18.12.2012 (06:00)

Strachy na Lachy zapowiadają płytę "!TO!"Krótko i konkretnie - "!TO!" - tak będzie zatytułowana nowa płyta grupy Stachy na Lachy. Muzycy ujawnili właśnie okładkę i datę premiery albumu. 

Szósta płyta grupy Strachy na Lachy ukaże się 9 lutego 2013 roku. Autorem okładki jest Igor Morski. Premiera, jak zapowiada zespół, nastąpi podczas przyszłorocznej edycji imprezy Rock in Arena.

Wydaniu płyty "!TO!" towarzyszyć będzie trasa koncertowa. Grupa odwiedzi 14 miast, wkrótce poda plan trasy.

Nowy album Strachów promował już kawałek "Mokotów". W połowie styczna ukaże się kolejny singiel promujący wydawnictwo, będzie nim piosenka "I can't get no gratisfaction".
 


 
ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Muzycy Anthrax, Mastodon i Korn nagrali cover Faith No More, by wesprzeć ekipy techniczne

  2020-10-22
  Pandemia koronawirusa dotyka mocno branżę eventową, która ma coraz ciężej. Pewne jest to, że nie będzie łatwo się podnieść, dlatego z pomocą przychodzą muzycy, którzy robią różne akcje charytatywne.
 • Czy w filmie o Robercie Brylewskim pojawi się Arek Jakubik? Aktor odpowiedział

  2020-10-22
  Mało jest postaci w świecie polskiej muzyki rockowej, które tak bardzo zasługują na film fabularny. Arkadiusz Jakubik postanowił wziąć na siebie projekt filmu o Robercie Brylewskim i pojawia się pytanie, czy słynny aktor pojawi się w produkcji?
 • Paul McCartney zapowiada nowy album i zamknięcie kultowej trylogii. Zajęło mu to 40 lat!

  2020-10-22
  Na to wydawnictwo fani czekali 40 lat! W końcu, Paul McCartney domknie słynną opowieść, zamykając ją w trylogii. Poznaliśmy pierwsze szczegóły albumu 'Paul McCartney III'.
 • Miley Cyrus zapowiada płytę z coverami Metalliki! Kiedy premiera?

  2020-10-21
  Z dnia na dzień, Miley Cyrus zaskakuje, pokazując, że coraz bardziej idzie w stronę muzyki rockowej. Tym razem artystka zapowiedziała, że zamierza nagrać album z coverami zespołu Metallica!
 • Ballbreaker udostępniają nowy klip. Zobaczcie obrazek do utworu Fallin' [WIDEO]

  2020-10-21
  BALLBREAKER - zespół pieśni, a szczególnie tańca, złożony z muzyków związanych z takimi grupami jak Thermit, Exlibris, War-saw, Wild Whips czy Joy Machine. Grupa udostępniła właśnie najnowszy obrazek, który powstał do utworu ''Fallin'''.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz