Dominik Pajewski

13.01.2020 (15:20)

SuperNerd Jupiter Hell - klasyczny, turowy, roguelike, RPG w klimacie DOOM-a [Gameplay PL]Jupiter Hell to klasyczny, turowy, roguelike osadzony w uniwersum science fiction z lat 90. Gra, która odbywa się na księżycach Jowisza, stawia samotnego kosmicznego żołnierza piechoty morskiej przeciwko przytłaczającym siłom demonicznym. Zabiraj i rozrywaj na strzępy zombie, demony i trudne do opisania potworności, używając klasycznych broni, takich jak strzelby, chainguny, karabiny ( oczywiście nie zabrakło też niezawodnej piły łańcuchowej). Wszystko w blasku monitorów i melodii heavy metalu!

To gra przeznaczona przede wszystkim dla tych, którzy chcieliby zobaczyć jak grałoby się w DOOM-a, gdyby był grą turową widzianą z góry.  

To taktyczna, turowa walka z reaktywnością w czasie rzeczywistym:
Skorzystaj z klasycznych opcji roguelike z nowoczesną systemem strzelania. Sterowanie jest niezwykle przyjemny, przy jednoczesnym zachowaniu głębokości zaplecza turowej gry RPG.

JOAQUIN PHOENIX ZOSTAŁ ARESZTOWANY NA... PROTEŚCIE
Ta gra to też znaczący postęp RPG:
Dostosuj swoją postać dzięki nowym broniom, przedmiotom i umiejętnościom zdobywanym w miarę przechodzenia przez piekło Jowisza. Przejdź grę, aby odblokować trudniejsze wyzwania.

Wymagania sprzętowe:

MINIMALNE:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows® 7, 64-bit
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: OpenGL 4.3+ compatible
Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX compatible sound card

ZALECANE:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows® 7, 64-bit
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 960 or better
Miejsce na dysku: 2 GB dostępnej przestrzeni
Karta dźwiękowa: DirectX compatible sound card

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Michał Wrzos "Odpowiedzi" - premiera klipu [WIDEO]

  2020-01-20
  Ukazał się nowy singel wokalisty i producenta Michała Wrzosa, którego inspiracje krążą wokół szeroko pojętej muzyki alternatywnej.
 • Blue Monday 2020 - kiedy jest najbardziej depresyjny dzień w roku?

  2020-01-20
  BLUE MONDAY 2020: informacje i ciekawostki na temat najbardziej dołującego poniedziałku w 2020. Sprawdźcie na EskaROCK.pl, kiedy jest Blue Monday - najsmutniejszy dzień w roku.
 • Ojciec Cliffa Burtona nie żyje. Odszedł Ray Burton

  2020-01-20
  Niesamowicie smutna wiadomość dotarła do nas zza oceanu. Ojciec legendarnego basisty Metalliki, Cliffa Burtona, nie żyje. W wieku 94 lat odszedł Ray Burton.
 • SuperNerd - Super trudne, turowe, RPG, w którym musisz jeść, pić i dbać o zdrowie [Gameplay.pl]

  2020-01-17
  Stoneshard to wymagająca turowa gra RPG, w której Twoje umiejętności taktyczne będą testowane w bitwach z wrogami, chorobami i obrażeniami. To gra, w której głód obniża Twoją efektywność, a niepozorne zadrapanie może się zamienić w śmiertelną infekcję. W tej grze nie jesteś wyjątkowym słoneczkiem, prowadzonym przez twórców za rączkę. W tym świecie każdy Twój wróg jest równie dobry jak Ty więc żeby pokonać kogoś, kto pozornie wygląda na mięczaka, będziesz się musiał mocno napocić.
 • Zostawiasz zwierzaka na cały dzień w domu? Spotify ma dla niego specjalną playlistę

  2020-01-17
  Często zwierzaki zostają same na całe dnie w domu i czekają wiernie na swojego właściciela. Aby nasi pupile nie smucili się w oczekiwaniu, Spotify stworzyło specjalną playlistę dla czekających zwierzaków.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz