUTEK - Dobrze wiem co czujesz: nowy singiel w sieci

  2020-04-02
  Dobrze wiem co czujesz, to trzeci singiel z solowej płyty Gutka, której premiera została opóźniona przez pandemię koronawirusa.
 • Elton John zrobił charytatywny koncert w sieci i zebrał ogromną kwotę!

  2020-04-02
  Podczas pandemii koronawirusa, każdy stara się pomóc jak może, dotyczy to również artystów. Elton John postanowił zorganizować specjalny koncert charytatywny online i jak się okazało, zebrał bardzo dużo pieniędzy.
 • Arnold Schwarzenegger zachęca do zostania w domu i publikuje specjalny plan treningowy

  2020-04-02
  Jeżeli narzekacie, że przez pandemię i siedzenie w domu stracicie formę, to Arnie ma dla was kilka prostych rad, które warto wykorzystać. W końcu to sam Terminator, a on wie najlepiej jak zadbać o formę
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz