Dominik Pajewski

06.09.2017 (14:09)

Strachy Na Lachy - Przechodzień o wschodzieStrachy Na Lachy powracają z nowym albumem, który ma nawiązywać do korzeni grupy. Poznajcie szczegóły krążka 'Przechodzień o wschodzie' i sprawdźcie jak go zdobyć.

Płyta 'Przechodzień o wschodzie' i ukazała się 29 września 2017 roku. Po albumie '!TO!' sprzed czterech lat, możemy spodziewać się krążka w zdecydowanie lżejszym stylu.

 
ESKA ROCK TV wystartowała! Gdzie oglądać?

 
Klimat wydawnictwa nawiązuje do pierwszej płyty zespołu z 2003 roku, 'Grabaża i Strachów na Lachy'. Na płycie znalazło się dużo rytmicznych melodii, sporo tanecznych rytmów i akustycznych brzmień. Oczywiście wszystkiemu towarzyszą celnie opisujące rzeczywistość teksty Krzysztofa 'Grabaża' Grabowskiego .Nie brak też utworów ostrzejszych, takich jak 'Co się z nami stało'.

Promocji premiery towarzyszyć będzie trasa koncertowa, podczas której zespół da 13 koncertów w różnych miastach Polski. Płyta 'Przechodzień o wschodzie' otrzymała patronat radia Eska ROCK.
 

Strachy Na Lachy - Przechodzień o wschodzie w Esce ROCK. ZDOBĄDŹ NAJNOWSZY ALBUM

Najnowszy album Strachy na Lachy będziecie mogli zdobyć od poniedziałku, 2 października na antenie Eski ROCK oraz w konkursie przygotowanym na EskaROCK.pl

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Slash opowiedział o swoich wspomnieniach, związanych z ''Back in black'' AC/DC

  2020-08-04
  Slash od zawsze podkreślał, że wśród jego inspiracji znajduje się zespół AC/DC. Gitarzysta opowiedział o tym, jak odbierał ten album za młodu i która solówka jest według niego najlepsza.  
 • Mick Jagger wspomniał swoją pierwszą reakcję na Led Zeppelin: to był potężny hałas

  2020-08-04
  Mick Jagger jest jedną z tych postaci w świecie muzyki, która może pochwalić się ogromną ilością wspomnień, związanych z historią muzyki. Okazuje się, że frontman The Rolling Stones poznał Jimmy'ego Page'a długo przed Led Zeppelin.
 • Córka Chrisa Cornella zagrała klasyk Pearl Jamu na żywo [WIDEO]

  2020-08-04
  Córki Chrisa Cornella są coraz bardziej aktywne w social mediach i jak widać, Toni odziedziczyła w genach talent po ojcu. Dziewczyna wykonała niedawno numer Pearl Jam, dedykując go swojemu zmarłemu ojcu.
 • Metallica wróciła do ostatniej trasy z Jasonem Newstedem. W sieci pojawiło się nagranie z 2000 roku

  2020-08-04
  Metallica uczyniła z poniedziałków prawdziwe święto koncertowe. Grupa wrzuca z początkiem każdego tygodnia archiwalne nagranie i to z różnych lat działalności. Tym razem, Metallica opublikowała nagranie z ostatniej trasy, gdzie występował Jason Newsted.
 • LUCY BURNS - Nowy projekt muzyczny Rafała ''Rasty'' Piotrowskiego i Mr G.. SZCZEGÓŁY PROJEKTU

  2020-08-03
  Lucy Burns to świeży projekt Rafała "Rasty" Piotrowskiego - frontmana polskiego death metalowego zespołu Decapitated oraz jego przyjaciela Mr G. - twórcy muzyki elektronicznej
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz