05.02.2013 (06:00)

Suede "It Starts And Ends With You" - teledysk do singla z płyty "Bloodsports" [VIDEO]Grupa Suede wraca! Jeden z najważniejszych brytyjskich zespołów lat '90 wyda wkrótce nowy album. Muzycy ujawnili właśnie teledysk do singla "It Starts And Ends With You".

Suede był jednym z najważniejszych i najpopularniejszych brytyjskich zespołów lat `90. Po wydaniu zestawu największych przebojów, 10 lat temu grupa zawiesiła działalność. Muzycy wrócili na scenę kilka lat temu, przy okazji koncertu charytatywnego, ale zainteresowanie występem i kolejnymi koncertami było tak duże, że postanowili wznowić działalność na dobre i nagrać nowy album.

Płyta "Bloodsports" ukaże się w marcu. Na początku roku muzycy zaprezentwowali fanom pierwszy kawałek z tego albumu, "Barriers". Natomiast oficjalnym singlem jest "It Starts And Ends With You".

"Po roku trudu, potu i łez, płyta jest gotowa, więc chcieliśmy pokazać ludziom jakieś efekty tej pracy najszybciej, jak to tylko możliwe. Album mówi o pożądaniu, pościgu, niekończącej się miłosnej grze. To najtrudniejsza płyta, jaką nagraliśmy, ale najbardziej satysfakcjonująca" - powiedział magazynowi NME wokalista Brett Anderson.  
 

 
 

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • IRA wraca z rockowym singlem 'Chciałbym' [WIDEO]

  2020-10-23
  Po ostatnim utworze „W górę patrz” IRA kontynuuje przygodę z mocnymi, rockowymi dźwiękami. Tym razem zespół prezentuje singiel „Chciałbym”, który do ballad raczej nie należy.
 • Przez lata wmawiał żonie, że jest policjantem. Wszystko się wydało przez głupi błąd

  2020-10-23
  Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, jednak w tym wypadku, nie dość, że ma krótkie nogi, to jeszcze niebieski mundur. Tak to wygląda z perspektywy pewnego gościa, który latami wmawiał swojej żonie, że jest policjantem.
 • Ozzy Osbourne i Judas Priest ogłosili wspólną trasę po Europie

  2020-10-23
  Ozzy Osbournie nie poddaje się i zapowiada europejską część pożegnalnej trasy. Artysta wystąpi razem z Judas Priest, sprawdźcie miejsca, w których zaplanowane są koncerty.
 • 'Mistrz kierownicy ucieka' powróci! Doczekamy się serialu

  2020-10-23
  'Mistrz kierownicy ucieka', to jeden z tych klasyków, który mimo upływu lat, dalej ma wielu wiernych fanów, a przybywają też nowi. Okazało się, że powstanie specjalny serial, znamy też pierwsze szczegóły.
 • Kirk Hammett porównał S&M i S&M2. Które wydawnictwo wypadło lepiej?

  2020-10-23
  Metallica ma swoim koncie wiele ważnych wydawnictw, jednak albumy z orkiestrą są otoczone pewnego rodzaju kultem. Kirk Hammett postanowił porównać oba krążki, mówiąc o tym, który wypadł lepiej.
 • OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle

  2020-10-23
  W najbliższą sobotę, 24 października odbędzie się pierwsze spotkanie online z cyklu OD(K)RYWAJ ŚWIAT MODY w Elektrowni Powiśle. Widzowie spotkają się z projektantami, stylistami, ekspertami oraz tymi, którzy na co dzień pracują i realizują swoje pasje w świecie mody. W najbliższą sobotę o godz. 16:00 podczas pierwszej transmisji live - „Moda na home office” odkrywać będą mogli nowy wymiar stylu.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz