20.09.2013 (19:00)

Stone Temple Pilots "Black Heart" - nowa piosenka! [2013, AUDIO]Grupa Stone Temple Pilots prezentuje kolejną nową piosenkę! Tym razem jest to kawałek "Black Heart". Utwór zapowiada EPkę, którą zespół wyda już 8 października.

Nowe wydawnictwo ukaże się pod szyldem Stone Temple Pilots with Chester Bennington. Lider grupy Linkin Park jest od kilku miesięcy nowym wokalistą Stone Temple Pilots. EPka, którą grupa wyda 8 października będzie zatytułowana "High Rise".

Przypomnijmy, że pod koniec lutego zespół Stone Temple Pilots potwierdził zakończenie współpracy z dotychczasowym wokalistą, Scottem Weilandem. Grupa wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, które zirytowało Weilanda. Na swoim facebookowym profilu wokalista napisał: "Nie wiem, czy mogę zostać wyrzucony z zespołu, który założyłem i którego wiele hitów współtworzyłem. To już kwestia dla prawników".

Chester Bennington, oprócz śpiewania w Stone Temple Pilots, pozostanie również wokalistą grupy Linkin Park, z którą pracuje nad nowym albumem.
 
Tracklista EP Stone Temple Pilots with Chester Bennington "High Rise":

Out of Time
Black Heart
Same On The In­si­de
Cry Cry
To­mor­row

ESKA ROCK: LISTA NEWSÓW

 • Park of Poland Mszczonów - cennik. Ile za bilety?

  2020-01-28
  Park of Poland Mszczonów to nowe miejsce na rozrywkowej mapie Polski, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem jeszcze przed otwarciem. Jaki jest cennik? W jakiej cenie są bilety do Park of Poland Mszczonów? Wszystko zebraliśmy w jednym miejscu.
 • Najbezczelniejszy więzień świata. Uciekł z więzienia i wysłał stażnikom pocztówkę

  2020-01-28
  Więźniowie nie kojarzą się strażnikom za dobrze, a często są oni niemiłym wspomnieniem. Ten więzień wykazał się jednak dużą kreatywnością i bezczelnością, by nie zostać zapomnianym przez strażników.
 • Policja wyśmiała Patryka Vegę. Chodzi o najnowszy film [WIDEO]

  2020-01-28
  Patryk Vega ponownie zaskakuje w zwiastunie filmu 'Bad Boy', który ma trafić do kin 21 lutego. Nagranie promujące film spotkało się z odzewem Komendy Głównej Policji, która strollowała reżysera.
 • Łódzka OREADA zapowiada debiutancki album i duże tournee po Polsce

  2020-01-28
  "Głos" to teledysk do pierwszego singla zapowiadającego debiutancki album zespołu Oreada zatytułowany "Mówili mi ludzie". Premiera płyty odbędzie się na początku marca.
 • PAWEŁ SKIBA – „MIŁOŚĆ”. PREMIERA SINGLA

  2020-01-28
  Paweł Skiba dotychczas znany głównie jako wokalista Studia Accantus oraz zespołu GooseBumps wydaje swój pierwszy singiel.
 • Pablopavo - SZYBKA SERIA, SZYBKICH PYTAŃ [WIDEO]

  2020-01-28
  Pablopavo od lat wymyka się schematom i ciężko go w jakikolwiek sposób zaszufladkować. Przed premierą wydawnictwa projektu Pablopavo i Ludziki z Naprawdę Dużym Zespołem, artysta wpadł do naszego studia, by odpowiedzieć na pytania w 'Szybkiej Serii, Szybkich Pytań'.
 • 

  NAJNOWSZE HITY w eskarock.pl

  • zdjęcie Blame It On My Youth
  • zdjęcie Blue On Black
  • zdjęcie Deszcz