Dominik Pajewski

05.12.2019 (16:18)

SuperNerd - czym jest kanał Damiana Wilczyńskiego?Kanałów o grach jest w sieci dużo, jednak taki, który zaciekawi odbiorcę i pozwoli się wkręcić jest niewiele. Damian 'Wilku' Wilczyński, postanowił podejść do tematu w bardzo oryginalny sposób, nie nudząc przy tym widzów.

Kanałów o grach jest bardzo dużo, jednak często są one średnio przystępne dla odbiorców, zwłaszcza tych, którzy nie są na co dzień w temacie gier obeznani. Damian 'Wilku' Wilczyński, postanowił pokazać z innej strony gry i za pośrednictwem kanału SuperNerd, opowiada o grach, które według niego są warte uwagi.

BABY YODA ZOSTANIE 'CZŁOWIEKIEM ROKU' TIME? FANI STWORZYLI PETYCJĘ


SuperNerd - czym jest kanał Damiana Wilczyńskiego?

SuperNerd to one man show, w którym Damian 'Wilku' Wilczyński ogrywa najnowsze i według niego niedocenione gry. Co ciekawe, na kanale SuperNerd nie brakuje też nutki nostalgii i starszych tytułów.

Dodatkowo, nie brakuje nowinek ze świata gier, wydarzeń e sportowych i ciętego humoru, który zaraża widzów już od pierwszego zdania. Widzowie, mają również wpływ na to, co Damian będzie recenzował i sprawdzał. SuperNerd to przestrzeń dla graczy w 100%.

Obecnie, na kanale ukazały się odcinki o tytułach:

1. The Wild Eight - Osiem osób, które przeżyły, utknęło w środku bezlitosnego zamrożonego pustkowia Alaski. Więcej informacji TUTAJ

2. Elderborn - Polskie nieślubne dziecko Dark Soulsów i Quake’a - ELDERBORN - to
debiutanckie dzieło warszawskiego studia Hyperstrange. Więcej informacji TUTAJ

3. Immortal Realms: Vampire Wars - to wciągająca gra strategiczna osadzona w mrocznym świecie wampirów, który łączy chaos z zarządzaniem imperium i walką turową z unikalnymi elementami gry karcianej. Więcej informacji TUTAJ
 

UTWORY NA WŚCIEKŁOŚĆ - POWSTAŁA SPECJALNA PLAYLISTA DLA WKURZONYCH LUDZI

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slipknot wyda eksperymentalny krążek przed końcem trasy?

  2020-01-29
  Slipknot jest w świetnej formie, o czym świadczyć może fakt świetnie przyjętej płyty oraz to, że koncerty zespołu wyprzedają się w kilka chwil. Okazuje się, że grupa nie zwalnia tempa i planuje kolejny krążek.
 • Nergal zdradził kulisy ujawnienia tożsamości wokalisty Ghost

  2020-01-29
  Nie wszyscy może pamiętają, ale to głównie ze strony Nergala pojawiły się pierwsze przesłanki o tożsamości wokalisty grupy Ghost. Teraz Nergal zdradził, jak to wszystko wyglądało zza kulis.
 • Gotowe na każdą przygodę – Vans UltraRange EXO

  2020-01-29
  Prawdziwa przygoda zaczyna się, gdy coś pójdzie nie tak. Wtedy niezbędne okazuje się niezawodne wsparcie. Właśnie dlatego opracowaliśmy nowy model UltraRange EXO – buty, które nie tylko wytrzymają podróż, ale zapewnią też wygodę w najbardziej wymagających sytuacjach.
 • Zwariowana 9-letnia perkusistka, zawstydziła swoją grą dorosłych bębniarzy [WIDEO]

  2020-01-29
  Wielcy muzycy odchodzą albo kończą swoje kariery i większość fanów ciężkich brzmień pyta: co dalej? Nadzieja w młodym pokoleniu, które wymiata na instrumentach jak zawodowcy!
 • Venom 2 - wyciekła fabuła nowego filmu

  2020-01-29
  Venom na całym świecie zrobił ogromną furorę i praktycznie pewnym było, że powstanie kontynuacja. Wiemy, że Venom 2 powstaje, a w sieci pojawiły się przecieki fabuły.
 • Chcesz wystąpić w nowym klipie Roguckiego? Ruszyły zgłoszenia

  2020-01-29
  W momencie gdy Coma i The Dumplings zawiesili działalność, Karaś i Rogucki stworzyli wspólny projekt. Duet szykuje nowy klip, w którym możecie zagrać! Ogłoszono nabór do klipu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz