13.05.2012 (17:00)

Suede zaczynają od nowaJeszcze raz - zaczęła pracę nad nową płytą grupa Suede. Muzycy postanowili wyrzucić utwory, które napisali wcześniej i nagrać zupełnie nowe kawałki.

Suede to jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów lat `90. Muzycy wrócili na scenę po kilkuletniej przerwie, w 2010 roku. Przez przypadek, bo zespół został poproszony o zagranie koncertu charytatywnego. Występ wypadł tak dobrze, że grupa postanowiła znów razem pracować. Również nad świeżą płytą. Część nowych utworów muzycy zdążyli nawet zaprezentować na koncertach, ale, jak się okazuje, fani nie powinni przywiązywać się do tych piosenek. Wokalista Brett Anderson mówi, że prawdopodobnie nikt ich więcej nie usłyszy. Muzyk zapowiadał już wcześniej, że jego zespół nie wyda niczego, jeśli nie będzie to rewelacyjne i stara się dotrzymywać słowa. Anderson zdradza natomiast tytuły kilku utworów, które "spełniają wymogi": "Tytuły? Hmmmm... Sometimes I Feel I'll Float Away, For The Strangers, It Starts And Ends With You, między innymi". Producentem nowego albumu jest Ed Buller, który pracował ze Suede już przy czterech płytach- tych, które odniosły największy sukces. 

 
 
 

O tym mówimy:

Co dalej z System of a Down?

   Co dalej z System of a Down?
      

Metallica: nowa płyta z Rubinem

   Metallica: nowa płyta z Rickiem Rubinem
      

Jack White w kosmosie?

   Jack White w kosmosie?
         

Kto zagra Jimiego Hendrixa?

   Kto zagra Jimiego Hendrixa?

 

 

No Doubt wracają? Bez wątpienia!

   No Doubt wracają

 

 

Zobacz Kasabian za kulisami!

   Zobacz Kasabian za kulisami!

 

 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Wiedźmin - Maciej Musiał nie był jedyny! W serialu zagrał jeszcze jeden Polak

  2020-02-21
  Okazuje się, że udział Macieja Musiała w serialowej ekranizacji powieści Andrzeja Sapkowskiego nie jest jedynym polskim 'akcentem'. W produkcji mogliśmy zobaczyć jeszcze jednego Polaka, który ma już zresztą bardzo duże doświadczenie aktorskie.
 • Alanis Morissette w Polsce! Bilety, data, miejsce koncertu gwiazdy. Kiedy premiera płyty?

  2020-02-21
   Pojawiły się doskonałe wieści dla fanów chwytających za serce piosenek. Alanis Morissette prezentuje singiel „Smiling” zapowiadający płytę „SUCH PRETTY FORKS IN THE ROAD”.
 • Koncerty w Wielkiej Brytanii staną się problemem? Artyści słono zapłacą za występ

  2020-02-21
   Wiele miast Wielkiej Brytanii stanowiło dotychczas stały punkt trasy koncertowej niemal każdego wykonawcy. Wygląda na to, że wkrótce może się to mocno zmienić ze względu na utrudnienia, z jakim będą musieli mierzyć się artyści.
 • Ozzy Osbourne - album The Ordinary Man pomógł mu walczyć z chorobą. Poruszające wyznanie muzyka

  2020-02-21
  Album The Ordinary Man Ozzy'ego Osbourna ukazał się aż dziesięć lat od jego poprzedniej solowej płyty. Muzyk, który niedawno wyznał, że cierpi na bardzo poważne problemy zdrowotne, zdradził też, że tworzenie płyty pomogło mu stawić czoła chorobie.
 • Spiritual Front w Polsce 2020 - bilety, data, miejsce koncertu, na którym zespół zagra utwory The Smiths

  2020-02-20
  Klub Hydrozagadka & Deerhunter Booking & KATZ ponownie zapraszają na koncert włoskiej formacji SPIRITUAL FRONT. Oprócz twórczości SF usłyszymy znane utwory brytyjskiej kapeli The Smiths.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz