09.05.2017 (09:55)

Strażnicy Galaktyki 2 - muzyka z filmu to kolejny hitStrażnicy Galaktyki 2 - soundtrack nie zawiedzie fanów filmu. Już dawno zapowiadana muzyka z filmu Strażnicy Galaktyki 2 w końcu ujawniona!

Soundtrack z filmu Strażnicy Galaktyki to była prawdziwa perełka. Mieszanka rocka, glam rocka i soulu była dosłownie częścią akcji filmu, a Awesome Mix vol.2 czyli zapowiedź kolejnego soundtracku pojawiła się nawet na końcu filmu. Nic dziwnego, że jeszcze przed premierą Strażników Galaktyki 2 trwały spekulacje, jaka muzyka będzie w drugiej części filmu.

Strażnicy Galaktyki 2 - muzyka z filmu

Ekipa filmu ujawniła już pełną listę piosenek z sondtracku i są to:
- "Ain't No Mountain High Enough" by Marvin Gaye and Tammi Terrell
- "I Want You Back" by The Jackson 5
- "Mr. Blue Sky" by Electric Light Orchestra
- "Fox on the Run" by Sweet
- "Lake Shore Drive" by Aliotta Haynes Jeremiah
- "The Chain" by Fleetwood Mac
- "Bring It On Home to Me" by Sam Cooke
- "Southern Nights" by Glen Campbell
- "My Sweet Lord" by George Harrison
- "Brandy (You're a Fine Girl)" by Looking Glass
- "Come a Little Bit Closer" by Jay and the Americans
- "Wham Bam Shang-A-Lang" by Silver
- "Surrender" by Cheap Trick
- "Father and Son" by Cat Stevens
- "Flash Light" by Parliament
- "Guardians Inferno" by The Sneepers featuring David HasselhoffESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Evanescence powraca z pierwszym singlem od 8 lat! The Chain promuje grę Gears 5

  2019-11-22
  Niedościgniona rockowa grupa Evanscence powróciła z pierwszym rockowym materiałem od ośmiu lat. Singiel „The Chain” promujący grę Gears 5 studia The Coalition znalazł się w trailerze zwiastującym produkcję. Seria „Gears of War” to jeden z najbardziej popularnych cykli wydawanych przez Microsoft. Nowy kawałek zaznacza początek bardzo aktywnego okresu dla zespołu. Nie usłyszymy tu jednak symfonicznych brzmień jak na albumie „Synthesis”. Czekają nas mocniejsze brzmienia, które zapewniły Evanescence wysoką pozycję w rockowym panteonie. Grupa pracuje aktualnie nad nowymi utworami, które zaczną się pojawiać w 2020 roku. Więcej informacji już wkrótce!
 • Najlepszy koncert 2019 roku wybrany! Polacy byli jednomyślni

  2019-11-22
  W 2019 roku mogliśmy być świadkami wielu niezwykłych koncertów. W związku z tym, że zbliża się on już ku końcowi, firma Ticketmaster, poprosiła swoich klientów o wybór najlepszego koncertu, w jakim mieli okazję uczestniczyć w ostatnim czasie. Polacy byli w tej kwestii jednomyślni! Czyj występ zapisał się najlepiej w pamięci widzów? 
 • U2 i A.R. Rahman prezentują premierowy utwór „Ahimsa”!

  2019-11-22
  Aby uczcić pierwszy w historii zespołu koncert w Indiach, U2 wydało premierowy utwór – „Ahimsa” – nagrany wspólnie z legendarnym kompozytorem A.R. Rahmanem. „Ahimsa” w sanskrycie oznacza „brak przemocy”. Utwór jest celebracją duchowej różnorodności Indii, jak również połączeniem etosu U2 z mistrzostwem A.R. Rahmana. Premiera utworu przypadła na niespełna miesiąc przed pierwszym koncertem Irlandczyków w Indiach. Zespół zawita do Bombaju 15 grudnia 2019.
 • Wiedźmin Netflixa: Ile lat mają Geralt, Ciri i Yennefer? Zmiana wieku w serialu ma znaczenie dla fabuły! [TYTUŁY ODCINKÓW]

  2019-11-22
  Wiedźmin to serial na który czeka cała Polska. Kolejne informacje z planu przyprawiają fanów o szybsze bicie serca. Premiera nowego hitu Netflixa będzie miała miejsce już 20 grudnia. Niedawno poznaliśmy wiek głównych bohaterów. Czy odbiega on od tego z książek? Jakie znaczenie może zmiana mieć dla fabuły? 
 • Warhammer: Old World to gra na którą czekamy od lat. Co ją wyróżnia? DATA PREMIERY

  2019-11-22
   Stary świat powróci w nowej grze bitewnej Warhammer - Old World. Firma Games Workshop zapowiedział własnie figurkową grę bitewną, która ma spełnić oczekiwania wszystkich fanów uniwersum. Co już wiemy o Warhammer: Old World i kiedy możemy spodziewać się daty premiery? 
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz