13.05.2012 (17:00)

Suede zaczynają od nowaJeszcze raz - zaczęła pracę nad nową płytą grupa Suede. Muzycy postanowili wyrzucić utwory, które napisali wcześniej i nagrać zupełnie nowe kawałki.

Suede to jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów lat `90. Muzycy wrócili na scenę po kilkuletniej przerwie, w 2010 roku. Przez przypadek, bo zespół został poproszony o zagranie koncertu charytatywnego. Występ wypadł tak dobrze, że grupa postanowiła znów razem pracować. Również nad świeżą płytą. Część nowych utworów muzycy zdążyli nawet zaprezentować na koncertach, ale, jak się okazuje, fani nie powinni przywiązywać się do tych piosenek. Wokalista Brett Anderson mówi, że prawdopodobnie nikt ich więcej nie usłyszy. Muzyk zapowiadał już wcześniej, że jego zespół nie wyda niczego, jeśli nie będzie to rewelacyjne i stara się dotrzymywać słowa. Anderson zdradza natomiast tytuły kilku utworów, które "spełniają wymogi": "Tytuły? Hmmmm... Sometimes I Feel I'll Float Away, For The Strangers, It Starts And Ends With You, między innymi". Producentem nowego albumu jest Ed Buller, który pracował ze Suede już przy czterech płytach- tych, które odniosły największy sukces. 

 
 
 

O tym mówimy:

Co dalej z System of a Down?

   Co dalej z System of a Down?
      

Metallica: nowa płyta z Rubinem

   Metallica: nowa płyta z Rickiem Rubinem
      

Jack White w kosmosie?

   Jack White w kosmosie?
         

Kto zagra Jimiego Hendrixa?

   Kto zagra Jimiego Hendrixa?

 

 

No Doubt wracają? Bez wątpienia!

   No Doubt wracają

 

 

Zobacz Kasabian za kulisami!

   Zobacz Kasabian za kulisami!

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz