Dominik Pajewski

06.09.2017 (14:09)

Strachy Na Lachy - Przechodzień o wschodzieStrachy Na Lachy powracają z nowym albumem, który ma nawiązywać do korzeni grupy. Poznajcie szczegóły krążka 'Przechodzień o wschodzie' i sprawdźcie jak go zdobyć.

Płyta 'Przechodzień o wschodzie' i ukazała się 29 września 2017 roku. Po albumie '!TO!' sprzed czterech lat, możemy spodziewać się krążka w zdecydowanie lżejszym stylu.

 
ESKA ROCK TV wystartowała! Gdzie oglądać?

 
Klimat wydawnictwa nawiązuje do pierwszej płyty zespołu z 2003 roku, 'Grabaża i Strachów na Lachy'. Na płycie znalazło się dużo rytmicznych melodii, sporo tanecznych rytmów i akustycznych brzmień. Oczywiście wszystkiemu towarzyszą celnie opisujące rzeczywistość teksty Krzysztofa 'Grabaża' Grabowskiego .Nie brak też utworów ostrzejszych, takich jak 'Co się z nami stało'.

Promocji premiery towarzyszyć będzie trasa koncertowa, podczas której zespół da 13 koncertów w różnych miastach Polski. Płyta 'Przechodzień o wschodzie' otrzymała patronat radia Eska ROCK.
 

Strachy Na Lachy - Przechodzień o wschodzie w Esce ROCK. ZDOBĄDŹ NAJNOWSZY ALBUM

Najnowszy album Strachy na Lachy będziecie mogli zdobyć od poniedziałku, 2 października na antenie Eski ROCK oraz w konkursie przygotowanym na EskaROCK.pl

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Agressiva 69 na trasie po Polsce. Szczegóły koncertów

  2019-10-16
  W najbliższy piątek w Białymstoku rozpocznie się jesienna trasa grupy Agressiva 69 po Polsce.
 • JELONEK ZAPOWIADA NOWY ALBUM I PREZENTUJE NIEZWYKŁY SINGIEL

  2019-10-16
  Już 15-tego listopada ukaże się nowy album Michała Jelonka, zatytułowany „Classical Massacre”. Dziś artysta zaprezentował okładkę, tracklistę, a także pierwszego singla, którym jest absolutnie zaskakująca interpretacja „Aria Skołuby” z opery „Straszny Dwór” Stanisława Moniuszki/libretto Jan Chęciński. Partię Skołuby wykonał w tym utworze wybitny polski aktor, Piotr Fronczewski!
 • Imprezowicze próbowali upić aligatora. Teraz staną przed sądem

  2019-10-16
  Po alkoholu pojawiają się bardzo różne pomysły, czasem takie, których należy się wstydzić następnego dnia. Dwóch gości wpadło na pomysł, że upije aligatora, co już samo w sobie jest bardzo dziwne.
 • WOŚP 2020 - DATA. Kiedy jest 28. finał?

  2019-10-16
  Kiedy gra WOŚP 2020? Którego dnia tysiące wolontariuszy wyjdzie na ulice, aby zbierać pieniądze na leczenie potrzebujących? Który to finał? Sprawdźcie szczegóły Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 2020.
 • Przez 9 lat byli ukryci w piwnicy i czekali na koniec świata. Policja odkryła straszną tajemnice rodziny

  2019-10-16
  Ta historia brzmi jak scenariusz horroru, który niedługo ma trafić do kin. Okazuje się jednak, że te wszystkie wydarzenia, faktycznie miały miejsce, a piekło trwało aż 9 lat! Wszystko zostało odkryte przez przypadek.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz